Bulgarian Bridge Federation

Павел баня 2012 - Главен отборен турнир

07.01.2012 / 10:30 - 08.01.2012 / 14:00, Павел баня
Национален, Отборен 0лв./Отбор
25 Участници в турнира 74 игри/1 кръг

Регистирани участници в турнира

# отбор Състезатели
1 Quattro Иван Тодоров Патев (4545) - Златко Петров (4554) - Красимир Михайлов Ангелов (4537) - Румен Христов Балджийски (4520) - Александър Костадинов (4512)
2 Граово Емилиан Илиев Гогев (1401) - Минчо Нейков Петков (1414) - Валентина Генова Николова (4538) - Васил Панчев Николов (4539)
3 Плевен Миролюб Борисов Марков (0045) - Ганчо Ганев (4034) - Чавдар Андреев Андреев (8227) - Дора Ангелова Неделчева (0035) - Ангел Димитров Андонов (4508) - Росен Попов (8223)
4 VIP Илко Стойчев Попов (6000) - Венислав Нойков Колев (6026) - Велислав Георгиев Хараланов (6077) - Васил Василев Гетов (6066) - Пламен Петков Христов (6042)
5 Диммат Валентин Иванов Изов (1962) - Роберт Мирославов Кантецки (1963) - Атанас Костадинов Голев (0640) - Димитър Методиев Матакиев (0133)
6 Розова долина Иван Георгиев Марков (5714) - Веселин Атанасов Марков (2861) - Христо Костадинов Мяхов (4101) - Здравко Славов (4102)
7 Адат Антон Георгиев Георгиев (5702) - Анна Костадинова Лекова (0024) - Траян Борисов Христов (0028) - Десислава Цанкова Малакова (4334)
8 Доктор Яни Адамов Шишманов (5013) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Иван Милков Иванов (6035) - Драгомир Тодоров Маринов (6036)
9 Севтополис Костадин Благоев Василев (3011) - Жеко Стоянов Жеков (3030) - Тенчо Костадинов Йовков (4114) - Атанас Костадинов Мяхов (4110) - Ивайло Георгиев Кебапчиев (4122) - Димитър Люцканов (4121)
10 Анкер Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Антон Оттов Антонов (2006) - Даниела Петкова Григорова (2007) - Марта Ангелова Николова (0444)
11 Коте Огнян Йочев Йочев (1000) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Георги Делчев Делинов (4218) - Златко Паунов Неделчев (0008)
12 Асарел Събчо Мехтеров (3965) - Стоян Радивчев (3966) - Николай Красимиров Немигенчев (3967) - Манол Кроснаров (33503) - Минчо Карамуселов (33504)
13 Литман Борислав Иванов Тричков (0808) - ДМИТРИЙ ШИПИЛОВ (11003) - ВИКТОР БАЛАШЕВИЧ (11005) - Вадим Друц (9457)
14 Суперфит Светослав Каменов Хаджийски (3070) - Стойчо Милков Босев (3333) - Тодор Дончев Алексиев (3993) - Александър Иванов Ангелов (3117)
15 КСБ Радков Боян Петков Халачев (6002) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Стойчо Симеонов Радков (4222) - Теню Русев Тенев (4224)
16 Секирово Николай Петров Бебов (3101) - Серьожа Иванов Гендов (3105) - Петър Петров Делипетров (3099) - Йосиф Алонцов Петков (3097)
17 Банкет Румен Иванов Лазаров (1499) - Румен Станчев Станчев (4029) - Микаела Георгиева Георгиева (1504) - Кремена Илиева Капитански (5790) - Стоян Георгиев Димитров (5791)
18 Мед-2 Петър Йосифов Киманов (3110) - Мария Иванова Атанасова (0141) - Димитър Атанасов Атанасов (0140) - Димитър Костадинов Божков (3161)
19 Трета купа Петко Савов Илиев (5757) - Иван Георгиев Величков (4002) - Иван Симеонов Чернев (4003) - Ради Славов Радев (4025)
20 Видев Диян Цветанов Данаилов (0054) - Георги Стаматов Стаматов (0077) - Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314)
21 Омая Ралица Мирчева Мирчева (0440) - Любомир Игнатов Игнатов (6060) - Силвия Сашкова Исаева (0100) - Момчил Иванов Александров (1971)
22 Хеброс-Харманли Борис Христов Борисов (5703) - Пламен Асенов Тачев (5719) - Стефан Веселинов Менчиков (4408) - Веселин Живков Сидеров (4411) - Милко Жеков Милков (4420)
23 Вито Борислав Светославов Попов (0020) - Тони Илчев Русев (4000) - Стефан Жечков Скорчев (6336) - Калин Кирилов Караиванов (6018)
24 Юнака Велина Ветрушкова Костова (0038) - Коста Любенов Костов (0039) - Атанас Първанов Ангелов (4555) - Мария Делчева Ангелова (4556)
25 Южна зона Георги Николов Ралев (0448) - Георги Иванов Пацов (0909) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Стефан Костадинов Тодоров (4008)

Резултати