Bulgarian Bridge Federation

XV МЛАДЕЖКИ БРИДЖ ЛАГЕР КОШОВ 2023 ГОДИНА ОТБОРНО

04.03.2023 / 09:30 - 05.03.2023 / 12:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 48 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ЛОМКристина Иванова Иванова (0496) - Никола Емилов Григоров (0499) - Георги Димитров Господинов (0338) - Радина Радославова Михайлова (0342) 101.02 3.0984
2 НПМГ- АКАД. Л. ЧАКАЛОВПламен Емануилов Донев (0434) - Никола Валентинов Нейчев (0481) - Димана Надева Стойчева (0435) - Габриела Веселинова Крачунова (0436) 100.17 2.1014
3 ПГПЗЕ - ЗАХАРИ СТОЯНОВИвена Иванова Йорданова (5801) - Ивета Иванова Петкова (5830) - Симона Любомирова Иванова (5824) - София Красимирова Драгиева (5825) 92.55 1.5595
4 ППМГ - Д. ЧИНТУЛОВАнна Калинова Далакчиева (5806) - Александра Свиленова Стойчева (7322) - Христо Илков Иванов (5831) - Борис Николаев Димов (5828) 90.29 1.1171
5 АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯАнна Петрова Рашкова (0486) - Йоан Дарин Денев (0492) - Ема Кристина Петкова (0485) - Лиор Яков Майер (0493) 83.06 0.6197
6 ЕРГЕНИМатилда Даниел Лорер (6144) - Евгени Цветанов Георгиев (0437) - Давид Даниел Лорер (6143) - Борис Владимиров Михов (0181) 78.20 0.0000
7 DARK HORSEНадежда Христова Тихова (0487) - Венцислав Лъчезаров Пейчев (0108) - Ива Златинова Стоянова (0425) - Тодор Красимиров Драгиев (5826) 76.99 0.0000
8 АСИМПТОТИДамян Любомиров Христов (0477) - Теодора Станимирова Тотева (0478) - Невена Станимирова Тотева (0479) - Надя Боянова Асенова (0480) 63.64 0.0000
9 ШУШАНАДейвид Атанасов Лалев (0488) - Давид Сукияс Кираджибашян (0489) - Максим Боянов Мартинов (0490) - Матея Цветлинов Кръстев (0491) 57.32 0.0000
10 ОРЯХОВОНина Венетова Велинова (0497) - Теодора Цветанова Любенова (0498) - Ванеса Данаилова Илиева (0431) - Бенислав Ивелинов Бориславов (0430) 56.76 0.0000

XV МЛАДЕЖКИ БРИДЖ ЛАГЕР КОШОВ ОТБОРНО 2023г.

 

10 teams. Number of rounds: 8.

Rank  Team   Score  Name                       Roster                                     

   1     6  101,02  ЛОМ                        Михайлова - Господинов - Иванова - Григоров
   2     4  100,17  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    Стойчева - Крачунова - Донев - Нейчев      
   3     2   92,55  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     Драгиева - Иванова - Йорданова - Петкова   
   4     3   90,29  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"         Димов - Иванов - Далакчиева - Стойчева     
   5     5   83,06  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  Петкова - Денев - Рашкова - Майер          

   6     7   78,20  ЕРГЕНИ                     Лорер - Лорер - Михов - Георгиев           
   7     8   76,99  DARK HORSE                 Пейчев - Тихова - Стоянова - Драгиев       
   8    10   63,64  АСИМПТОТИ                  Тотева - Христов - Тотева - Асенова        
   9     9   57,32  ШУШАНА                     Кръстев - Мартинов - Кираджибашян - Лалев  
  10     1   56,76  ОРЯХОВО                    Илиева - Бориславов - Велинова - Любенова  

-------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   6  ЛОМ                        2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     16-10    12,75  7,25
 2   4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    8  DARK HORSE                 33-12    17,35  2,65
 3   7  ЕРГЕНИ                     3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"          0-16     3,89 16,11
 4   5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  10 АСИМПТОТИ                  13- 8    12,33  7,67
 5   1  ОРЯХОВО                    9  ШУШАНА                      8-12     8,10 11,90

-------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   6  ЛОМ                        2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     13-14     9,50 10,50
 2   3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"         4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    10-26     3,89 16,11
 3   5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  7  ЕРГЕНИ                     13-25     5,08 14,92
 4   8  DARK HORSE                 10 АСИМПТОТИ                  29- 7    17,58  2,42
 5   9  ШУШАНА                     1  ОРЯХОВО                     5-38     0,49 19,51

-------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"         6  ЛОМ                         9-23     4,46 15,54
 2   2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  19-12    13,15  6,85
 3   4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    7  ЕРГЕНИ                     15-16     9,50 10,50
 4   10 АСИМПТОТИ                  8  DARK HORSE                 17-30     4,76 15,24
 5   9  ШУШАНА                     1  ОРЯХОВО                    17- 4    15,24  4,76

-------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   6  ЛОМ                        3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"          5-21     3,89 16,11
 2   7  ЕРГЕНИ                     2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"      4-34     0,94 19,06
 3   9  ШУШАНА                     4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"     0-28     1,27 18,73
 4   10 АСИМПТОТИ                  8  DARK HORSE                 19-12    13,15  6,85
 5   5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  1  ОРЯХОВО                    27- 7    17,12  2,88

-------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   6  ЛОМ                        7  ЕРГЕНИ                     12-13     9,50 10,50
 2   3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"         4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    16- 2    15,54  4,46
 3   8  DARK HORSE                 2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"      3-18     4,17 15,83
 4   5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  9  ШУШАНА                     29-11    16,64  3,36
 5   1  ОРЯХОВО                    10 АСИМПТОТИ                   6-31     1,81 18,19

------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"         14-15     9,50 10,50
 2   2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  33- 0    19,51  0,49
 3   6  ЛОМ                        8  DARK HORSE                 19-16    11,46  8,54
 4   7  ЕРГЕНИ                     10 АСИМПТОТИ                  40- 0    20,00  0,00
 5   1  ОРЯХОВО                    9  ШУШАНА                      4-18     4,46 15,54

------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"         5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  12-26     4,46 15,54
 2   2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"     6-14     6,47 13,53
 3   6  ЛОМ                        7  ЕРГЕНИ                     31- 5    18,38  1,62
 4   10 АСИМПТОТИ                  8  DARK HORSE                  5-28     2,21 17,79
 5   9  ШУШАНА                     1  ОРЯХОВО                     1-14     4,76 15,24

------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                            
Tbl  Team                                                         IMP        Score   
 1   2  ПГПЗЕ "ЗАХАРИ СТОЯНОВ"     3  ППМГ "Д. ЧИНТУЛОВ"          5-36     0,78 19,22
 2   4  НПМГ "АКАД. Л. ЧАКАЛОВ"    5  АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ В СОФИЯ  14-12    10,99  9,01
 3   1  ОРЯХОВО                    6  ЛОМ                         0-41     0,00 20,00
 4   7  ЕРГЕНИ                     8  DARK HORSE                 19- 4    15,83  4,17
 5   9  ШУШАНА                     10 АСИМПТОТИ                   6-19     4,76 15,24

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Резултати