Bulgarian Bridge Federation

КОП Суперфинал 2023

08.12.2023 / 12:00 - 10.12.2023 / 15:00,
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
8 Участници в турнира 0 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 37923Борислав Светославов Попов (0020) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Живко Руменов Драганов (4044) - Росен Георгиев Гунев (1968) - Иван Георгиев Величков (4002) 200.00 150.0000
2 37924Владимир Балчев Михов (1023) - Николай Емилов Василев (4028) - Петър Борисов Иванов (5544) - Диян Цветанов Данаилов (0054) - Захари Лайош Феров (0172) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) 180.00 120.0000
3 37925Антони Иванов Николов (6666) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Виктор Аронов (2999) - Никола Стаматов Барантиев (5555) - Васил Георгиев Батов (0102) 160.00 90.0000
4 37926Веселин Георгиев Величков (4004) - Динко Славов Димитров (4006) - Христо Бинев Димов (4005) - Ради Славов Радев (4025) - Стефан Костадинов Тодоров (4008) - Тони Илчев Русев (4000) 140.00 75.0000
5 37927Стефан Георгиев Георгиев (6151) - Иван Александров Иванов (6176) - Милко Петров Славов (6187) - Светла Христова Ненова (6071) 120.00 65.0000
6 37928Александър Иванов Стоянов (0969) - Георги Колев Караколев (0005) - Христо Георгиев Христов (1001) - Красимир Борисов Симеонов (1205) - Златко Паунов Неделчев (0008) 100.00 55.0000
7 37929Стефка Петкова Паскалева (1804) - Георги Стефанов Шоков (0999) - Георги Тодоров Георгиев (1528) - Александър Атанасов Александров (0303) 80.00 50.0000
8 37930Пламен Петков Христов (6042) - Валери Костадинов Стоянов (8708) - Явор Софрониев Софрониев (0324) - Живко Любенов Великов (6020) 60.00 45.0000

2023-12-08  КОП 2023 - финал

 

1. ЧЕЛОПЕЧ
Попов - Величков - Русинов - Драганов - Тимев, npc
2. СМАЧ 
Феров - Иванов - Василев - Михов - Кермедчиев - Данаиловв
3. GOLDEN AGE Барантиев - Аронов - Иванов - Захариев - Батов
4. ШИВАЧИТЕ Русев - Бинев - Радев - Димитров
5. АСО ПИКА Георгиев - Ненова - Александров - Славов
6. СЕРДИКА Караколев - Стоянов - Христов - Симеонов - Неделчев
7. АВЕСТА Паскалева - Шоков - Георгиев - Александров
8. Стройпродукт "Крайчев" Христов - Стоянов - Софрониев - Великов

     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                             
Tbl  Team                  1       2       3       4       5       6       IMP  
 1   СМАЧ    ЧЕЛОПЕЧ     25-20   28-67   19-21   61-16   52-31   14-54   199-209
 2   ШИВАЧИ  GOLDEN AGE  29-55                                            29-55 

 

СМАЧ - ЧЕЛОПЕЧ
Сегменти 1 и 2 Сегменти 3 и 4 Сегменти 5 и 6
ШИВАЧИ - GOLDEN AGE
Сегменти 1 и 2 Сегменти 3 -

 

2023-12-08  КОП 2023 - полуфинал

4 teams. Number of rounds: 1. Tiebreak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Round:  1                                                                      
Tbl  Team                    1       2       3       4       IMP      +/-
 1   СМАЧ        ШИВАЧИТЕ  32-33   21-10   36-24   25-38   110-105   -4-0
 2   GOLDEN AGE  ЧЕЛОПЕЧ   10-47   16-30   47-29   39-47   112-153       

 

СМАЧ - ШИВАЧИТЕ
Сегменти 1 и 2 Сегменти 3 и 4
GOLDEN AGE - ЧЕЛОПЕЧ 
Сегменти 1 и 2 Сегменти 3 и 4
                   
                 

Резултати