Bulgarian Bridge Federation

Софийски пролетен бридж-фестивал, Двойков MP-total

26.05.2023 / 06:00 - 28.05.2023 / 13:30,
Национален, Двойков 60лв./Двойков
50 Участници в турнира 48 игри/2 сесии

Подтурнири:

Регистирани участници в турнира

# Състезатели
1 Александър Димитров Панайотов (6025) - Стефан Георгиев Георгиев (6151)
2 Христо Спасов Иванчев (0029) - Климентин Николайчев Николчев (0151)
3 Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111)
4 Иван Нанев (0023) - Росен Георгиев Гунев (1968)
5 Сашо Николаев Божинов (1007) - Иван Недев Попиванов (9229)
6 Захари Стоилов Захариев (0066) - Васил Георгиев Батов (0102)
7 Добромир Лазаров Лазаров (0744) - Захари Лайош Феров (0172)
8 Стелиана Петрова Иванова (6007) - Кирил Атанасов Иванов (6160)
9 Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Иванов Тренков (0089)
10 Момчил Иванов Александров (1971) - Антон Димитров Цветков (4245)
11 Грозьо Ангелов Донев (1550) - Живко Руменов Драганов (4044)
12 Кирил Руменов Мариновски (0123) - Стойчо Милков Босев (3333)
13 Димитър Георгиев Върбанов (2108) - Борис Петков Василев (2412)
14 Елица Георгиева Чешитева (1017) - Румен Иванов Лазаров (1499)
15 Емил Славчев Стоянов (0279) - Камен Влайчев Станчев (0138)
16 Кирил Димитров Смирнов (2227) - Николай Тодоров Янков (0046)
17 Николай Цветанов Янински (2324) - Гергана Тенева Тенева (0757)
18 Георги Николов Ралев (0448) - Стефан Неделчев Иванов (7800)
19 Траян Борисов Христов (0028) - Десислава Цанкова Малакова (4334)
20 Кирил Любенов Сивилов (2403) - Антонио Спасов Коцев (0112)
21 Венцислав Иванов Василев (0179) - Михаил Петров Вичев (1213)
22 Георги Колев Караколев (0005) - Златко Паунов Неделчев (0008)
23 Теню Русев Тенев (4224) - Колю Маринов Видев (4444)
24 Юлиан Христов Христов (1817) - Annemie Hardeman (9705)
25 Момчил Момчилов Мончев (0622) - Борислав Красимиров Ризов (0114)
26 Димитър Янков Димитров (0164) - Иван Минчев Минчев (3179)
27 Валя Иванова Янева (1163) - Виктор Игор Йотов (0187)
28 Даниела Петкова Григорова (2007) - Мариана Георгиева Рибарска (0030)
29 Христо Стоянов Дунев (1162) - Георги Цанков Георгиев (1348)
30 Георги Велчев Петров (8716) - Цветомир Петров Груев (1419)
31 Георги Цолов Гергов (0050) - Румен Аспарухов Манчев (0019)
32 Севдалин Руменов Филипов (7040) - Марин Сашев Петков (7020)
33 Антон Марков Андонов (6009) - Марк Антонов Андонов (6171)
34 Веселин Здравков Ангелов (0518) - Тодор Пенев Христов (0519)
35 Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Венцислав Лъчезаров Пейчев (0108)
36 Калоян Христов Крайнин (0262) - Теодора Димитрова Стоилова (0453)
37 Кеворк Гарбис Керпичиян (0456) - Иван Петров Пенев (1718)
38 Стефка Петкова Паскалева (1804) - Мирослав Павлов Михайлов (1967)
39 Стоян Николаев Николов (4640) - Иван Илиев Костадинов (4639)
40 Емилиан Илиев Гогев (1401) - Йордан Емилианов Гогев (1428)
41 Николай Асенов Радев (2823) - Елена Кирилова Михова (1202)
42 Стефан Андреев Стефанов (0011) - Пламен Кръстев Радойков (0117)
43 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Владислав Николов Испорски (1313)
44 Николай Емилов Василев (4028) - Лия Костова Костова (0750)
45 Александър Атанасов Александров (0303) - Георги Тодоров Георгиев (1528)
46 Злати Владимиров Георгиев (0220) - Велислава Валентинова Златинова (0520)
47 Димитър Иванов Димитров (8704) - Людмил Ангелов Марашлиев (0633)
48 Коста Любенов Костов (0039) - Веселин Димитров Бараков (0245)
49 Мария Лафчиева (0458) - Йоанна Иванчева Йотова (0512)
50 Валери Здравков Йовчев (1403) - Иван Денчов Младенов (1219)

Резултати