Bulgarian Bridge Federation

Полусезон "Пролет" - Група А + група В запад

18.03.2022 / 12:30 - 20.03.2022 / 16:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

2022-03-17  ДОП 2022 Група А - пролетен полусезон

Игри за група А

Маса 1 Кръг 1-2 Кръг 3-4 Кръг 5-6 Кръг 7-8 Кръг 9
Маса 2 Кръг 1-2 Кръг 3-4 Кръг 5-6 Кръг 7-8 Кръг 9
Маса 3 Кръг 1-2 Кръг 3-4 Кръг 5-6 Кръг 7-8 Кръг 9
Маса 4 Кръг 1-2 Кръг 3-4 Кръг 5-6 Кръг 7-8 Кръг 9
Маса 5 Кръг 1-2 Кръг 3-4 Кръг 5-6 Кръг 7-8 Кръг 9

10 teams. Number of rounds: 9.

Rank  Team   Score  Name                          Roster                                                       

   1     5  114.05  Golden Age                    Барантиев - Аронов - Трендафилов - Батов - Иванов            
   2     8  109.31  Елиминатор                    Михайлов - Иванов - Иванов - Тренков - Попов - Лазаров       
   3     9  107.55  Видев                         Видев - Тенев - Испорски - Кермедчиев - Михов - Стефанов     
   4    10  100.48  Няма изненада                 Феров - Василев - Русинов - Иванов - Андонов - Павлов        
   5     4   89.26  Бридж +                       Ванчев - Захариев - Цончев - Марашев - Босев - Алексиев      

   6     1   89.08  "Стройпродукт Крайчев" Варна  Великов - Софрониев - Христов - Щерев - Пенев - Перец        
   7     2   83.08  Сердика                       Николчев - Иванчев - Христов - Стоянов                       
   8     6   77.80  Асо пика                      Георгиев - Ненова - Славов - Александров - Димитров - Маринов
   9     3   70.47  Бонсист +                     Христов - Малакова - Иков - Коев                             
  10     7   56.92  Челопеч                       Драганов - Донев - Спасов - Величков                         

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP     +/-       Score   
 1   5  Golden Age                    8  Елиминатор                    26-43            5.61 14.39
 2   9  Видев                         1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  69-22           18.87  1.13
 3   4  Бридж +                       10 Няма изненада                 15-54   0--1     2.03 16.97
 4   2  Сердика                       3  Бонсист +                     37-32           11.48  8.52
 5   6  Асо пика                      7  Челопеч                       50-22           16.42  3.58

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP     +/-       Score   
 1   5  Golden Age                    4  Бридж +                       85- 7           20.00  0.00
 2   8  Елиминатор                    9  Видев                         24-19   -1-0    10.48  8.52
 3   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  2  Сердика                       58-22           17.59  2.41
 4   10 Няма изненада                 6  Асо пика                      42-19           15.56  4.44
 5   3  Бонсист +                     7  Челопеч                       29-46            5.61 14.39

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   8  Елиминатор                    5  Golden Age                    17-46            3.42 16.58
 2   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  4  Бридж +                        8-63            0.39 19.61
 3   9  Видев                         10 Няма изненада                 31- 8           15.56  4.44
 4   3  Бонсист +                     2  Сердика                        2-36            2.69 17.31
 5   6  Асо пика                      7  Челопеч                       30-15           13.97  6.03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  8  Елиминатор                    16-46            3.27 16.73
 2   5  Golden Age                    4  Бридж +                       24-20           11.20  8.80
 3   3  Бонсист +                     9  Видев                         20-48            3.58 16.42
 4   10 Няма изненада                 6  Асо пика                      42- 1           18.21  1.79
 5   2  Сердика                       7  Челопеч                       51-35           14.18  5.82

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  8  Елиминатор                    38-37           10.31  9.69
 2   3  Бонсист +                     5  Golden Age                    12-50            2.15 17.85
 3   4  Бридж +                       10 Няма изненада                 43-16           16.26  3.74
 4   9  Видев                         2  Сердика                       31-24           12.03  7.97
 5   6  Асо пика                      7  Челопеч                       48-31           14.39  5.61

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   3  Бонсист +                     8  Елиминатор                    33-51            5.40 14.60
 2   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  10 Няма изненада                 45-11           17.31  2.69
 3   5  Golden Age                    4  Бридж +                       28-33            8.52 11.48
 4   9  Видев                         6  Асо пика                      23-14           12.55  7.45
 5   2  Сердика                       7  Челопеч                       56-42           13.75  6.25

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   8  Елиминатор                    3  Бонсист +                     35-49            6.25 13.75
 2   10 Няма изненада                 5  Golden Age                    43-35           12.29  7.71
 3   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  9  Видев                         53-31           15.38  4.62
 4   2  Сердика                       4  Бридж +                        9-67            0.15 19.85
 5   6  Асо пика                      7  Челопеч                       52-47           11.48  8.52

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   8  Елиминатор                    1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  47-33           13.75  6.25
 2   10 Няма изненада                 5  Golden Age                    51-51           10.00 10.00
 3   3  Бонсист +                     4  Бридж +                       22- 7           13.97  6.03
 4   6  Асо пика                      9  Видев                         16-39            4.44 15.56
 5   2  Сердика                       7  Челопеч                       40-28           13.28  6.72

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                                         
Tbl  Team                                                               IMP               Score   
 1   1  "Стройпродукт Крайчев" Варна  2  Сердика                       40- 5           17.45  2.55
 2   3  Бонсист +                     4  Бридж +                       39-20           14.80  5.20
 3   5  Golden Age                    6  Асо пика                      53-24           16.58  3.42
 4   7  Челопеч                       8  Елиминатор                     6-67            0.00 20.00
 5   9  Видев                         10 Няма изненада                 17-46            3.42 16.58

 

2022-03-17  ДОП 2022 група В запад - пролетен полусезон

 

12 teams. Number of rounds: 9.

Rank  Team   Score  Name          Roster                                                   

   1     5  122.93  42            Божинов - Захариев - Янински - Тенева                    
   2    12  104.12  Лопе де Вега  Манов - Янева - Ралев - Йотов - Игнатов - Стефанов       
   3     9   98.48  Панагюрище    Немигенчев - Радивчев - Ненчев - Попов - Енев            
   4     1   96.70  Лепа Брена    Стефанова - Георгиев - Георгиев - Наков - Павлов - Кочков
   5    10   96.51  Пълдин        Бебов - Гендов - Иванчев - Петков - Иванов - Дионисиев   

   6    11   94.95  Кристон       Николов - Гешев - Кръстев - Малинов - Терзиев - Даракчиев
   7     2   87.80  Струма        Славов - Виденова - Пейчев - Велков                      
   8     4   80.58  Пазарджик     Колев - Славов - Малинов - Левов                         
   9     3   79.91  Сеньори       Григорова - Рибарска - Антонов - Цолов - Гергов - Манчев 
  10     7   78.56  Трик +        Рашков - Рашкова - Георгиева - Лазаров                   

  11     8   76.82  Фил           Василев - Тричков - Марков - Цонев - Налбатска           
  12     6   57.64  Чирпан        Сталев - Киров - Николов - Кръстев                       

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                         
Tbl  Team                               IMP     +/-       Score   
 6   5  42            12 Лопе де Вега  20-19           10.31  9.69
 7   10 Пълдин        9  Панагюрище    25-48            4.44 15.56
 8   11 Кристон       2  Струма        37-25           13.28  6.72
 9   4  Пазарджик     1  Лепа Брена    10-50            1.91 18.09
 10  3  Сеньори       8  Фил           23-44   0--1     4.81 14.19
 11  7  Трик +        6  Чирпан        48-11           17.72  2.28

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                         
Tbl  Team                               IMP               Score   
 6   5  42            12 Лопе де Вега  40-29           13.04  6.96
 7   4  Пазарджик     10 Пълдин        24-62            2.15 17.85
 8   1  Лепа Брена    9  Панагюрище    36-54            5.40 14.60
 9   3  Сеньори       2  Струма        27-38            6.96 13.04
 10  11 Кристон       8  Фил           35-18           14.39  5.61
 11  6  Чирпан        7  Трик +        23-44            4.81 15.19

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                         
Tbl  Team                               IMP               Score   
 6   5  42            4  Пазарджик     46- 7           17.97  2.03
 7   12 Лопе де Вега  1  Лепа Брена    46-30           14.18  5.82
 8   10 Пълдин        2  Струма        42-32           12.80  7.20
 9   3  Сеньори       9  Панагюрище    20-24            8.80 11.20
 10  6  Чирпан        11 Кристон       26-73            1.13 18.87
 11  8  Фил           7  Трик +        35-35           10.00 10.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                         
Tbl  Team                               IMP     +/-       Score   
 6   5  42            4  Пазарджик     37-25           13.28  6.72
 7   12 Лопе де Вега  1  Лепа Брена    27-24           10.91  9.09
 8   3  Сеньори       2  Струма        12-17            8.52 11.48
 9   6  Чирпан        10 Пълдин        19-54   0--2     2.55 15.45
 10  9  Панагюрище    8  Фил           50-41           12.55  7.45
 11  7  Трик +        11 Кристон        3-60            0.23 19.77

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                         
Tbl  Team                               IMP               Score   
 6   4  Пазарджик     12 Лопе де Вега  44-38           11.76  8.24
 7   5  42            2  Струма        48-27           15.19  4.81
 8   10 Пълдин        1  Лепа Брена    23-60            2.28 17.72
 9   3  Сеньори       9  Панагюрище    43-41           10.61  9.39
 10  8  Фил           6  Чирпан        27-45            5.40 14.60
 11  7  Трик +        11 Кристон       20-36            5.82 14.18

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                         
Tbl  Team                               IMP     +/-       Score   
 6   5  42            12 Лопе де Вега  26-29            9.09 10.91
 7   1  Лепа Брена    4  Пазарджик      0-52            0.66 19.34
 8   10 Пълдин        3  Сеньори       27-29   -1-0     8.39 10.61
 9   7  Трик +        2  Струма        14-63            0.93 19.07
 10  6  Чирпан        9  Панагюрище    22-31            7.45 12.55
 11  8  Фил           11 Кристон       53-27           16.09  3.91

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                         
Tbl  Team                               IMP               Score   
 6   5  42            1  Лепа Брена    44-50            8.24 11.76
 7   3  Сеньори       12 Лопе де Вега  26-57            3.12 16.88
 8   4  Пазарджик     6  Чирпан        52-37           13.97  6.03
 9   10 Пълдин        8  Фил           69-32           17.72  2.28
 10  2  Струма        9  Панагюрище    22-20           10.61  9.39
 11  11 Кристон       7  Трик +        10-59            0.93 19.07

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                         
Tbl  Team                               IMP     +/-       Score   
 6   5  42            8  Фил           66-29           17.72  2.28
 7   10 Пълдин        4  Пазарджик     26-42            5.82 14.18
 8   12 Лопе де Вега  2  Струма        45-21           15.74  4.26
 9   1  Лепа Брена    11 Кристон       76-30   0--1    18.77  0.23
 10  3  Сеньори       9  Панагюрище    56-36           15.00  5.00
 11  7  Трик +        6  Чирпан        15-46            3.12 16.88

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                         
Tbl  Team                               IMP               Score   
 6   1  Лепа Брена    2  Струма        29-31            9.39 10.61
 7   3  Сеньори       4  Пазарджик     40-35           11.48  8.52
 8   5  42            6  Чирпан        67-27           18.09  1.91
 9   7  Трик +        8  Фил           31-44            6.48 13.52
 10  9  Панагюрище    10 Пълдин        21-27            8.24 11.76
 11  11 Кристон       12 Лопе де Вега  28-30            9.39 10.61
Кръг 5-6

 

Кръг 5-6

 

Резултати