Bulgarian Bridge Federation

21 НТСБ "Любимец 21" - двойки в памет на Константин Димитров

25.11.2021 / 22:00 - 25.11.2021 / 22:00,
Национален, Двойков 0лв. /Двойков
24 Участници в турнира 26 игри/1

Класиране

# Състезатели Резултат ELO
1 Марина Николаева Койчева (0142) - Николай Цветанов Янински (2324) 0.00 % 24.9800
2 Атанас Бахарев (4414) - Валентин Иванов Расоков (4419) 0.00 % 17.5404
3 Петър Стоев Даракчиев (3001) - Красимир Валентинов Янков (7306) 0.00 % 14.1185
4 Велина Ветрушкова Костова (0038) - Лия Костова Костова (0750) 0.00 % 11.9583
5 Петър Борисов Иванов (5544) - Гроздан Тенев Русинов (4201) 0.00 % 10.3666
6 Валя Иванова Янева (1163) - Тодор Иванов Павлов (0193) 0.00 % 9.0738
7 Пламен Петков Христов (6042) - Румен Ненов Трендафилов (6006) 0.00 % 7.9462
8 Георги Делчев Делинов (4218) - Георги Тодоров Георгиев (1528) 0.00 % 6.9041
9 Колю Маринов Видев (4444) - Любомир Игнатов Игнатов (6060) 0.00 % 5.8878
10 Стойчо Стоев (4401) - Георги Тананов (4445) 0.00 % 4.8374
11 Евгения Георгиева Рачева (8250) - Евгени Танчев Енчев (4129) 0.00 % 3.6598
12 Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Добромир Лазаров Лазаров (0744) 0.00 % 2.0817
13 Владислав Николов Испорски (1313) - Теню Русев Тенев (4224) 0.00 % 0.0000
14 Николай Петров Бебов (3101) - Георги Николов Лесов (3100) 0.00 % 0.0000
15 Иван Михайлов Иванов (3002) - Нейко Нейков (3115) 0.00 % 0.0000
16 Явор Данаилов Балкански (7310) - Сергей Кънчев Кънчев (7070) 0.00 % 0.0000
17 Илиана Георгиева Христова (0626) - Климентин Николайчев Николчев (0151) 0.00 % 0.0000
18 Йордан Костадинов Костов (3051) - Панчо Колев Панев (3033) 0.00 % 0.0000
19 Цветана Тодорова Налбатска (3005) - Тодор Илиев Костадинов (3007) 0.00 % 0.0000
20 Танчо Янев Койнов (4230) - Моника Димитрова Демирева (4945) 0.00 % 0.0000
21 Свилен Колев Стойчев (7196) - Антонио Спасов Коцев (0112) 0.00 % 0.0000
22 Димитър Тодоров Митев (3321) - Боян Тонев Тонев (4039) 0.00 % 0.0000
23 Десислава Цанкова Малакова (4334) - Стелиана Петрова Иванова (6007) 0.00 % 0.0000
24 Атанас Кирилов Иванов (6008) - Борислав Ненков Борисов (5115) 0.00 % 0.0000

2021-11-25  21 Национален бридж турнир Любимец - двойков

Игри                    Лични резултати


2021-11-25 21 Национален бридж турнир Любимец - двойков
	

12 tables, 24 pairs. Number of boards: 26. Butler IMPs (datum score).


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair   Score  Name                                      M-ID    Club                      

   1    13   45,56  Марина Койчева - Николай Янински       0142 2324  КСБ Радков                
   2    21   42,52  Атанас Бахарев - Валентин Расоков      4414 4419  Люб                       
   3    19   42,45  Петър Даракчиев - Красимир Янков       3001 7306  Вила Юстина               
   4    17   28,78  Лия Костова - Велина Костова           0750 0038  Сф                        
   5    20   26,57  Петър Иванов - Гроздан Русинов         5544 4201  КСБ Радков                

   6     8   20,37  Валя Янева - Тодор Павлов              1163 0193  СК Липов цвят - Сф        
   7    10   20,32  Румен Трендафилов - Пламен Христов     6006 6042  Golden Age - КСБ Челопеч  
   8    18   14,55  Георги Делинов - Георги Георгиев       4218 1528  КСБ Радков - Сф           
   9     6   13,65  Колю Видев - Любомир Игнатов           4444 6060  БК Боровете - Вн          
  10     9    7,23  Георги Тананов - Стойчо Стоев          4445 4401  Люб                       

  11    16    3,16  Евгения Рачева - Евгени Енчев          8250 4129  Левски - Кз               
  12    22   -6,94  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров  0812 0744  Сф - КСБ Радков           
  13     5   -9,12  Владислав Испорски - Теню Тенев        1313 4224  БК Боровете - КСБ Радков  
  14     2  -10,19  Николай Бебов - Георги Лесов           3101 3100  Рак - Дмгр                
  15    24  -10,75  Иван Иванов - Нейко Нейков             3002 3115  Пд                        

  16    14  -14,95  Явор Балкански - Сергей Кънчев         7310 7070  Рс - Вила Юстина          
  17     3  -16,29  Илиана Христова - Климентин Николчев   0626 0151  Сердика                   
  18     1  -16,76  Йордан Костов - Панчо Панев            3051 3033  БК Академик Пд - СтЗ      
  19    15  -17,35  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов   3005 3007  КСБ Радков                
  20     7  -22,08  Моника Демирева - Танчо Койнов         4945 4230  Дмгр                      

  21    12  -29,44  Свилен Стойчев - Антонио Коцев         7196 0112  КФС Балкантурист Русе - Хс
  22    11  -33,37  Димитър Митев - Боян Тонев             3321 4039  Кук - Рад                 
  23    23  -34,52  Стелиана Иванова - Десислава Малакова  6007 4334  Вн - Хс                   
  24     4  -43,39  Атанас Иванов - Борислав Борисов       6008 5115  Вн - Бс                   



1      1076          
North  AJ8652        
None   7             
       J105          
K2            J854   
7             Q43    
KQJ8653       A      
A72           Q9864  
       AQ93          
       K109          
       10942         
       K3            

4Hx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     3  3  9  6  4 
E     10 10  3  6  8 
W      :  :  :  :  5 



Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 13  Йордан Костов - Панчо Панев - Марина Койчева - Николай Янински                 4D   W   =   -130      -4,48   4,48  34
 2   15  2  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Николай Бебов - Георги Лесов            5Dx  W   =   -550     -11,39  11,39
 3   17  3  Лия Костова - Велина Костова - Илиана Христова - Климентин Николчев            3D   W   =   -110      -3,98   3,98
 4   19  4  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Атанас Иванов - Борислав Борисов            5Dx  W  -1  100         2,02  -2,02
 5   21  5  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Владислав Испорски - Теню Тенев            4D   W   =   -130      -4,48   4,48
 6    6 23  Колю Видев - Любомир Игнатов - Стелиана Иванова - Десислава Малакова           4D   W  -2  100         2,02  -2,02
 7    7 14  Моника Демирева - Танчо Койнов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                3H   S  -1    -50      -2,48   2,48
 8    8 16  Валя Янева - Тодор Павлов - Евгения Рачева - Евгени Енчев                      4H   S   =  420         8,85  -8,85
 9    9 18  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Георги Делинов - Георги Георгиев               4Hx  S  -1   -100      -3,73   3,73
 10  10 20  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Петър Иванов - Гроздан Русинов            5Dx  W  -1  100         2,02  -2,02
 11  11 22  Димитър Митев - Боян Тонев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров             3H   N   =  140         3,03  -3,03
 12  12 24  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Иван Иванов - Нейко Нейков                    4Dx  W  -3  500        10,09 -10,09




2      J3            
East   92            
N-S    J10965        
       A953          
KQ10742       9865   
KQ103         J754   
Q             32     
Q2            K104   
       A             
       A86           
       AK874         
       J876          

4D S 130             
       C  D  H  S  N
NS    10 10  5  4  8 
EW     3  3  8  8  5 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 13  Йордан Костов - Панчо Панев - Марина Койчева - Николай Янински                 5D   S  -1   -100      -2,40   2,40  -19
 2   15  2  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Николай Бебов - Георги Лесов            2S   E  +1   -140      -3,40   3,40
 3   17  3  Лия Костова - Велина Костова - Илиана Христова - Климентин Николчев            2N   E  -2  100         3,35  -3,35
 4   19  4  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Атанас Иванов - Борислав Борисов            4Sx  W  -1  100         3,35  -3,35
 5   21  5  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Владислав Испорски - Теню Тенев            4S   W  -1  50          2,10  -2,10
 6    6 23  Колю Видев - Любомир Игнатов - Стелиана Иванова - Десислава Малакова           5D   S  -1   -100      -2,40   2,40
 7    7 14  Моника Демирева - Танчо Койнов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                4D   S   =  130         4,10  -4,10
 8    8 16  Валя Янева - Тодор Павлов - Евгения Рачева - Евгени Енчев                      3S   E   =   -140      -3,40   3,40
 9    9 18  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Георги Делинов - Георги Георгиев               5Sx  W  -3  500        10,74 -10,74
 10  10 20  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Петър Иванов - Гроздан Русинов            5Cx  S  -1   -200      -4,82   4,82
 11  11 22  Димитър Митев - Боян Тонев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров             4S   E  -1  50          2,10  -2,10
 12  12 24  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Иван Иванов - Нейко Нейков                    3S   W   =   -140      -3,40   3,40




3      AQJ875        
South  8             
E-W    KQ            
       9865          
K109432       6      
---           A65432 
9643          10852  
J42           Q7     
       ---           
       KQJ1097       
       AJ7           
       AK103         

5N S 460             
       C  D  H  S  N
NS    11  9 11 10 11 
EW     2  3  2  3  2 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 12  Йордан Костов - Панчо Панев - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                   5C   S   =  400         4,54  -4,54  233
 2    2 14  Николай Бебов - Георги Лесов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                  4H   S   =  420         4,94  -4,94
 3   16  3  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Илиана Христова - Климентин Николчев           3N   N  +2  460         5,74  -5,74
 4   18  4  Георги Делинов - Георги Георгиев - Атанас Иванов - Борислав Борисов            4H   S  +1  450         5,54  -5,54
 5   20  5  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Владислав Испорски - Теню Тенев               2Hx  E  -6  1700       16,36 -16,36
 6   22  6  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Колю Видев - Любомир Игнатов           4H   S  +1  450         5,54  -5,54
 7    7 13  Моника Демирева - Танчо Койнов - Марина Койчева - Николай Янински              6Hx  S  -1   -100      -7,86   7,86
 8    8 15  Валя Янева - Тодор Павлов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов               6C   S  -1    -50      -6,86   6,86
 9    9 17  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Лия Костова - Велина Костова                   6Hx  S  -1   -100      -7,86   7,86
 10  10 19  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Петър Даракчиев - Красимир Янков          4H   S  +1  450         5,54  -5,54
 11  11 21  Димитър Митев - Боян Тонев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков                 6Hx  N  -2   -300     -10,88  10,88
 12  24 23  Иван Иванов - Нейко Нейков - Стелиана Иванова - Десислава Малакова             6C   S  -1    -50      -6,86   6,86




4      K10753        
West   73            
All    J6            
       Q864          
Q96           J42    
A96           KJ1084 
KQ1087        A43    
K10           75     
       A8            
       Q52           
       952           
       AJ932         

4N W -630            
       C  D  H  S  N
NS     8  2  2  6  3 
EW     5  9  9  6 10 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 12  Йордан Костов - Панчо Панев - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                   3D   W  -1  100         6,68  -6,68  -174
 2    2 14  Николай Бебов - Георги Лесов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                  4H   E  +1   -650     -10,23  10,23
 3   16  3  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Илиана Христова - Климентин Николчев           2H   E  +2   -170       0,13  -0,13
 4   18  4  Георги Делинов - Георги Георгиев - Атанас Иванов - Борислав Борисов            3N   W   =   -600      -9,51   9,51
 5   20  5  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Владислав Испорски - Теню Тенев               4H   W  -1  100         6,68  -6,68
 6   22  6  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Колю Видев - Любомир Игнатов           3H   W  +2   -200      -0,87   0,87
 7    7 13  Моника Демирева - Танчо Койнов - Марина Койчева - Николай Янински              4H   W   =   -620      -9,80   9,80
 8    8 15  Валя Янева - Тодор Павлов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов               3N   W  -1  100         6,68  -6,68
 9    9 17  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Лия Костова - Велина Костова                   3H   W  +1   -170       0,13  -0,13
 10  10 19  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Петър Даракчиев - Красимир Янков          4H   W  -2  200         8,65  -8,65
 11  11 21  Димитър Митев - Боян Тонев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков                 3H   E   =   -140       1,13  -1,13
 12  24 23  Иван Иванов - Нейко Нейков - Стелиана Иванова - Десислава Малакова             3H   E   =   -140       1,13  -1,13




5      8542          
North  KQ8           
N-S    K96           
       J83           
Q3            KJ6    
AJ754         9632   
Q43           J852   
654           Q2     
       A1097         
       10            
       A107          
       AK1097        

4N N 630             
       C  D  H  S  N
NS    10  8  7 10 10 
EW     3  5  6  3  3 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 24  Йордан Костов - Панчо Панев - Иван Иванов - Нейко Нейков                       2C   S  +2  130        -7,32   7,32  436
 2    2 13  Николай Бебов - Георги Лесов - Марина Койчева - Николай Янински                4S   N   =  620         4,88  -4,88
 3    3 15  Илиана Христова - Климентин Николчев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов    4S   S   =  620         4,88  -4,88
 4   17  4  Лия Костова - Велина Костова - Атанас Иванов - Борислав Борисов                4S   S   =  620         4,88  -4,88
 5   19  5  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Владислав Испорски - Теню Тенев             2S   S  +2  170        -6,52   6,52
 6   21  6  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Колю Видев - Любомир Игнатов               4S   N   =  620         4,88  -4,88
 7    7 12  Моника Демирева - Танчо Койнов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                2S   S  +3  200        -5,92   5,92
 8    8 14  Валя Янева - Тодор Павлов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                     3N   S  +1  630         5,08  -5,08
 9    9 16  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Евгения Рачева - Евгени Енчев                  3N   N  +1  630         5,08  -5,08
 10  10 18  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Георги Делинов - Георги Георгиев          3C   S  +1  130        -7,32   7,32
 11  11 20  Димитър Митев - Боян Тонев - Петър Иванов - Гроздан Русинов                    4S   N   =  620         4,88  -4,88
 12  23 22  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров  2C   S  +2  130        -7,32   7,32




6      8543          
East   K10852        
E-W    8432          
       ---           
109           Q7     
64            Q973   
A1075         K96    
108532        AKQJ   
       AKJ62         
       AJ            
       QJ            
       9764          

4S S 420             
       C  D  H  S  N
NS     4  6  8 10  5 
E      9  5  5  2  6 
W      :  :  :  :  5 



Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 24  Йордан Костов - Панчо Панев - Иван Иванов - Нейко Нейков                       2S   S  +3  200        -2,98   2,98  304
 2    2 13  Николай Бебов - Георги Лесов - Марина Койчева - Николай Янински                1N   E  +2   -150      -9,91   9,91
 3    3 15  Илиана Христова - Климентин Николчев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов    4S   S  +1  450         4,03  -4,03
 4   17  4  Лия Костова - Велина Костова - Атанас Иванов - Борислав Борисов                4S   S   =  420         3,28  -3,28
 5   19  5  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Владислав Испорски - Теню Тенев             4Sx  S  +1  690         8,85  -8,85
 6   21  6  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Колю Видев - Любомир Игнатов               3S   S  +2  200        -2,98   2,98
 7    7 12  Моника Демирева - Танчо Койнов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                2S   S  +1  140        -4,48   4,48
 8    8 14  Валя Янева - Тодор Павлов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                     4S   S   =  420         3,28  -3,28
 9    9 16  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Евгения Рачева - Евгени Енчев                  4S   S   =  420         3,28  -3,28
 10  10 18  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Георги Делинов - Георги Георгиев          4S   S   =  420         3,28  -3,28
 11  11 20  Димитър Митев - Боян Тонев - Петър Иванов - Гроздан Русинов                    3S   N  +1  170        -3,73   3,73
 12  23 22  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров  3S   S  +2  200        -2,98   2,98




7      KJ72          
South  43            
All    9742          
       973           
108           AQ95   
A1086         K2     
AQ86          K      
AK8           QJ10642
       643           
       QJ975         
       J1053         
       5             

7N W -2220           
       C  D  H  S  N
NS     0  1  2  1  0 
EW    13 12 11 12 13 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 23  Йордан Костов - Панчо Панев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова            7C   W  -1  100        16,07 -16,07  -1308
 2    2 12  Николай Бебов - Георги Лесов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                  6C   E   =  -1370      -1,93   1,93
 3    3 14  Илиана Христова - Климентин Николчев - Явор Балкански - Сергей Кънчев          6C   E  +1  -1390      -2,43   2,43
 4    4 16  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Евгения Рачева - Евгени Енчев               7C   W   =  -2140     -13,08  13,08
 5   18  5  Георги Делинов - Георги Георгиев - Владислав Испорски - Теню Тенев             7C   W  -1  100        16,07 -16,07
 6   20  6  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Колю Видев - Любомир Игнатов                  7C   W   =  -2140     -13,08  13,08
 7    7 24  Моника Демирева - Танчо Койнов - Иван Иванов - Нейко Нейков                    6C   E  +1  -1390      -2,43   2,43
 8    8 13  Валя Янева - Тодор Павлов - Марина Койчева - Николай Янински                   6C   W   =  -1370      -1,93   1,93
 9    9 15  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов           6C   E  +1  -1390      -2,43   2,43
 10  10 17  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Лия Костова - Велина Костова              6C   W  +1  -1390      -2,43   2,43
 11  11 19  Димитър Митев - Боян Тонев - Петър Даракчиев - Красимир Янков                  6C   E   =  -1370      -1,93   1,93
 12  22 21  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Атанас Бахарев - Валентин Расоков      6C   E   =  -1370      -1,93   1,93




8      5             
West   Q9            
None   K10843        
       AKQ82         
A87           KQJ1042
K86           J753   
J76           92     
J643          7      
       963           
       A1042         
       AQ5           
       1095          

5D N 400             
       C  D  H  S  N
NS    11 11  7  5  7 
EW     2  2  6  7  2 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 23  Йордан Костов - Панчо Панев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова            5C   N   =  400         3,88  -3,88  260
 2    2 12  Николай Бебов - Георги Лесов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                  5Dx  S   =  550         7,00  -7,00
 3    3 14  Илиана Христова - Климентин Николчев - Явор Балкански - Сергей Кънчев          5C   N  -2   -100      -8,40   8,40
 4    4 16  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Евгения Рачева - Евгени Енчев               6C   N  -1    -50      -7,40   7,40
 5   18  5  Георги Делинов - Георги Георгиев - Владислав Испорски - Теню Тенев             5C   N   =  400         3,88  -3,88
 6   20  6  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Колю Видев - Любомир Игнатов                  5D   N   =  400         3,88  -3,88
 7    7 24  Моника Демирева - Танчо Койнов - Иван Иванов - Нейко Нейков                    5D   N   =  400         3,88  -3,88
 8    8 13  Валя Янева - Тодор Павлов - Марина Койчева - Николай Янински                   4Sx  E  -3  500         6,00  -6,00
 9    9 15  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов           5C   N   =  400         3,88  -3,88
 10  10 17  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Лия Костова - Велина Костова              6Cx  N  -1   -100      -8,40   8,40
 11  11 19  Димитър Митев - Боян Тонев - Петър Даракчиев - Красимир Янков                  6D   N  -1    -50      -7,40   7,40
 12  22 21  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Атанас Бахарев - Валентин Расоков      3Sx  E  -2  300         1,33  -1,33




9      J98           
North  Q4            
E-W    A2            
       KJ8752        
K104          AQ6532 
AK832         9765   
75            QJ10   
Q96           ---    
       7             
       J10           
       K98643        
       A1043         

5Cx N -100           
       C  D  H  S  N
NS    10  7  0  2  2 
E      1  4 10 10  5 
W      2  :  :  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 22  Йордан Костов - Панчо Панев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров            5S   E   =   -650      -7,70   7,70  -325
 2    2 24  Николай Бебов - Георги Лесов - Иван Иванов - Нейко Нейков                      4S   E  +1   -650      -7,70   7,70
 3    3 13  Илиана Христова - Климентин Николчев - Марина Койчева - Николай Янински        5S   E   =   -650      -7,70   7,70
 4    4 15  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        5S   E   =   -650      -7,70   7,70
 5    5 17  Владислав Испорски - Теню Тенев - Лия Костова - Велина Костова                 5Cx  N   =  550        13,37 -13,37
 6   19  6  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Колю Видев - Любомир Игнатов                5Cx  N  -1   -100       5,70  -5,70
 7   23  7  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Моника Демирева - Танчо Койнов         4S   E  +1   -650      -7,70   7,70
 8    8 12  Валя Янева - Тодор Павлов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                     4S   E  +1   -650      -7,70   7,70
 9    9 14  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Явор Балкански - Сергей Кънчев                 5Cx  N  -1   -100       5,70  -5,70
 10  10 16  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Евгения Рачева - Евгени Енчев             6Cx  N  -2   -300       0,83  -0,83
 11  11 18  Димитър Митев - Боян Тонев - Георги Делинов - Георги Георгиев                  5C   N  -1    -50       6,70  -6,70
 12  21 20  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Петър Иванов - Гроздан Русинов             5Cx  N   =  550        13,37 -13,37




10     Q972          
East   108643        
All    7             
       852           
A1085         K      
5             KQJ97  
AKJ8          109653 
AQ64          93     
       J643          
       A2            
       Q42           
       KJ107         

6N E -1440           
       C  D  H  S  N
NS     3  1  2  4  1 
EW     9 12 11  8 12 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 22  Йордан Костов - Панчо Панев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров            3N   E  +2   -660      -6,86   6,86  -377
 2    2 24  Николай Бебов - Георги Лесов - Иван Иванов - Нейко Нейков                      5D   E  -1  100        10,24 -10,24
 3    3 13  Илиана Христова - Климентин Николчев - Марина Койчева - Николай Янински        6D   E  -1  100        10,24 -10,24
 4    4 15  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        3N   W   =   -600      -5,66   5,66
 5    5 17  Владислав Испорски - Теню Тенев - Лия Костова - Велина Костова                 6D   E   =  -1370     -13,99  13,99
 6   19  6  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Колю Видев - Любомир Игнатов                3N   W  +3   -690      -7,46   7,46
 7   23  7  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Моника Демирева - Танчо Койнов         3N   W  +1   -630      -6,26   6,26
 8    8 12  Валя Янева - Тодор Павлов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                     4S   W  -3  300        12,05 -12,05
 9    9 14  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Явор Балкански - Сергей Кънчев                 4S   W  -1  100        10,24 -10,24
 10  10 16  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Евгения Рачева - Евгени Енчев             3D   E  +3   -170       5,34  -5,34
 11  11 18  Димитър Митев - Боян Тонев - Георги Делинов - Георги Георгиев                  3N   W  +2   -660      -6,86   6,86
 12  21 20  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Петър Иванов - Гроздан Русинов             3N   W  +2   -660      -6,86   6,86




11     J10832        
South  K72           
None   K74           
       A7            
AK76          Q94    
J95           1084   
A1065         82     
92            KQ865  
       5             
       AQ63          
       QJ93          
       J1043         

2H S 110             
       C  D  H  S  N
NS     6  8  8  7  7 
EW     6  5  5  6  5 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 21  Йордан Костов - Панчо Панев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков                2S   N  -1    -50      -2,48   2,48  34
 2    2 23  Николай Бебов - Георги Лесов - Стелиана Иванова - Десислава Малакова           1N   S  +1  120         2,53  -2,53
 3    3 12  Илиана Христова - Климентин Николчев - Свилен Стойчев - Антонио Коцев          2N   S  -1    -50      -2,48   2,48
 4    4 14  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Явор Балкански - Сергей Кънчев              3Sx  W  -3  500        10,09 -10,09
 5    5 16  Владислав Испорски - Теню Тенев - Евгения Рачева - Евгени Енчев                1N   S  +1  120         2,53  -2,53
 6    6 18  Колю Видев - Любомир Игнатов - Георги Делинов - Георги Георгиев                2C   E  -1  50          0,53  -0,53
 7   22  7  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Моника Демирева - Танчо Койнов         1N   E  -1  50          0,53  -0,53
 8   24  8  Иван Иванов - Нейко Нейков - Валя Янева - Тодор Павлов                         2Cx  E  -1  100         2,02  -2,02
 9    9 13  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Марина Койчева - Николай Янински               2S   N  -1    -50      -2,48   2,48
 10  10 15  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов      3N   N  -1    -50      -2,48   2,48
 11  11 17  Димитър Митев - Боян Тонев - Лия Костова - Велина Костова                      1Nx  E  -1  100         2,02  -2,02
 12  20 19  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Петър Даракчиев - Красимир Янков              2S   N  -1    -50      -2,48   2,48




12     10983         
West   A104          
N-S    Q8            
       K1054         
Q62           A7     
K973          J86    
9732          AK10654
Q9            86     
       KJ54          
       Q52           
       J             
       AJ732         

3S N 140             
       C  D  H  S  N
NS     9  5  5  9  6 
EW     4  8  7  4  6 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 21  Йордан Костов - Панчо Панев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков                3D   E  -1  50          1,55  -1,55  3
 2    2 23  Николай Бебов - Георги Лесов - Стелиана Иванова - Десислава Малакова           3D   E  -1  50          1,55  -1,55
 3    3 12  Илиана Христова - Климентин Николчев - Свилен Стойчев - Антонио Коцев          4D   E  -1  50          1,55  -1,55
 4    4 14  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Явор Балкански - Сергей Кънчев              1N   N  -2   -200      -5,26   5,26
 5    5 16  Владислав Испорски - Теню Тенев - Евгения Рачева - Евгени Енчев                3S   N   =  140         3,80  -3,80
 6    6 18  Колю Видев - Любомир Игнатов - Георги Делинов - Георги Георгиев                3D   E  +1   -130      -3,70   3,70
 7   22  7  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Моника Демирева - Танчо Койнов         4D   E   =   -130      -3,70   3,70
 8   24  8  Иван Иванов - Нейко Нейков - Валя Янева - Тодор Павлов                         5Dx  E  -2  300         7,14  -7,14
 9    9 13  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Марина Койчева - Николай Янински               3Nx  N  -6  -1700     -17,33  17,33
 10  10 15  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов      3S   N   =  140         3,80  -3,80
 11  11 17  Димитър Митев - Боян Тонев - Лия Костова - Велина Костова                      3D   E   =   -110      -3,20   3,20
 12  20 19  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Петър Даракчиев - Красимир Янков              3S   N  +1  170         4,54  -4,54




13     K8632         
North  96            
All    J94           
       987           
A             107    
Q82           J1043  
AQ1083        52     
QJ62          A10543 
       QJ954         
       AK75          
       K76           
       K             

3H E -140            
       C  D  H  S  N
NS     2  3  3  8  3 
EW    10  9  9  5  8 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 20  Йордан Костов - Панчо Панев - Петър Иванов - Гроздан Русинов                   3S   S   =  140         6,22  -6,22  -111
 2    2 22  Николай Бебов - Георги Лесов - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров           3S   N  -1   -100       0,37  -0,37
 3    3 24  Илиана Христова - Климентин Николчев - Иван Иванов - Нейко Нейков              4S   S  -2   -200      -2,60   2,60
 4    4 13  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Марина Койчева - Николай Янински            3S   N  -1   -100       0,37  -0,37
 5    5 15  Владислав Испорски - Теню Тенев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов         3S   S  -1   -100       0,37  -0,37
 6    6 17  Колю Видев - Любомир Игнатов - Лия Костова - Велина Костова                    3S   S  -1   -100       0,37  -0,37
 7   21  7  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Моника Демирева - Танчо Койнов             3S   S  -1   -100       0,37  -0,37
 8   23  8  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Валя Янева - Тодор Павлов              3S   S  +1  170         6,82  -6,82
 9   12  9  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Георги Тананов - Стойчо Стоев                 4S   S  -2   -200      -2,60   2,60
 10  10 14  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Явор Балкански - Сергей Кънчев            4S   S  -2   -200      -2,60   2,60
 11  11 16  Димитър Митев - Боян Тонев - Евгения Рачева - Евгени Енчев                     4S   N  -2   -200      -2,60   2,60
 12  19 18  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Георги Делинов - Георги Георгиев            3C   W  +2   -150      -1,30   1,30




14     85            
East   643           
None   KJ109         
       KQ103         
K1064         A3     
J75           K82    
AQ75          8643   
A2            9754   
       QJ972         
       AQ109         
       2             
       J86           

2N S 120             
       C  D  H  S  N
NS     7  6  6  7  8 
E      6  7  6  6  5 
W      :  :  5  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 20  Йордан Костов - Панчо Панев - Петър Иванов - Гроздан Русинов                   2C   S  -1    -50      -2,27   2,27  26
 2    2 22  Николай Бебов - Георги Лесов - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров           2N   N   =  120         2,73  -2,73
 3    3 24  Илиана Христова - Климентин Николчев - Иван Иванов - Нейко Нейков              2H   N  -2   -100      -3,53   3,53
 4    4 13  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Марина Койчева - Николай Янински            2H   S  -2   -100      -3,53   3,53
 5    5 15  Владислав Испорски - Теню Тенев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов         2H   S  -1    -50      -2,27   2,27
 6    6 17  Колю Видев - Любомир Игнатов - Лия Костова - Велина Костова                    2S   S   =  110         2,48  -2,48
 7   21  7  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Моника Демирева - Танчо Койнов             1N   E  -2  100         2,23  -2,23
 8   23  8  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Валя Янева - Тодор Павлов              2S   S  -1    -50      -2,27   2,27
 9   12  9  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Георги Тананов - Стойчо Стоев                 2S   S  -1    -50      -2,27   2,27
 10  10 14  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Явор Балкански - Сергей Кънчев            2Nx  E  -3  500        10,20 -10,20
 11  11 16  Димитър Митев - Боян Тонев - Евгения Рачева - Евгени Енчев                     1N   N  +1  120         2,73  -2,73
 12  19 18  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Георги Делинов - Георги Георгиев            2H   S   =  110         2,48  -2,48




15     A9            
South  Q8653         
N-S    J             
       AQ932         
Q1072         K54    
K7            AJ109  
742           Q1086  
K764          105    
       J863          
       42            
       AK953         
       J8            

2H S 110             
       C  D  H  S  N
NS     8  7  8  7  7 
E      5  6  4  5  6 
W      :  :  5  :  : 



Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 19  Йордан Костов - Панчо Панев - Петър Даракчиев - Красимир Янков                 2N   S  -3   -300      -7,42   7,42  11
 2    2 21  Николай Бебов - Георги Лесов - Атанас Бахарев - Валентин Расоков               2N   N  -1   -100      -3,15   3,15
 3    3 23  Илиана Христова - Климентин Николчев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова   2H   N  +1  140         3,60  -3,60
 4    4 12  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев              2H   N  +1  140         3,60  -3,60
 5    5 14  Владислав Испорски - Теню Тенев - Явор Балкански - Сергей Кънчев               2H   N   =  110         2,85  -2,85
 6    6 16  Колю Видев - Любомир Игнатов - Евгения Рачева - Евгени Енчев                   2H   N  +1  140         3,60  -3,60
 7   20  7  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Моника Демирева - Танчо Койнов                2H   N  +1  140         3,60  -3,60
 8   22  8  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Валя Янева - Тодор Павлов              2N   N  -4   -400      -9,27   9,27
 9   24  9  Иван Иванов - Нейко Нейков - Георги Тананов - Стойчо Стоев                     3Cx  N  -1   -200      -5,42   5,42
 10  13 10  Марина Койчева - Николай Янински - Румен Трендафилов - Пламен Христов          2H   N  +1  140         3,60  -3,60
 11  11 15  Димитър Митев - Боян Тонев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов              3C   N  -1   -100      -3,15   3,15
 12  18 17  Георги Делинов - Георги Георгиев - Лия Костова - Велина Костова                2H   N  +1  140         3,60  -3,60




16     AQJ65         
West   A106          
E-W    Q             
       Q984          
108732        4      
9874          KJ3    
10754         K982   
---           AJ732  
       K9            
       Q52           
       AJ63          
       K1065         

4N N 430             
       C  D  H  S  N
NS    10  8  8 10 10 
EW     3  5  4  3  2 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 19  Йордан Костов - Панчо Панев - Петър Даракчиев - Красимир Янков                 3N   S  +1  430        -3,13   3,13  540
 2    2 21  Николай Бебов - Георги Лесов - Атанас Бахарев - Валентин Расоков               3N   S  +2  460        -2,38   2,38
 3    3 23  Илиана Христова - Климентин Николчев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова   3N   S  +1  430        -3,13   3,13
 4    4 12  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев              3Dx  W  -4  1100       11,15 -11,15
 5    5 14  Владислав Испорски - Теню Тенев - Явор Балкански - Сергей Кънчев               3N   S  +2  460        -2,38   2,38
 6    6 16  Колю Видев - Любомир Игнатов - Евгения Рачева - Евгени Енчев                   2Cx  E  -4  1100       11,15 -11,15
 7   20  7  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Моника Демирева - Танчо Койнов                2C   E  -6  600         1,88  -1,88
 8   22  8  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Валя Янева - Тодор Павлов              2Hx  W  -2  500        -1,33   1,33
 9   24  9  Иван Иванов - Нейко Нейков - Георги Тананов - Стойчо Стоев                     2C   E  -5  500        -1,33   1,33
 10  13 10  Марина Койчева - Николай Янински - Румен Трендафилов - Пламен Христов          3N   S  +1  430        -3,13   3,13
 11  11 15  Димитър Митев - Боян Тонев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов              3N   S  +1  430        -3,13   3,13
 12  18 17  Георги Делинов - Георги Георгиев - Лия Костова - Велина Костова                3N   N  +3  490        -1,63   1,63




17     107           
North  A8532         
None   AKJ           
       A62           
54            AKQ932 
KJ4           Q106   
Q109643       ---    
J10           Q853   
       J86           
       97            
       8752          
       K974          

3S E -140            
       C  D  H  S  N
NS     6  6  7  4  6 
EW     6  7  6  9  7 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 18  Йордан Костов - Панчо Панев - Георги Делинов - Георги Георгиев                 2C   S  -5   -250      -2,70   2,70  -157
 2    2 20  Николай Бебов - Георги Лесов - Петър Иванов - Гроздан Русинов                  2S   E  +1   -140       0,57  -0,57
 3    3 22  Илиана Христова - Климентин Николчев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров   2S   E  +1   -140       0,57  -0,57
 4    4 24  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Иван Иванов - Нейко Нейков                  2S   E  +1   -140       0,57  -0,57
 5    5 13  Владислав Испорски - Теню Тенев - Марина Койчева - Николай Янински             4S   W   =   -420      -6,46   6,46
 6    6 15  Колю Видев - Любомир Игнатов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            2S   E  +1   -140       0,57  -0,57
 7    7 19  Моника Демирева - Танчо Койнов - Петър Даракчиев - Красимир Янков              3S   E  +1   -170      -0,43   0,43
 8   21  8  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Валя Янева - Тодор Павлов                  3S   E   =   -140       0,57  -0,57
 9   23  9  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Георги Тананов - Стойчо Стоев          3S   E   =   -140       0,57  -0,57
 10  12 10  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Румен Трендафилов - Пламен Христов            2S   E  +2   -170      -0,43   0,43
 11  14 11  Явор Балкански - Сергей Кънчев - Димитър Митев - Боян Тонев                    2S   E  +1   -140       0,57  -0,57
 12  17 16  Лия Костова - Велина Костова - Евгения Рачева - Евгени Енчев                   2S   E  +1   -140       0,57  -0,57




18     AKJ           
East   A43           
N-S    AJ1072        
       83            
Q98           7652   
9865          Q1072  
K9            Q8     
QJ62          974    
       1043          
       KJ            
       6543          
       AK105         

6N S 1440            
       C  D  H  S  N
NS    10 12  9 10 12 
EW     3  1  3  3  1 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1    1 18  Йордан Костов - Панчо Панев - Георги Делинов - Георги Георгиев                 3N   N  +3  690         0,20  -0,20  684
 2    2 20  Николай Бебов - Георги Лесов - Петър Иванов - Гроздан Русинов                  3N   N  +2  660        -0,80   0,80
 3    3 22  Илиана Христова - Климентин Николчев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров   6D   S   =  1370       12,11 -12,11
 4    4 24  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Иван Иванов - Нейко Нейков                  3N   S  +3  690         0,20  -0,20
 5    5 13  Владислав Испорски - Теню Тенев - Марина Койчева - Николай Янински             3N   S  +3  690         0,20  -0,20
 6    6 15  Колю Видев - Любомир Игнатов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            3N   N  +2  660        -0,80   0,80
 7    7 19  Моника Демирева - Танчо Койнов - Петър Даракчиев - Красимир Янков              3N   N  +3  690         0,20  -0,20
 8   21  8  Атанас Бахарев - Валентин Расоков - Валя Янева - Тодор Павлов                  4N   S  +1  660        -0,80   0,80
 9   23  9  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Георги Тананов - Стойчо Стоев          3N   S  +3  690         0,20  -0,20
 10  12 10  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Румен Трендафилов - Пламен Христов            3N   N  +3  690         0,20  -0,20
 11  14 11  Явор Балкански - Сергей Кънчев - Димитър Митев - Боян Тонев                    3N   N  +3  690         0,20  -0,20
 12  17 16  Лия Костова - Велина Костова - Евгения Рачева - Евгени Енчев                   3N   N  +3  690         0,20  -0,20




19     954           
South  J543          
E-W    AKJ           
       A76           
AKQ83         1076   
A1086         Q      
---           986543 
Q984          532    
       J2            
       K972          
       Q1072         
       KJ10          

2Nx S -100           
       C  D  H  S  N
NS     4  7  8  4  7 
EW     7  6  5  8  6 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   17  1  Лия Костова - Велина Костова - Йордан Костов - Панчо Панев                     2S   E  +1   -140      -1,65   1,65  -89
 2    2 19  Николай Бебов - Георги Лесов - Петър Даракчиев - Красимир Янков                2Sx  W  +1   -870     -12,74  12,74
 3    3 21  Илиана Христова - Климентин Николчев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков       1S   W  +2   -140      -1,65   1,65
 4    4 23  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Стелиана Иванова - Десислава Малакова       3H   S  -4   -200      -3,15   3,15
 5    5 12  Владислав Испорски - Теню Тенев - Свилен Стойчев - Антонио Коцев               4S   W  -1  100         4,98  -4,98
 6    6 14  Колю Видев - Любомир Игнатов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                  3H   N  -1    -50       1,30  -1,30
 7    7 18  Моника Демирева - Танчо Койнов - Георги Делинов - Георги Георгиев              4Hx  S  -2   -300      -5,42   5,42
 8    8 20  Валя Янева - Тодор Павлов - Петър Иванов - Гроздан Русинов                     2S   W   =   -110      -0,70   0,70
 9   22  9  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Георги Тананов - Стойчо Стоев          2S   W   =   -110      -0,70   0,70
 10  24 10  Иван Иванов - Нейко Нейков - Румен Трендафилов - Пламен Христов                3Sx  W  -1  200         6,98  -6,98
 11  13 11  Марина Койчева - Николай Янински - Димитър Митев - Боян Тонев                  3S   W   =   -140      -1,65   1,65
 12  16 15  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов           4S   W  -2  200         6,98  -6,98




20     5             
West   Q10           
All    AJ109753      
       982           
KQ42          103    
K73           A98542 
864           K      
A76           Q1054  
       AJ9876        
       J6            
       Q2            
       KJ3           

3H W -140            
       C  D  H  S  N
NS     4  9  3  8  6 
EW     8  3  9  5  5 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   17  1  Лия Костова - Велина Костова - Йордан Костов - Панчо Панев                     4H   E  -2  200         4,90  -4,90  15
 2    2 19  Николай Бебов - Георги Лесов - Петър Даракчиев - Красимир Янков                3H   E  +2   -200      -5,50   5,50
 3    3 21  Илиана Христова - Климентин Николчев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков       3H   E   =   -140      -4,25   4,25
 4    4 23  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Стелиана Иванова - Десислава Малакова       3D   N  -1   -100      -3,25   3,25
 5    5 12  Владислав Испорски - Теню Тенев - Свилен Стойчев - Антонио Коцев               4H   E  -2  200         4,90  -4,90
 6    6 14  Колю Видев - Любомир Игнатов - Явор Балкански - Сергей Кънчев                  3H   E  +1   -170      -4,90   4,90
 7    7 18  Моника Демирева - Танчо Койнов - Георги Делинов - Георги Георгиев              4Hx  E  -1  200         4,90  -4,90
 8    8 20  Валя Янева - Тодор Павлов - Петър Иванов - Гроздан Русинов                     4H   E  -1  100         2,50  -2,50
 9   22  9  Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров - Георги Тананов - Стойчо Стоев          4H   E  -2  200         4,90  -4,90
 10  24 10  Иван Иванов - Нейко Нейков - Румен Трендафилов - Пламен Христов                3H   E   =   -140      -4,25   4,25
 11  13 11  Марина Койчева - Николай Янински - Димитър Митев - Боян Тонев                  4H   E  -2  200         4,90  -4,90
 12  16 15  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов           3S   S  -3   -300      -7,50   7,50




21     Q53           
North  J             
N-S    A97654        
       K87           
A97           KJ6    
AK108         7654   
10            QJ3    
AJ543         Q92    
       10842         
       Q932          
       K82           
       106           

4H E -420            
       C  D  H  S  N
NS     2  7  3  4  3 
EW    10  6 10  9  9 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   16  1  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Йордан Костов - Панчо Панев                    3C   W  +1   -130       1,00  -1,00  -160
 2   18  2  Георги Делинов - Георги Георгиев - Николай Бебов - Георги Лесов                3N   E  -2  100         6,40  -6,40
 3    3 20  Илиана Христова - Климентин Николчев - Петър Иванов - Гроздан Русинов          4H   E  -1  50          5,40  -5,40
 4    4 22  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров       3Nx  E   =   -550      -8,92   8,92
 5    5 24  Владислав Испорски - Теню Тенев - Иван Иванов - Нейко Нейков                   4H   W  -1  50          5,40  -5,40
 6    6 13  Колю Видев - Любомир Игнатов - Марина Койчева - Николай Янински                4H   E  -1  50          5,40  -5,40
 7    7 17  Моника Демирева - Танчо Койнов - Лия Костова - Велина Костова                  4H   W  -1  50          5,40  -5,40
 8    8 19  Валя Янева - Тодор Павлов - Петър Даракчиев - Красимир Янков                   3Dx  N  -2   -500      -8,00   8,00
 9    9 21  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков              3N   E  -2  100         6,40  -6,40
 10  23 10  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Румен Трендафилов - Пламен Христов     3N   E  +1   -430      -6,60   6,60
 11  12 11  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Димитър Митев - Боян Тонев                    4H   E   =   -420      -6,40   6,40
 12  15 14  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Явор Балкански - Сергей Кънчев          4H   W   =   -420      -6,40   6,40




22     A5            
East   AJ            
E-W    AQJ109853     
       5             
KQJ108        932    
K985          642    
2             K764   
Q63           A107   
       764           
       Q1073         
       ---           
       KJ9842        

3D S 110             
       C  D  H  S  N
NS     9  9  6  5  7 
E      4  3  7  7  3 
W      :  4  6  :  4 



Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   16  1  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Йордан Костов - Панчо Панев                    4Sx  E  -3  800        13,04 -13,04  -26
 2   18  2  Георги Делинов - Георги Георгиев - Николай Бебов - Георги Лесов                6Dx  N  -1   -100      -2,23   2,23
 3    3 20  Илиана Христова - Климентин Николчев - Петър Иванов - Гроздан Русинов          6Hx  S  -5  -1100     -14,40  14,40
 4    4 22  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров       2D   N  +3  150         4,72  -4,72
 5    5 24  Владислав Испорски - Теню Тенев - Иван Иванов - Нейко Нейков                   4Dx  N   =  510        10,91 -10,91
 6    6 13  Колю Видев - Любомир Игнатов - Марина Койчева - Николай Янински                5Dx  N  -1   -100      -2,23   2,23
 7    7 17  Моника Демирева - Танчо Койнов - Лия Костова - Велина Костова                  6Dx  N  -2   -300      -6,68   6,68
 8    8 19  Валя Янева - Тодор Павлов - Петър Даракчиев - Красимир Янков                   3N   N  -2   -100      -2,23   2,23
 9    9 21  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Атанас Бахарев - Валентин Расоков              5Dx  N  -2   -300      -6,68   6,68
 10  23 10  Стелиана Иванова - Десислава Малакова - Румен Трендафилов - Пламен Христов     3N   N  -2   -100      -2,23   2,23
 11  12 11  Свилен Стойчев - Антонио Коцев - Димитър Митев - Боян Тонев                    5D   N  -1    -50      -0,80   0,80
 12  15 14  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Явор Балкански - Сергей Кънчев          3D   N  +1  130         4,28  -4,28




23     QJ108         
South  KJ752         
All    K7            
       104           
32            A9754  
A3            9      
853           10942  
QJ8762        K95    
       K6            
       Q10864        
       AQJ6          
       A3            

5H S 650             
       C  D  H  S  N
NS     5  9 11  8  6 
EW     8  4  2  5  4 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   15  1  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Йордан Костов - Панчо Панев             4H   S  +1  650         0,00   0,00  650
 2   17  2  Лия Костова - Велина Костова - Николай Бебов - Георги Лесов                    4H   N   =  620        -1,00   1,00
 3   19  3  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Илиана Христова - Климентин Николчев        4H   N  +1  650         0,00   0,00
 4    4 21  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Атанас Бахарев - Валентин Расоков           4H   S  +1  650         0,00   0,00
 5    5 23  Владислав Испорски - Теню Тенев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова        4H   N  +1  650         0,00   0,00
 6    6 12  Колю Видев - Любомир Игнатов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                  4H   N  +1  650         0,00   0,00
 7    7 16  Моника Демирева - Танчо Койнов - Евгения Рачева - Евгени Енчев                 4H   S  +1  650         0,00   0,00
 8    8 18  Валя Янева - Тодор Павлов - Георги Делинов - Георги Георгиев                   4H   N  +1  650         0,00   0,00
 9    9 20  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Петър Иванов - Гроздан Русинов                 4H   S  +1  650         0,00   0,00
 10  10 22  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров     4H   S  +1  650         0,00   0,00
 11  24 11  Иван Иванов - Нейко Нейков - Димитър Митев - Боян Тонев                        4H   N  +1  650         0,00   0,00
 12  14 13  Явор Балкански - Сергей Кънчев - Марина Койчева - Николай Янински              4H   N  +1  650         0,00   0,00




24     KQJ103        
West   AQ109         
None   AJ            
       A9            
9742          65     
K765          432    
1084          KQ9652 
105           74     
       A8            
       J8            
       73            
       KQJ8632       

7N N 1520            
       C  D  H  S  N
NS    13  8 12 13 13 
EW     0  4  1  0  0 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   15  1  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Йордан Костов - Панчо Панев             6C   N  +1  940        -7,68   7,68  1264
 2   17  2  Лия Костова - Велина Костова - Николай Бебов - Георги Лесов                    7C   N   =  1440        4,72  -4,72
 3   19  3  Петър Даракчиев - Красимир Янков - Илиана Христова - Климентин Николчев        7N   N   =  1520        6,32  -6,32
 4    4 21  Атанас Иванов - Борислав Борисов - Атанас Бахарев - Валентин Расоков           6C   N  +1  940        -7,68   7,68
 5    5 23  Владислав Испорски - Теню Тенев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова        7N   N   =  1520        6,32  -6,32
 6    6 12  Колю Видев - Любомир Игнатов - Свилен Стойчев - Антонио Коцев                  6C   N  +1  940        -7,68   7,68
 7    7 16  Моника Демирева - Танчо Койнов - Евгения Рачева - Евгени Енчев                 6C   S  +1  940        -7,68   7,68
 8    8 18  Валя Янева - Тодор Павлов - Георги Делинов - Георги Георгиев                   7N   N   =  1520        6,32  -6,32
 9    9 20  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Петър Иванов - Гроздан Русинов                 6C   N  +1  940        -7,68   7,68
 10  10 22  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров     7N   N   =  1520        6,32  -6,32
 11  24 11  Иван Иванов - Нейко Нейков - Димитър Митев - Боян Тонев                        7C   N   =  1440        4,72  -4,72
 12  14 13  Явор Балкански - Сергей Кънчев - Марина Койчева - Николай Янински              7C   N   =  1440        4,72  -4,72




25     KJ8           
North  AQ7           
E-W    K10642        
       K9            
Q1072         A95    
K63           J109542
Q98           AJ     
A87           102    
       643           
       8             
       753           
       QJ6543        

3H E -140            
       C  D  H  S  N
N      8  7  4  6  4 
S      7  :  :  :  : 
E      4  5  9  7  7 
W      5  :  :  :  : 


Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   14  1  Явор Балкански - Сергей Кънчев - Йордан Костов - Панчо Панев                   3H   E   =   -140      -3,45   3,45  -17
 2   16  2  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Николай Бебов - Георги Лесов                   4C   N  -2   -100      -2,45   2,45
 3   18  3  Георги Делинов - Георги Георгиев - Илиана Христова - Климентин Николчев        3H   E   =   -140      -3,45   3,45
 4   20  4  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Атанас Иванов - Борислав Борисов              3C   N  -1    -50      -1,10   1,10
 5    5 22  Владислав Испорски - Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров        4H   E  -1  100         3,30  -3,30
 6    6 24  Колю Видев - Любомир Игнатов - Иван Иванов - Нейко Нейков                      3C   N   =  110         3,55  -3,55
 7    7 15  Моника Демирева - Танчо Койнов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          3C   N   =  110         3,55  -3,55
 8    8 17  Валя Янева - Тодор Павлов - Лия Костова - Велина Костова                       4H   W  -1  100         3,30  -3,30
 9    9 19  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Петър Даракчиев - Красимир Янков               4H   E  -1  100         3,30  -3,30
 10  10 21  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Атанас Бахарев - Валентин Расоков         4C   N  -1    -50      -1,10   1,10
 11  11 23  Димитър Митев - Боян Тонев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова             4H   E   =   -620     -11,55  11,55
 12  13 12  Марина Койчева - Николай Янински - Свилен Стойчев - Антонио Коцев              4C   S  -2   -100      -2,45   2,45




26     J1062         
East   KJ95          
All    A42           
       AQ            
543           Q7     
872           Q104   
KJ96          Q10875 
K107          963    
       AK98          
       A63           
       3             
       J8542         

7S S 2210            
       C  D  H  S  N
NS    11  8 12 13  9 
EW     2  5  1  0  2 




Tbl   Pair  Name                                                                           Contr       Result    Score          Datum
 1   14  1  Явор Балкански - Сергей Кънчев - Йордан Костов - Панчо Панев                   4S   S  +2  680         0,00   0,00  680
 2   16  2  Евгения Рачева - Евгени Енчев - Николай Бебов - Георги Лесов                   4S   S  +2  680         0,00   0,00
 3   18  3  Георги Делинов - Георги Георгиев - Илиана Христова - Климентин Николчев        4S   S  +2  680         0,00   0,00
 4   20  4  Петър Иванов - Гроздан Русинов - Атанас Иванов - Борислав Борисов              4H   S  +2  680         0,00   0,00
 5    5 22  Владислав Испорски - Теню Тенев - Николай Кермедчиев - Добромир Лазаров        4S   S  +2  680         0,00   0,00
 6    6 24  Колю Видев - Любомир Игнатов - Иван Иванов - Нейко Нейков                      4S   S  +2  680         0,00   0,00
 7    7 15  Моника Демирева - Танчо Койнов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов          4S   S  +2  680         0,00   0,00
 8    8 17  Валя Янева - Тодор Павлов - Лия Костова - Велина Костова                       4S   S  +2  680         0,00   0,00
 9    9 19  Георги Тананов - Стойчо Стоев - Петър Даракчиев - Красимир Янков               4S   S  +2  680         0,00   0,00
 10  10 21  Румен Трендафилов - Пламен Христов - Атанас Бахарев - Валентин Расоков         3N   N   =  600        -2,38   2,38
 11  11 23  Димитър Митев - Боян Тонев - Стелиана Иванова - Десислава Малакова             4S   N  +2  680         0,00   0,00
 12  13 12  Марина Койчева - Николай Янински - Свилен Стойчев - Антонио Коцев              4S   S  +2  680         0,00   0,00

Резултати