Bulgarian Bridge Federation

ДОП 2022 - Полусезон "Есен", група В Запад

25.09.2022 / 19:00 - 24.09.2022 / 19:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
0 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

   2022-09-23  ДОП 22 - ПОЛУСЕЗОН ЕСЕН  "Б" група ЗАПАД

Bridgewebs

10 teams. Number of rounds: 9.

Rank  Team   Score  Name        Session  Rank    C-O  Roster                                                   

   1     9  207,09  ЧЕЛОПЕЧ      135,94     0  71,15  Тимев - Нанев - Гунев - Драганов - Донев                 
   2     4  189,85  КРИСТОН       94,90     0  94,95  Николов - Малинов - Терзиев - Кръстев - Гешев            
   3     5  189,48  БОНСИСТ +    101,39     0  88,09  Христов - Лекова - Малакова - Иков - Добродолски - Иванов
   4     3  182,71  ПЪЛДИН        86,20     0  96,51  Бебов - Гендов - Иванчев - Иванов - Ангелов              
   5     6  180,39  СТРУМА        92,59     0  87,80  Славов - Виденова - Кованджийски - Велков                

   6     2  178,73  ЛЕПА БРЕНА    82,03     0  96,70  Стефанова - Георгиев - Мончев - Ризов - Георгиев - Наков 
   7     7  173,67  СЕНЬОРИ       93,76     0  79,91  Григорова - Рибарска - Антонов - Цолов                   
   8     8  114,01  ФИЛ           37,19     0  76,82  Тричков - Марков - Керпичиян - Цонев                     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   9 ЧЕЛОПЕЧ     4  КРИСТОН     67-26            18,21  1,79
 2   5 БОНСИСТ +   3  ПЪЛДИН      21-37             5,82 14,18
 3   2 ЛЕПА БРЕНА  7  СЕНЬОРИ     46-41            11,48  8,52
 4   6 СТРУМА      8  ФИЛ         49-18            16,88  3,12

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   4 КРИСТОН     9  ЧЕЛОПЕЧ     24-85             0,00 20,00
 2   2 ЛЕПА БРЕНА  5  БОНСИСТ +    4-91             0,00 20,00
 3   3 ПЪЛДИН      6  СТРУМА      35-39             8,80 11,20
 4   7 СЕНЬОРИ     8  ФИЛ         47- 4            18,44  1,56

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   4 КРИСТОН     9  ЧЕЛОПЕЧ     35-22            13,52  6,48
 2   3 ПЪЛДИН      2  ЛЕПА БРЕНА  36-85             0,93 19,07
 3   5 БОНСИСТ +   7  СЕНЬОРИ     50-15            17,45  2,55
 4   6 СТРУМА      8  ФИЛ         37-21            14,18  5,82

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   4 КРИСТОН     9  ЧЕЛОПЕЧ     21-33             6,72 13,28
 2   3 ПЪЛДИН      5  БОНСИСТ +   33-18            13,97  6,03
 3   2 ЛЕПА БРЕНА  7  СЕНЬОРИ     29-26            10,91  9,09
 4   6 СТРУМА      8  ФИЛ         59-38            15,19  4,81

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   4 КРИСТОН     5  БОНСИСТ +   50-10            18,09  1,91
 2   2 ЛЕПА БРЕНА  9  ЧЕЛОПЕЧ     18-60             1,67 18,33
 3   3 ПЪЛДИН      6  СТРУМА      62-21            18,21  1,79
 4   7 СЕНЬОРИ     8  ФИЛ         42-12            16,73  3,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   4 КРИСТОН     2  ЛЕПА БРЕНА  53-30            15,56  4,44
 2   6 СТРУМА      5  БОНСИСТ +   40-48             7,71 12,29
 3   7 СЕНЬОРИ     3  ПЪЛДИН      32-44             6,72 13,28
 4   8 ФИЛ         9  ЧЕЛОПЕЧ     11-67             0,31 19,69

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   2 ЛЕПА БРЕНА  4  КРИСТОН     28-59             3,12 16,88
 2   5 БОНСИСТ +   6  СТРУМА      53-29            15,74  4,26
 3   3 ПЪЛДИН      7  СЕНЬОРИ     49-62             6,48 13,52
 4   9 ЧЕЛОПЕЧ     8  ФИЛ         56-31            15,92  4,08

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                     
Tbl  Team                          IMP                Score   
 1   2 ЛЕПА БРЕНА  3  ПЪЛДИН      70-18            19,34  0,66
 2   4 КРИСТОН     5  БОНСИСТ +   30-23            12,03  7,97
 3   6 СТРУМА      7  СЕНЬОРИ     51-28            15,56  4,44
 4   8 ФИЛ         9  ЧЕЛОПЕЧ     32-39             7,97 12,03

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                     
Tbl  Team                          IMP     +/-        Score   
 1   1 --          2  ЛЕПА БРЕНА   0- 0   -10-2     0,00 12,00
 2   3 ПЪЛДИН      4  КРИСТОН     31-32             9,69 10,31
 3   5 БОНСИСТ +   6  СТРУМА      31-15            14,18  5,82
 4   7 СЕНЬОРИ     8  ФИЛ         57-43            13,75  6,25
 5   9 ЧЕЛОПЕЧ     10 ---          0- 0   2--10    12,00  0,00

Резултати