Bulgarian Bridge Federation

Държавно отборно първенство 2020 финал А

13.05.2021 / 22:00 - 16.05.2021 / 03:00,
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
13 Участници в турнира 220 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 29926Иван Бориславов Цончев (0101) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Георги Колев Караколев (0005) - Ангел Иванов Ванчев (3737) - Владимир Русев Марашев (1111) 148.67 250.0000
2 29927Колю Маринов Видев (4444) - Теню Русев Тенев (4224) - Владислав Николов Испорски (1313) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 137.94 200.0000
3 29928Христо Спасов Иванчев (0029) - Климентин Николайчев Николчев (0151) - Златко Паунов Неделчев (0008) - Любомир Кръстев (2555) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Васил Георгиев Батов (0102) 126.59 150.0000
4 29929Румен Ненов Трендафилов (6006) - Антони Иванов Николов (6666) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Александър Иванов Стоянов (0969) 122.87 125.0000
5 29930Деян Стефанов Спасов (4027) - Грозьо Ангелов Донев (1550) - Захари Лайош Феров (0172) - Петър Борисов Иванов (5544) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Николай Емилов Василев (4028) 119.71 110.0000
6 29931Георги Тодоров Георгиев (1528) - Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Стоянов Иванов (0076) - Иван Иванов Тренков (0089) - Мирослав Павлов Михайлов (1967) 112.34 95.0000
7 29933Пламен Петков Христов (6042) - Живко Любенов Великов (6020) - Александър Христов Хаджиев (6079) - Илко Стойчев Попов (6000) - Йордан Пламенов Щерев (6451) - Иван Марчев Тонев (6027) 111.71 85.0000
8 29934Хуан Николов Иков (1983) - Цветелин Христов Коев (1394) - Траян Борисов Христов (0028) - Анна Лекова (0024) - Емилиан Илиев Гогев (1401) - Борил Спасов Добродолски (0013) 101.86 75.0000
9 29935Асен Йоргов Димитров (7542) - Вичо Тодоров Дечев (6014) - Янко Енчев Янков (1615) - Ивайло Николов Манов (6015) 98.43 65.0000
10 29936Слави Ангелов Алексиев (8225) - Иван Валериев Симеонов (8241) - Пламен Симеонов Христов (8220) - Румен Леонидов Маринчев (8222) 86.78 60.0000
11 29937Димо Христов Желязков (3113) - Тодор Илиев Костадинов (3007) - Петър Стоев Даракчиев (3001) - Стойчо Милков Босев (3333) 76.39 55.0000
12 29938Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Йордан Георгиев Вълканов (4202) - Веселин Георгиев Величков (4004) - Христо Георгиев Христов (1001) - Георги Иванов Пацов (0909) - Георги Цолов Гергов (0050) 75.70 50.0000

2021-05-12  ДОП 2020 - финал А

Игри 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Бътлър 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

12 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name           Roster                                                     

   1     1  148,68  Бридж +        Ванчев - Захариев - Цончев - Марашев - Данаилов - Караколев
   2     3  137,94  Видев          Видев - Тенев - Кермедчиев - Испорски - Величков - Гачев   
   3     9  126,59  Сердика        Николчев - Иванчев - Неделчев - Симеонов - Батов - Кръстев 
   4     7  122,87  Шато Росеново  Барантиев - Трендафилов - Иванов - Стоянов - Радев         
   5    12  119,71  Няма изненада  Феров - Донев - Василев - Спасов - Иванов - Русинов        

   6    10  112,34  Елиминатор     Михайлов - Иванов - Митовска - Георгиев - Тренков - Иванов 
   7     2  111,71  Варна          Попов - Хаджиев - Великов - Тонев - Щерев - Христов        
   8     6  101,86  Бонсист        Христов - Лекова - Иков - Коев - Гогев - Добродолски       
   9     5   98,43  Черно море     Димитров - Дечев - Манов - Янков                           
  10     8   86,78  Nightingale    Симеонов - Алексиев - Маринчев - Върбанов - Христов        

  11    11   76,39  Водолей        Костадинов - Желязков - Даракчиев - Босев                  
  12     4   75,70  Южна зона      Вълканов - Величков - Тодоров - Пацов - Христов - Гергов   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                             
Tbl  Team                                  IMP      +/-        Score   
 1   12 Няма изненада  5  Черно море      46-57              7,24 12,76
 2   4  Южна зона      6  Бонсист         39-48   -0,5-0     7,20 12,30
 3   7  Шато Росеново  3  Видев           30-23             11,83  8,17
 4   8  Nightingale    2  Варна           81-34             18,33  1,67
 5   1  Бридж +        9  Сердика         71-13             19,33  0,67
 6   11 Водолей        10 Елиминатор      44-75              3,62 16,38

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                             
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   4  Южна зона      12 Няма изненада   48-69              5,24 14,76
 2   3  Видев          5  Черно море      43-44              9,72 10,28
 3   6  Бонсист        2  Варна           31-55              4,72 15,28
 4   1  Бридж +        7  Шато Росеново   62-46             13,81  6,19
 5   11 Водолей        8  Nightingale     65-28             17,19  2,81
 6   10 Елиминатор     9  Сердика         29-57              4,07 15,93

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 Няма изненада  11 Водолей         26-57              3,62 16,38
 2   10 Елиминатор     1  Бридж +         59-35             15,28  4,72
 3   2  Варна          9  Сердика         10-51              2,32 17,68
 4   8  Nightingale    3  Видев           21-67              1,77 18,23
 5   7  Шато Росеново  4  Южна зона       43-35             12,07  7,93
 6   6  Бонсист        5  Черно море      74-25             18,53  1,47

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   10 Елиминатор     12 Няма изненада   14-61              1,67 18,33
 2   9  Сердика        11 Водолей         64-27             17,19  2,81
 3   1  Бридж +        8  Nightingale     61-24             17,19  2,81
 4   7  Шато Росеново  2  Варна           17-44              4,23 15,77
 5   6  Бонсист        3  Видев           45-41             11,08  8,92
 6   5  Черно море     4  Южна зона       53-31             14,94  5,06

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 Няма изненада  3  Видев           52-71              5,61 14,39
 2   2  Варна          4  Южна зона       80-30             18,63  1,37
 3   5  Черно море     1  Бридж +         44-65              5,24 14,76
 4   11 Водолей        6  Бонсист         51-40             12,76  7,24
 5   10 Елиминатор     7  Шато Росеново   21-39              5,80 14,20
 6   9  Сердика        8  Nightingale     84-59             15,45  4,55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 Няма изненада  9  Сердика         15-65              1,37 18,63
 2   8  Nightingale    10 Елиминатор      51-44             11,83  8,17
 3   11 Водолей        7  Шато Росеново   35-62              4,23 15,77
 4   6  Бонсист        1  Бридж +         37-43              8,41 11,59
 5   5  Черно море     2  Варна           23-58              3,07 16,93
 6   4  Южна зона      3  Видев           64-33             16,38  3,62

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 Няма изненада  7  Шато Росеново   47-14             16,66  3,34
 2   6  Бонсист        8  Nightingale     40-48              7,93 12,07
 3   9  Сердика        5  Черно море      21-49              4,07 15,93
 4   4  Южна зона      10 Елиминатор      44-61              5,99 14,01
 5   3  Видев          11 Водолей         74-14             19,49  0,51
 6   2  Варна          1  Бридж +         53-38             13,61  6,39

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   8  Nightingale    12 Няма изненада   17-79              0,35 19,65
 2   7  Шато Росеново  9  Сердика         65-45             14,58  5,42
 3   10 Елиминатор     6  Бонсист         87-32             19,09  0,91
 4   5  Черно море     11 Водолей         47-33             13,41  6,59
 5   4  Южна зона      1  Бридж +         32-52              5,42 14,58
 6   3  Видев          2  Варна           79- 9             20,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   6  Бонсист        12 Няма изненада   26-22             11,08  8,92
 2   5  Черно море     7  Шато Росеново   41-39             10,55  9,45
 3   8  Nightingale    4  Южна зона       63-43             14,58  5,42
 4   3  Видев          9  Сердика         39-28             12,76  7,24
 5   2  Варна          10 Елиминатор      42-33             12,30  7,70
 6   1  Бридж +        11 Водолей        103- 3             20,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                              
Tbl  Team                                  IMP      +/-        Score   
 1   2  Варна          12 Няма изненада   14-54              2,44 17,56
 2   1  Бридж +        3  Видев           53-44             12,30  7,70
 3   4  Южна зона      11 Водолей         60-38             14,94  5,06
 4   10 Елиминатор     5  Черно море      53-27   -0,5-0    15,11  4,39
 5   9  Сердика        6  Бонсист         23-45              5,06 14,94
 6   8  Nightingale    7  Шато Росеново   36-64              4,07 15,93

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                              
Tbl  Team                                  IMP                 Score   
 1   12 Няма изненада  1  Бридж +         36-53              5,99 14,01
 2   11 Водолей        2  Варна           20-31              7,24 12,76
 3   3  Видев          10 Елиминатор      46-24             14,94  5,06
 4   9  Сердика        4  Южна зона       68-11             19,25  0,75
 5   8  Nightingale    5  Черно море      41-26             13,61  6,39
 6   7  Шато Росеново  6  Бонсист         41-17             15,28  4,72

 

ДОП 2020 - финал А - Butler

  Rank  Score  Name                                     Team            #   1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1   10:1  11:1

     1   1,01  Диян Данаилов                            Бридж +         5         0,67  2,01  0,50        1,11                          0,75
     2   0,99  Владимир Марашев - Иван Цончев           Бридж +         9   1,19        3,41        0,25 -0,75  1,07  0,29  0,00  0,94  2,49
     3   0,93  Грозьо Донев - Захари Феров              Няма изненада   8  -0,20  1,52        3,03  1,48        0,03  1,11        0,65 -0,16
     4   0,87  Хуан Иков - Цветелин Коев                Бонсист         8         0,57  0,28        1,40  0,75        1,04  1,37  1,24  0,35
     5   0,82  Златко Неделчев - Красимир Симеонов      Сердика         8   1,33       -0,34  0,69        0,84  1,43  1,43        1,92 -0,75

     6   0,79  Иван Тонев - Живко Великов               Варна           6   0,46        0,15              0,21       -0,11        2,75  1,28
     7   0,62  Георги Караколев                         Бридж +         6         0,67  2,01  0,50        1,11             -1,35        0,75
     8   0,50  Владислав Испорски - Николай Кермедчиев  Видев          11   1,09  0,25  0,17  1,64  2,73 -0,21  1,05 -1,04  0,23  0,35 -0,79
     9   0,37  Колю Видев - Теню Тенев                  Видев          11   0,08 -0,67  0,34  2,28  0,71 -1,55 -0,03  0,74  1,99 -0,38  0,53
    10   0,33  Александър Стоянов                       Шато Росеново   9   1,00 -0,39 -0,49  1,49        1,15 -0,40  0,11  0,64 -0,10

    11   0,23  Любомир Кръстев - Васил Батов            Сердика         7   1,72 -0,67             -1,04  1,58  0,00        0,38 -0,37
    12   0,18  Ангел Ванчев                             Бридж +         7   0,20 -0,25        0,43 -1,09        0,16  1,68        0,10
    13   0,17  Станчо Иванов - Иван Тренков             Елиминатор     11  -1,09  1,21 -0,15  2,05  0,62 -0,99 -1,14 -1,11  0,00  0,37  2,14
    14   0,12  Никола Барантиев - Румен Трендафилов     Шато Росеново  11   0,37  1,73  0,07 -0,69 -0,17  0,48  1,14 -1,62  0,20 -0,94  0,79
    15   0,11  Стефан Тодоров                           Южна зона       6         1,13 -0,04       -0,36  1,55 -1,82  0,22            

    16   0,11  Антони Иванов                            Шато Росеново   8                     1,49 -1,48  1,15 -0,40  0,11  0,64 -0,10 -0,53
    17   0,09  Пламен Христов - Йордан Щерев            Варна          10  -0,02 -1,52  0,73 -2,28 -0,25  1,57  0,50  1,62 -0,38        0,97
    18   0,05  Веселин Величков                         Южна зона       7         1,13 -0,04       -0,36  1,55 -1,82  0,22             -0,35
    19   0,05  Георги Георгиев                          Елиминатор      5  -0,08  0,26 -0,73  1,21                                     -0,44
    20   0,04  Петър Иванов - Гроздан Русинов           Няма изненада   8         0,71  0,23  0,42       -1,58        1,60 -1,26  0,69 -0,50

    21  -0,01  Захари Захариев                          Бридж +         8   0,20 -0,25        0,43 -1,09        0,16  1,68 -1,35  0,10
    22  -0,04  Мирослав Михайлов                        Елиминатор     11  -0,08  0,26 -0,73  1,21  0,36  0,78  0,40 -1,60  1,35 -1,92 -0,44
    23  -0,05  Слави Алексиев - Румен Маринчев          Nighingale     11   0,85  0,39  0,04 -0,42  1,50  0,99 -1,43 -0,29 -0,23 -0,98 -0,97
    24  -0,09  Ивайло Манов - Вичо Дечев                Черно море     11  -0,85 -0,26 -0,07  0,41  1,04 -1,57 -1,07  1,36 -0,88  0,38  0,50
    25  -0,11  Иван Иванов                              Елиминатор      6                           0,36  0,78  0,40 -1,60  1,35 -1,92

    26  -0,21  Асен Димитров - Янко Янков               Черно море     11  -0,11 -1,21  0,49  0,24  0,44 -0,21 -0,16 -0,22 -1,37 -0,35  0,16
    27  -0,26  Стойчо Босев - Петър Даракчиев           Водолей        11   0,02 -0,18 -3,41 -0,24 -0,71 -0,48  0,86 -1,43  1,26  0,98  0,44
    28  -0,36  Христо Иванчев - Климентин Николчев      Сердика         7        -0,57 -0,17 -1,49 -0,44              0,80  1,82       -2,49
    29  -0,38  Радослав Радев                           Шато Росеново   5   1,00 -0,39 -0,49       -1,48                               -0,53
    30  -0,42  Илко Попов - Александър Хаджиев          Варна           6        -0,71       -1,64  1,09        1,82       -1,82 -1,24

    31  -0,60  Георги Пацов                             Южна зона       8  -1,72  0,18       -0,43        0,21       -1,36 -0,64 -0,65 -0,35
    32  -0,60  Георги Гергов - Йордан Вълканов          Южна зона       8  -1,33       -1,08 -0,50 -0,62       -0,50       -0,20 -0,69  0,09
    33  -0,62  Деян Спасов - Николай Василев            Няма изненада   6  -1,19       -0,28        0,17 -0,84 -1,05       -0,53      
    34  -0,63  Христо Христов                           Южна зона       7  -1,72  0,18       -0,43        0,21       -1,36 -0,64 -0,65
    35  -0,64  Траян Христов - Анна Лекова              Бонсист         7  -1,00       -0,23 -2,05       -1,11 -0,86        0,88       -0,09

    36  -0,79  Борил Добродолски - Емилиан Гогев        Бонсист         7  -0,37  0,67       -1,21 -1,50        0,40 -0,74       -2,75
    37  -0,89  Тодор Костадинов - Димо Желязков         Водолей        11  -0,46 -1,13 -2,01 -0,41 -2,73 -1,15 -0,40 -0,80  0,53  0,88 -2,14
    38  -0,99  Иван Симеонов                            Nighingale     10   0,11 -1,73  1,08 -3,03 -1,40 -0,78  0,00       -1,99 -0,88 -1,28
    39  -1,05  Пламен Христов                           Nighingale     11   0,11 -1,73  1,08 -3,03 -1,40 -0,78  0,00 -1,68 -1,99 -0,88 -1,28

<33% 1  -1,68  Румен Върбанов                           Nightingale     1                                            -1,68  

Резултати