Bulgarian Bridge Federation

Зимна Албена 2013, Главен двойков турнир

01.03.2013 / 00:00 - 01.03.2013 / 00:00, Боровец
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
16 Участници в турнира 21 игри/1

Класиране

# Състезатели Резултат ELO
1 Диана Димитрова Дамянова (0082) - Виктор Аронов (2999) 57.91 % 3.2700
2 Велина Ветрушкова Костова (0038) - Коста Любенов Костов (0039) 57.24 % 3.0678
3 Александър Атанасов Александров (0303) - Георги Стефанов Шоков (0999) 54.91 % 2.5239
4 Борислав Димитров Кръстев (1402) - Иво Георгиев Велков (1400) 54.76 % 2.4690
5 Ралица Мирчева Мирчева (0440) - Иван Бориславов Цончев (0101) 53.40 % 2.1666
6 Стефка Петкова Паскалева (1804) - Мариана Георгиева Рибарска (0030) 52.75 % 1.9941
7 Румен Христов Балджийски (4520) - Александър Костадинов (4512) 52.31 % 1.8683
8 Павел Спасов Павлов (0945) - Стефка Георгиева Върбанова (8000) 51.36 % 1.6809
9 Мария Делчева Ангелова (4556) - Атанас Първанов Ангелов (4555) 50.89 % 1.5882
10 Iancu Bacalu (9509) - Radu Gradinariu (9507) 49.01 % 1.2174
11 Иван Нанев (0023) - Росен Георгиев Гунев (1968) 47.40 % 0.8999
12 Колю Маринов Видев (4444) - Йордан Любомиров Гачев (7314) 46.70 % 0.7618
13 Марта Ангелова Николова (0444) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 46.33 % 0.6888
14 Nedelcu Mihnea (9508) - Веселин Атанасов Марков (2861) 46.30 % 0.6829
15 Marina Marculetiu (9511) - Mihai Luncescu (9510) 42.81 % -0.0054
16 Николай Цветанов Янински (2324) - Цветан Николов Янински (2323) 35.91 % -1.3663

2013-03-01  Зимна Албена 2013, Главен двойков турнир - After Session 2

 

8 tables, 16 pairs. Number of boards: 42. Average: 252,0.

Rank  Pair  Score      %  Name                                         M-ID    Club            

   1     7  291,9  57,91  Диана Дамянова - Виктор Аронов            0082 2999  Сф              
   2     3  288,5  57,24  Велина Костова - Коста Костов             0038 0039  Сф              
   3    14  276,8  54,91  Александър Александров - Георги Шоков     0303 0999  Сф              
   4     2  276,0  54,76  Иво Велков - Борислав Кръстев             1400 1402  Кн              
   5    13  269,1  53,40  Ралица Мирчева - Иван Цончев              0440 0101  Сф              

   6     4  265,9  52,75  Стефка Паскалева - Мариана Рибарска       1804 0030  Сф              
   7     6  263,6  52,31  Александър Костадинов - Румен Балджийски  4512 4520  КСБ Васил Левски
   8    17  258,9  51,36  Павел Павлов - Стефка Върбанова           0945 8000  Сф - ВТр        
   9    16  256,5  50,89  Мария Ангелова - Атанас Ангелов           4556 4555  Злт             
  10     5  247,0  49,01  Radu Gradinariu - Florin Rometi           9507 9509  Ro              

  11    12  238,9  47,40  Иван Нанев - Росен Гунев                  0023 1968  Сф              
  12     8  235,4  46,70  Кольо Видев - Йордан Гачев                4444 7314  Люб - Рс        
  13    11  233,5  46,33  Марта Николова - Николай Кермедчиев       0444 0812  Сф              
  14    15  233,4  46,30  Nedelcu Mihnea - Веселин Марков           9508 2861  Ro - Сф         
  15     1  215,8  42,81  Ina Marculetiu - Mihai Luncescu           9511 9510  Ro              

  16    18  181,0  35,91  Николай Янински - Цветан Янински          2324 2323  Сф              

Резултати