Bulgarian Bridge Federation

Отборен турнир "Добрич 2022"

30.09.2022 / 20:00 - 01.10.2022 / 20:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 88 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 Dama kupaДраганка Атанасова Георгиева (6402) - Стефан Цонев Георгиев (6401) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Пламен Петков Христов (6042) 1,148.57 41.9524
2 DedoСветла Христова Ненова (6071) - Милко Петров Славов (6187) - Иван Александров Иванов (6176) - Стефан Георгиев Георгиев (6151) 1,143.47 28.4535
3 CraiovaAdrian Silvasanu (9570) - Dan Valimarescu (9545) - Francisc Lascu (9212) - Lucian Parvulescu (9224) 1,128.98 21.1156
4 Forca IlkoКристиян Кочев Коларов (0325) - Илко Стойчев Попов (6000) - Радослав Йорданов Радев (5014) - Атанас Иванов Дончев (6083) 1,115.43 15.1261
5 PriboyЯнко Енчев Янков (1615) - Кирил Атанасов Иванов (6160) - Тончо Василев Чобанов (6108) - Стелияна Петрова Иванова (6007) - Атанас Кирилов Иванов (6008) 1,114.94 8.3905
6 AnnaBraia Aleksandrа (9558) - Costin Bildea (9075) - Бисер Балев (6125) - Живко Петров Ангелов (6017) 1,109.03 0.0000
7 Miss clickValentin Dumitru (9505) - Viorica Mladin (9512) - Marius Georgescu (9500) - Dragos Lesan (9506) 101.86 0.0000
8 RitchieРадослав Радев Радев (6033) - Станислав Бончев Недков (6438) - Даниела Димчева Колева-Инджева (6166) - Антон Марков Андонов (6009) - Живко Любенов Великов (6020) 82.92 0.0000
9 IliyanaИлияна Иванова Грудева (6154) - Иван Марчев Тонев (6027) - Добрин Дончев Райков (6019) - Симеон Александров Евтимов (0306) 77.66 0.0000
10 SFADFlorin Ghelase (9147) - Alina Ciceu (9148) - Dan Ciceu (9149) - Sinziana Diamandi (9146) 77.14 0.0000







10 teams. Number of rounds: 11.


10 teams. Number of rounds: 2.

Rank  Team    Score  Name        Session  Rank      C-O  Roster                                       

   1     1  1148,57  Dama kupa     14,74     0  1133,83  Georgieva - Georgiev - Trendafilov - Hristov 
   2     2  1143,47  Dedo          25,26     0  1118,21  Slavov - Aleksandrov - Georgiev - Nenova     
   3     3  1128,98  Craiova       23,69     0  1105,29  Silvasanu - Valimarescu - Lascu - Parvulescu 
   4     5  1115,43  Forca Ilko    21,78     0  1093,65  Donchev - Kolarov - Popov - Radev            
   5     4  1114,94  Priboy        16,31     0  1098,63  Chobanov - Ivanova - Ivanov - Yankov - Ivanov

   6     6  1109,03  Anna          18,22     0  1090,81  Braia - Bildea - Balev - Angelov             
   7     7   101,86  Miss click    31,58     0    70,28  Lesan - Dumitru - Mladin - Georgescu         
   8     8    82,92  Ritchie       15,52     0    67,40  Indzheva - Andonov - Velikov - Radev - Nedkov
   9     9    77,66  Iliyana       10,36     0    67,30  Grudeva - Tonev - Raykov - Evtimov           
  10    10    77,14  SFAD          22,54     0    54,60  Diamandi - Ghelase - Ciceo - Ciceo      
Round:  11                                             
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   1  Dama kupa   2  Dedo        20-15    12,05  7,95
 2   3  Craiova     4  Priboy      18-15    11,27  8,73
 3   6  Anna        5  Forca Ilko  18-33     4,77 15,23
 4   7  Miss click  9  Iliyana     18- 5    14,68  5,32
 5   10 SFAD        8  Ritchie      9-15     7,58 12,42

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   1  Dama kupa   2  Dedo         0-24     2,69 17,31
 2   3  Craiova     4  Priboy      23-17    12,42  7,58
 3   5  Forca Ilko  6  Anna        13-22     6,55 13,45
 4   7  Miss click  8  Ritchie     26- 4    16,90  3,10
 5   9  Iliyana     10 SFAD        18-32     5,04 14,96
 
Round:  9                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   1  Dama Kupa   2  SFAD        29- 1    18,04  1,96
 2   3  Iliyana     4  Miss Click  29-18    14,09  5,91
 3   8  Priboy      7  Forca Ilko  30- 5    17,50  2,50
 4   9  Anna        10 Ritchie     33- 3    18,37  1,63
 5   6  Craiova     5  Dedo         6-27     3,32 16,68

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   3  Iliyana     1  Dama Kupa   18-31     5,32 14,68
 2   6  Craiova     9  Anna        19- 9    13,78  6,22
 3   2  SFAD        5  Dedo        22-26     8,33 11,67
 4   4  Miss Click  8  Priboy       7-32     2,50 17,50
 5   10 Ritchie     7  Forca Ilko  26-26    10,00 10,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   3  Iliyana     9  Anna         5-22     4,25 15,75
 2   4  Miss Click  1  Dama Kupa   18-32     5,04 14,96
 3   6  Craiova     8  Priboy      29- 7    16,90  3,10
 4   10 Ritchie     2  SFAD        31-18    14,68  5,32
 5   5  Dedo        7  Forca Ilko  23-25     9,14 10,86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   1  Dama Kupa   5  Dedo        13-15     9,14 10,86
 2   10 Ritchie     6  Craiova      0-42     0,05 19,95
 3   7  Forca Ilko  4  Miss Click  17-16    10,44  9,56
 4   9  Anna        8  Priboy      13-23     6,22 13,78
 5   2  SFAD        3  Iliyana      7- 8     9,56 10,44

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   5  Dedo        10 Ritchie     30- 1    18,21  1,79
 2   7  Forca Ilko  2  SFAD        33- 1    18,68  1,32
 3   9  Anna        4  Miss Click  43-12    18,53  1,47
 4   1  Dama Kupa   6  Craiova     27-13    14,96  5,04
 5   8  Priboy      3  Iliyana     23- 0    17,11  2,89

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Ritchie     8  Priboy      18-24     7,58 12,42
 2   2  SFAD        9  Anna        13-10    11,27  8,73
 3   5  Dedo        3  Iliyana      8- 0    13,12  6,88
 4   6  Craiova     4  Miss Click   5-15     6,22 13,78
 5   7  Forca Ilko  1  Dama Kupa    3-47     0,00 20,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   6  Craiova     7  Forca Ilko  11-16     7,95 12,05
 2   8  Priboy      1  Dama Kupa    0-51     0,00 20,00
 3   4  Miss Click  2  SFAD        16-19     8,73 11,27
 4   3  Iliyana     10 Ritchie     23-23    10,00 10,00
 5   5  Dedo        9  Anna        31-17    14,96  5,04

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   9  Anna        7  Forca Ilko   7-25     4,00 16,00
 2   4  Miss Click  5  Dedo        15- 1    14,96  5,04
 3   1  Dama Kupa   10 Ritchie     16-16    10,00 10,00
 4   8  Priboy      2  SFAD        23- 6    15,75  4,25
 5   3  Iliyana     6  Craiova     12-21     6,55 13,45

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                              
Tbl  Team                           IMP        Score   
 1   10 Ritchie     4  Miss Click  26-22    11,67  8,33
 2   7  Forca Ilko  3  Iliyana     10- 2    13,12  6,88
 3   5  Dedo        8  Priboy      38- 7    18,53  1,47
 4   1  Dama Kupa   9  Anna        24-19    12,05  7,95
 5   2  SFAD        6  Craiova      4-36     1,32 18,68

Резултати