Bulgarian Bridge Federation

22 НТСБ "Любимец 22" - главен двойков

24.11.2022 / 14:00 - 27.11.2022 / 14:00, Любимец
Национален, Двойков 0лв./Двойков
52 Участници в турнира 26 игри/1 сесия

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Гроздан Тенев Русинов (4201) - Петър Борисов Иванов (5544)
2 Георги Николов Ралев (0448) - Стефан Неделчев Иванов (7800)
3 Лия Костова Костова (0750) - Виктор Игор Йотов (0187)
4 Иван Илиев Костадинов (4639) - Димитър Йорданов Кръстев (4654)
5 Диян Цветанов Данаилов (0054) - Борислав Ненков Борисов (5115)
6 Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Иванов Тренков (0089)
7 Селиатин Мехмед Шабан (4884) - Антонио Спасов Коцев (0112)
8 Николай Цветанов Янински (2324) - Гергана Тенева Тенева (0757)
9 Иван Пейчев Иванов (5005) - Атанас Кирилов Иванов (6008)
10 Стойчо Димитров Стоев (4401) - Валентин Иванов Расоков (4419)
11 Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105)
12 Марк Антонов Андонов (6171) - Тодор Иванов Павлов (0193)
13 Веселин Георгиев Величков (4004) - Йордан Георгиев Вълканов (4202)
14 Александър Димитров Панайотов (6025) - Неделина Величкова Караиванова (6005)
15 Станислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640)
16 Калоян Христов Крайнин (0262) - Валентин Ивов Николов (0265)
17 Николай Иванов Стефанов (4014) - Николай Тенев Колев (4045)
18 Стою Тодоров Даракчиев (3000) - Илиан Ангелов Ангелов (3163)
19 Данаил Петров Джапунов (4112) - Димитър Данаилов Джапунов (0358)
20 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Теню Русев Тенев (4224)
21 Тошко Димитров Сталев (4054) - Петър Николов Николов (3180)
22 Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420)
23 Росен Георгиев Гунев (1968) - Захари Лайош Феров (0172)
24 Танчо Янев Койнов (4230) - Моника Димитрова Демирева (4945)
25 Александър Атанасов Александров (0303) - Георги Тодоров Георгиев (1528)
26 Красимир Димитров Василев (3035) - Георги Щерев Петров (4231)
27 Юлиян Йорданов Стефанов (0333) - Владимир Балчев Михов (1023)
28 Йордан Стефанов Йорданов (4622) - Лазар Георгиев Алешанов (4643)
29 Елена Кирилова Михова (1202) - Марта Ангелова Николова (0444)
30 Десислава Цанкова Малакова (4334) - Добромир Лазаров Лазаров (0744)
31 Валя Иванова Янева (1163) - Боряна Панчева (4011)
32 Димитър Йорданов Капитански (0021) - Кремена Илиева Капитански (5790)
33 Йордан Костадинов Костов (3051) - Румен Енев Енев (3090)
34 Кирил Георгиев Тулийски (0345) - Иван Андреев Никифоров (1068)
35 Сашо Величков Янев (4212) - Георги Делчев Делинов (4218)
36 Колю Маринов Видев (4444) - Антони Иванов Николов (6666)
37 Антон Георгиев Георгиев (5702) - Томи Любомиров Наков (4644)
38 Борислав Красимиров Ризов (0114) - Пламен Стефанов Берберов (0391)
39 Боян Тонев Тонев (4039) - Злати Владимиров Георгиев (0220)
40 Велина Ветрушкова Костова (0038) - Иван Тодоров Патев (4545)
41 Румен Ненов Трендафилов (6006) - Пламен Петков Христов (6042)
42 Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111)
43 Минко Недев Александров (4228) - Георги Първанов Първанов (4949)
44 Йордан Любомиров Гачев (7314) - Недко Койчев Коев (7316)
45 Живко Любенов Великов (6020) - Явор Софрониев Софрониев (0324)
46 Христо Георгиев Христов (1001) - Иван Йорданов Цончев (0359)
47 Диян Иванов Донев (4026) - Димитър Тодоров Митев (3321)
48 Севдалин Руменов Филипов (7040) - Марин Сашев Петков (7020)
49 Стефан Петров Тотев (5067) - Желчо Димитров Димитров (0174)
50 Георги Ангелов Тананов (4445) - Мариян Христов Власакиев (0451)
51 Валентин Тодоров Киров (0378) - Славчо Костадинов Костов (0377)
52 Анна Добромирова Русинова (0015) - Димитър Янков Димитров (0164)

Резултати