Bulgarian Bridge Federation

Национален Бридж Турнир "Павел Баня" 2022 - отборен

22.01.2022 / 16:00 - 23.01.2022 / 15:00, Павел баня
Национален, Отборен 0лв./Отбор
20 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

 

Сряда 19.01.2022
18:00 - Едносесиен двойков турнир - MP, 26 игри

Четвъртък 20.01.2022
13:00 - Едносесиен двойков турнир - IMP, 26 игри
18:00 - Мини отборен турнир - VP, 7 кръга по 4 игри

Петък 21.01.2022
13:00 - Едносесиен турнир Смесени двойки - MP, 26 игри
18:00 - Главен двойков турнир - MP, 26 игри

Събота 22.01.2022
09:00 - Главен отборен турнир - VP, 1-7 кръг
20:00 - Гала вечеря и награждаване на призьорите

Неделя 22.01.2022
10:00 - Главен отборен турнир - VP, 8-11 кръг

Възможност за предварително настаняване от 15.01.2022 на същите условия.

За контакт Веселин Величков - 0888832683 / 0882852442 / office@agramonia-vg.eu
Легло в двойна стая - 25лв
Единична стая - 40лв.
Апартамент - 80лв.
Безплатно ползване на басейн с мин. вода и сауна
Възможност за ползване на медицински процедури, прегледи и пакети за хранене.
 

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Инструктор Чавдар Андреев Андреев (8227) - Георги Лазаров Георгиев (8702) - Димитър Иванов Димитров (8704) - Юри Петров Димитров (8710)
2 Версай Васил Василев Гетов (6066) - Атанас Евтимов Ангелов (4409) - Евгени Танчев Енчев (4129) - Евгения Георгиева Рачева (8250)
3 Микс Капка Богданова Виденова (1805) - Владислав Димитров Славов (1811) - Тонка Стойчева Димитрова (5051) - Тодор Костов Костов (3048)
4 Западна лига Емилиан Илиев Гогев (1401) - Стефка Петкова Паскалева (1804) - Борил Спасов Добродолски (0013) - Петър Руменов Гвоздев (8701)
5 Бруно Димитър Йорданов Капитански (0021) - Янко Енчев Янков (1615) - Даниела Димчева Колева-Инджева (6166) - Кремена Илиева Капитански (5790)
6 Соло Красимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520) - Цветомир Груев (1419) - Антонио Тодоров Маринов (8039)
7 Кристон Станислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640) - Кръстьо Атанасов Малинов (4642) - Деан Александров Терзиев (4650)
8 Секировo Георги Николов Лесов (3100) - Николай Петров Бебов (3101) - Милко Генов Иванчев (3103) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Петър Делипетров (3099) - Йосиф Алонцов Петков (3097)
9 Yani and Friends Петко Савов Илиев (5757) - Иван Георгиев Величков (4002) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Юрий Елиас Перец (6074) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Яница Колева Иванова (4077)
10 Вито Христо Георгиев Христов (1001) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Тони Илчев Русев (4000) - Златко Паунов Неделчев (0008)
11 Опустошителите Диян Цветанов Данаилов (0054) - Живко Руменов Драганов (4044) - Марк Антонов Андонов (6171) - Тодор Иванов Павлов (0193)
12 SamMarty Любомир Игнатов Игнатов (6060) - Пламен Петков Христов (6042) - Димитър Денчев Пенев (6163) - Теодора Георгиева Пенева (6155) - Йордан Пламенов Щерев (6451)
13 Елена Иван Йорданов Павлов (0707) - Милена Димова Стефанова (4015) - Данаил Петров Джапунов (4112) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
14 Old Timers Веселин Живков Сидеров (4411) - Живко Веселинов Сидеров (4433) - Петър Борисов Иванов (5544) - Маринчо Йорданов Маринов (8711)
15 Челопеч Иван Нанев (0023) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Захари Лайош Феров (0172)
16 Видев Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Владимир Балчев Михов (1023) - Владислав Николов Испорски (1313) - Теню Русев Тенев (4224)
17 Радост Пейчо Русев Чолаков (5066) - Боян Тонев Тонев (4039) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187)
18 Владислав Венцислав Маджаров (4505) - Тома Чамов (4521) - Ангел Димитров Андонов (4508) - Димитър Иванов Минчев (6003) - Орлин Илиев Горанов (6004)
19 Амато Антон Георгиев Георгиев (5702) - Румен Димитров Попов (3063) - Васил Апостолов Ненчев (3456) - Томи Любомиров Наков (4644)
20 Фюрер Борислав Илиев Симов (4007) - Иван Илиев Йотов (4021) - Асен Георгиев Янев (4061) - Мартин Димитров Марков (4058)

Резултати