Bulgarian Bridge Federation

2-ри Национален бридж турнир "Челопеч 2024"

04.04.2024 / 22:00 - 06.04.2024 / 22:00,
Национален, Отборен 0лв. /Отбор
12 Участници в турнира 130 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 ВидевЮлиян Йорданов Стефанов (0333) - Николай Георгиев Кермедчиев (0812) - Захари Стоилов Захариев (0066) - Владимир Балчев Михов (1023) 1,155.69 55.8570
2 ЧелопечТодор Иванов Павлов (0193) - Марк Антонов Андонов (6171) - Иван Бориславов Цончев (0101) - Владимир Русев Марашев (1111) 1,150.15 38.3840
3 ЕлиминаторБорислав Светославов Попов (0020) - Николай Емилов Василев (4028) - Станчо Иванов Иванов (1011) - Иван Иванов Тренков (0089) 1,141.07 29.4392
4 Слънце и приятелиЕлена Кирилова Михова (1202) - Владислав Николов Испорски (1313) - Делян Живков Иванов (0071) - Елица Георгиева Чешитева (1017) 1,137.84 22.8035
5 РадковПетър Борисов Иванов (5544) - Добромир Лазаров Лазаров (0744) - Гроздан Тенев Русинов (4201) - Захари Лайош Феров (0172) 1,132.69 16.6533
6 Община ЗаветАнтони Иванов Николов (6666) - Виктор Аронов (2999) - Живко Руменов Драганов (4044) - Иван Нанев (0023) 1,128.84 9.3095
7 АтмосфераСтанислав Владимиров Гешев (4620) - Стоян Николаев Николов (4640) - Иван Василев Радев (4200) - Веселин Живков Сидеров (4411) 128.24 0.0000
8 Бонсист +Десислава Цанкова Малакова (4334) - Лъчезар Тодоров Пейчев (0404) - Маринчо Йорданов Маринов (8711) - Траян Борисов Христов (0028) 121.00 0.0000
9 JupiterЕмилиан Илиев Гогев (1401) - Румен Ненов Трендафилов (6006) - Борис Здравков Недев (0370) - Злати Владимиров Георгиев (0220) 120.31 0.0000
10 ПереликВенцислав Иванов Василев (0179) - Пламен Кръстев Радойков (0117) - Румен Иванов Лазаров (1499) - Христо Костадинов Мяхов (4101) 113.29 0.0000
11 ЗлатицаТодор Димитров Томчев (4530) - Васил Панчев Николов (4539) - Петрана Тодорова Иванова (0539) - Атанас Георгиев Тимев (4525) 102.47 0.0000
12 absentПетко Нанев Дончев (3434) 0.00 0.0000

2024-04-05  2 отборен бридж турнир "Chelopech open"

 

12 teams. Number of rounds: 13.

Rank  Team    Score  Name               Session  Rank      C-O  Roster                                  

Група А
   1     9  1155,69  Видев               155,69     0  1000,00  Кермедчиев - Захариев - Михов - Стефанов
   2     7  1150,15  Челопеч             150,15     0  1000,00  Цончев - Марашев - Андонов - Павлов     
   3     1  1141,07  Елиминатор          141,07     0  1000,00  Иванов - Тренков - Василев - Попов      
   4     3  1137,84  Слънце и приятели   137,84     0  1000,00  Испорски - Георгиева - Иванов - Михова  
   5    10  1132,69  Радков              132,69     0  1000,00  Феров - Лазаров - Русинов - Иванов      
   6    12  1128,84  Община Завет        128,84     0  1000,00  Драганов - Нанев - Иванов - Аронов  

Група В    
   7     8   128,24  Атмосфера           128,24     0           Радев - Сидеров - Николов - Гешев       
   8    11   121,00  Бонсист +           121,00     0           Христов - Малакова - Маринов - Пейчев   
   9     2   120,31  Jupiter             120,31     0           Недев - Трендафилов - Георгиев - Гогев  
  10     4   113,29  Перелик             113,29     0           Радойков - Василев - Лазаров - Мяхов    
  11     6   102,47  Златица             102,47     0           Тимев - Николов - Томчев - Иванова      
  12     5     0,00  absent                0,00     0                                            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  13                                                                          
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   9  Видев              7  Челопеч            14-14                   10,00 10,00
 2   1  Елиминатор         3  Слънце и приятели   2-23                    3,82 16,18
 3   12 Община Завет       10 Радков             15-22                    7,49 12,51
 4   8  Атмосфера          11 Бонсист +          17-15                   10,77  9,23
 5   2  Jupiter            4  Перелик             0- 0     2,32-2,32     12,32 12,32
 6   6  Златица            5  absent              0- 0     -4,64--10      5,36  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  12                                                                          
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   9  Видев              1  Елиминатор         14-20                    7,82 12,18
 2   7  Челопеч            12 Община Завет       30- 9                   16,18  3,82
 3   3  Слънце и приятели  10 Радков             23-24                    9,61 10,39
 4   11 Бонсист +          8  Атмосфера           1-40                    0,90 19,10
 5   2  Jupiter            4  Перелик             0- 0    2,06--4,38     12,06  5,62
 6   6  Златица            5  absent              0- 0     2,32--10      12,32  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                          
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   9  Видев              1  Елиминатор         29-46                    4,71 15,29
 2   7  Челопеч            3  Слънце и приятели  31-13                   15,52  4,48
 3   12 Община Завет       10 Радков             27-22                   11,85  8,15
 4   11 Бонсист +          2  Jupiter            35-19                   15,05  4,95
 5   8  Атмосфера          4  Перелик             0- 0     1,31-0,76     11,31 10,76
 6   6  Златица            5  absent              0- 0     -2,07--10      7,93  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                          
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   9  Видев              1  Елиминатор         25- 0                   16,97  3,03
 2   3  Слънце и приятели  7  Челопеч             6-18                    6,00 14,00
 3   12 Община Завет       10 Радков             14-10                   11,50  8,50
 4   2  Jupiter            11 Бонсист +          10-36                    2,84 17,16
 5   8  Атмосфера          6  Златица             0- 0   -0,135--5,73     9,87  4,27
 6   4  Перелик            5  absent              0- 0     5,43--10      15,43  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         9  Видев              25-41                    4,95 15,05
 2   10 Радков             3  Слънце и приятели  21-34                    5,72 14,28
 3   12 Община Завет       7  Челопеч             1- 6                    8,15 11,85
 4   2  Jupiter            11 Бонсист +          30-22                   12,83  7,17
 5   4  Перелик            8  Атмосфера           0- 0    -6,295-2,1      3,71 12,10
 6   6  Златица            5  absent              0- 0     4,195--10     14,20  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         9  Видев              15-31                    4,95 15,05
 2   12 Община Завет       10 Радков              7- 9                    9,23 10,77
 3   3  Слънце и приятели  7  Челопеч            10- 7                   11,14  8,86
 4   2  Jupiter            11 Бонсист +          22-39                    4,71 15,29
 5   4  Перелик            8  Атмосфера           0- 0    0,275-0,76     10,28 10,76
 6   6  Златица            5  absent              0- 0    -1,035--10      8,97  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         10 Радков             58-22                   18,71  1,29
 2   9  Видев              12 Община Завет       25-16                   13,14  6,86
 3   2  Jupiter            3  Слънце и приятели   3-34                    2,00 18,00
 4   7  Челопеч            8  Атмосфера          43- 1                   19,44  0,56
 5   4  Перелик            11 Бонсист +           0- 0    -0,44-1,54      9,56 11,54
 6   6  Златица            5  absent              0- 0     -1,1--10       8,90  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         12 Община Завет       22-36                    5,46 14,54
 2   10 Радков             2  Jupiter            19-22                    8,86 11,14
 3   9  Видев              4  Перелик            33- 1                   18,15  1,85
 4   8  Атмосфера          11 Бонсист +          14-23                    6,86 13,14
 5   5  absent             6  Златица             0- 0    -10--3,995      0,00  6,01
 6   7  Челопеч            3  Слънце и приятели   0- 0    1,165-2,83     11,17 12,83

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         9  Видев              12-11                   10,39  9,61
 2   10 Радков             8  Атмосфера          45- 1                   19,66  0,34
 3   4  Перелик            2  Jupiter            10-22                    6,00 14,00
 4   12 Община Завет       6  Златица            51-21                   17,84  2,16
 5   5  absent             7  Челопеч             0- 0     -10-5,275      0,00 15,28
 6   11 Бонсист +          3  Слънце и приятели   0- 0    -4,175--1,1     5,83  8,90

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         10 Радков             34-10                   16,78  3,22
 2   9  Видев              2  Jupiter            17-20                    8,86 11,14
 3   8  Атмосфера          6  Златица            22- 9                   14,28  5,72
 4   3  Слънце и приятели  4  Перелик            27-31                    8,50 11,50
 5   12 Община Завет       7  Челопеч             0- 0      4,13-0       14,13 10,00
 6   11 Бонсист +          5  absent              0- 0     -4,13--10      5,87  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   8  Атмосфера          1  Елиминатор          9-37                    2,49 17,51
 2   10 Радков             12 Община Завет       54- 0                   20,00  0,00
 3   3  Слънце и приятели  9  Видев              15-29                    5,46 14,54
 4   6  Златица            2  Jupiter             4-23                    4,25 15,75
 5   7  Челопеч            11 Бонсист +           0- 0    -7,05--2,18     2,95  7,82
 6   4  Перелик            5  absent              0- 0     9,23--10      19,23  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   8  Атмосфера          3  Слънце и приятели  29-21                   12,83  7,17
 2   9  Видев              6  Златица            17-18                    9,61 10,39
 3   1  Елиминатор         11 Бонсист +          44-13                   18,00  2,00
 4   2  Jupiter            12 Община Завет       14-24                    6,57 13,43
 5   10 Радков             4  Перелик             0- 0    5,8--7,675     15,80  2,33
 6   7  Челопеч            5  absent              0- 0     1,875--10     11,88  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                           
Tbl  Team                                         IMP         +/-           Score   
 1   1  Елиминатор         2  Jupiter            16-16                   10,00 10,00
 2   3  Слънце и приятели  4  Перелик            25- 8                   15,29  4,71
 3   5  absent             6  Златица            10-10       -10-2        0,00 12,00
 4   7  Челопеч            8  Атмосфера           6-31                    3,03 16,97
 5   9  Видев              10 Радков             18-12                   12,18  7,82
 6   11 Бонсист +          12 Община Завет       24-24                   10,00 10,00

Резултати