Bulgarian Bridge Federation

Квалификации Зона “София” - Финал Група “В”

15.11.2011 / 00:00 - 15.12.2011 / 00:00, София
Първенство, Отборен 0лв. /Отбор
10 Участници в турнира 180 игри/1 кръг

Класиране

# Отбор Състезатели Резултат ELO
1 СЕНЬОРИМиролюб Борисов Марков (0045) - Цоло Василев Цолов (0040) - Дончо Христов Петканов (0014) - Георги Иванов Граматиков (0010) - Стефка Петкова Паскалева (1804) - Никола Иванов Чолаков (9009) - Мариана Георгиева Рибарска (0030) 67.04 23.7539
2 БОНСИСТБорил Спасов Добродолски (0013) - Хуан Николов Иков (1983) - Георги Цолов Гергов (0050) - Траян Борисов Христов (0028) - Анна Лекова (0024) - Румен Аспарухов Манчев (0019) 57.04 17.7096
3 АВЕСТАГеорги Стефанов Шоков (0999) - Пламен Георгиев Костадинов (0027) - Камелия Николаева Балабанова (0109) - Цонка Василева Иванова (0125) - Андрей Петров Петренко (0169) - Александър Атанасов Александров (0303) - Борислав Иванов Тричков (0808) 56.67 14.4951
4 ПЛЕЯДАНиколай Георгиев Кермедчиев (0812) - Христо Георгиев Христов (1001) - Владислав Николов Испорски (1313) - Валентин Иван Ковачев (0006) - Манол Илиев (0511) 54.44 10.4853
5 ALL INИван Йорданов Павлов (0707) - Бранко Велинов Такиев (1331) - Недко Валентинов Цветанов (2304) - Юри Илков Илков (2345) - Зарко Иванов (0080) - Делян Живков Иванов (0071) - Димитър Янков Димитров (0164) 53.33 14.4896
6 ФИЛВладимир Емануилов Филков (0053) - Радка Илиева Филкова (0057) - Методи Наумов Наумов (0097) - Кирил Георгиев Тулийски (0345) - Цветан Николов Янински (2323) - Атанас Атанасов (0081) 50.74 9.1599
7 ДЖУРАСИКПАРКТодор Петров Сулев (0032) - Мариян Минков Маринов (0034) - Светомир Кирилов Гоцов (0228) - Атанас Петров Попчев (0888) - Тихомир Григоров Таков (0026) 50.00 9.6790
8 ЛОРДАНиколай Георгиев Ставрев (1500) - Димитър Методиев Матакиев (0133) - Трифон Езекиев Стефанов (0088) - Румен Иванов Лазаров (1499) 41.11 4.2806
9 ТАРАНВенцислав Иванов Василев (0179) - Емил Славчев Стоянов (0279) - Мария Иванова Атанасова (0141) - Димитър Атанасов Атанасов (0140) 40.37 4.6706
10 ДЖАЗТОПМилко Стойнев Милев (1415) - Михаил Симеонов Захариев (0332) - Живко Стамов (0110) - Боян Матев Неделчев (2727) - Николай Павлов Павлов (0043) - Иван Григоров Гоцев (1209) - Недялко Стоянов Стоянов (0093) 29.26 0.0000
Квалификации Зона “София” - Финал Група "В"

 N

 Отбор

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Тотал

Място

1

П Л Е Я Д А

 

20

16

15

25

8

14

15

17

14

144

V

2

А В Е С Т А

10

 

23

18

16

14

22

20

16

14

153

III

3

Л О Р Д А

14

7

 

18

23

2

17

14

5

11

111

VIII

4

Т А Р А Н

15

12

12

 

14

10

23

13

5

5

109

IX

5

Д Ж А З Т О П

2

14

7

16

 

9

6

11

7

7

79

X

6

С Е Н ЬО Р И

22

16

25

20

21

 

13

20

19

22

178

I

7

Ф И Л

16

8

13

7

24

17

 

19

9

24

137

VI

8

Д Ж У Р А С И К   П А Р К

15

10

16

17

19

10

11

 

20

17

135

VII

9

Б О Н С И С Т

13

14

25

25

23

11

21

10

 

12

154

II

10

A L L I N

16

16

19

25

23

8

6

13

18

 

144

IV

Забележка: Първите 6 (шест) се класират за ГРУПА - “Б” група.
При неявяване на Първите 2 мача на отбор/и от „Б” – се класира всеки следващ/и от „В” група.

Резултати