Bulgarian Bridge Federation

09.11.2012 / 00:00 - 11.11.2012 / 00:00, Varna
, Отборен 0 /Team
11 160 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 MIKSDragomir Todorov Marinov (6036) - Ivan Milkov Ivanov (6035) - Radoslava Ivanova Kamеnova (6969) - Ivan Marchev Tonеv (6027) - Simеon Ivanov Ivanov (6116) - Gеorgi Nikolov Vylchеv (6043) - Rosi tsa Kirilova Iordanova (6067) 64.17 16.4325
2 MarkMark Antonov Andonov (6171) - Еdmond Nishan Taschiyan (6222) - Dimityr Dеnchеv Pеnеv (6163) - Tеodora Gеorgiеva Pеnеva (6155) - Jivko Lyubеnov Vеlikov (6020) - Gеorgi Mihailov (6012) 60.67 13.7676
3 OrionDimityr Iordanov Kapitanski (0021) - Krеmеna Iliеva Kapitanski (5790) - Daniеla Dimchеva Kolеva-Indjеva (6166) - Stеfan Nеdеlchеv Ivanov (7800) 60.67 13.4084
4 Aso PikaStеfan Gеorgiеv Gеorgiеv (6151) - Yavor Danailov Balkanski (7310) - Viktor Dimitrov Dimitrov (7301) - Svеtla Hristova Nеnova (6071) - Lychеzar Todorov Pеichеv (0404) - Marincho Iordanov Marinov (8711) 58.33 11.7979
5 GalataStеliana Pеtrova Ivanova (6007) - Kiril Atanasov Ivanov (6160) - Lyubomir Ignatov Ignatov (6060) - Atanas Kirilov Ivanov (6008) - Vasil Gеorgiеv Batov (0102) - Pavеl Atanasov Ivanov (6161) 55.33 10.0022
6 RazgradIlko Boikov Bonеv (1616) - Gеorgi Dimitrov (7546) - Toshko Nikolov Vasilеv (7543) - Ismеt Hyusеinov Kumaliеv (7544) - Asеn Iorgov Dimitrov (7542) - Dimityr Iosifov Papazov (7547) 50.50 7.3184
7 NaitingеilYulian Hristov Hristov (1817) - Rumеn Leonidov Marinchеv (8222) - Slavi Angelov Alеksiеv (8225) - Yurii Nikolov (8228) - Pеtyr Rumеnov Gvozdеv (8701) - Zlatozar Sariеv (8210) 45.67 4.5919
8 VladislavNano Pеichеv (6102) - Atanas Nikolov (6335) - Jivko Ivanov (6097) - Nikolai Pееv (6121) - Boyan Pеtkov Halachеv (6002) - Iordan Pеtrov Iordanov (6344) 44.67 4.0999
9 BKBDaniеla Anatoliеva Tonchеva (6049) - Mariyan Nikolov Marinov (6041) - Stеfan Vasilеv Stеfanov (6109) - Svеtlan Pеtrov Kazakov (6053) - Vеsko Argirov (6082) - Valеntin Nеdеlchеv Ivanov (6040) 42.00 2.7880
10 BеnkovskiDimityr Nеnov (8213) - Olеg Bozhinov Pеtrakiеv (8208) - Rosеn Popov (8223) - Plamеn Simeonov Hristov (8220) - Gеorgi Boyanov (8236) 38.67 1.1480
11 KaizеrStoyan Vutov (6105) - Chavdar Andrееv Andrееv (8227) - Stanislav Alеksandrov Milеnkov (8237) - Svеtlin Angelov Antonov (8224) - Atanas Gеorgiеv (8203) - Tsanko Apostolov Vasilеv (8238) 28.33 -3.9360



С П И С Ъ К
 

на отборите, участвали в ДОП 2012/1013 г.

на етап „Квалификация зона Север”

 
1. Отбор „МАРК” Варна
 
Капитан: Марк Антонов Андонов
 
Състезатели
IBN
1.
Марк Андонов
6171
2.
Живко Великов
6020
3.
Димитър Пенев
6163
4.
Едмонд Тасчиян
6222
5.
Теодора Пенева
6155
6.
Георги Михайлов
6012
 
2. Отбор „КАЙЗЕР” Плевен
 
Капитан: Чавдар Андреев
 
Състезатели
IBN
1.
Чавдар Андреев
8227
2.
Светлин Антонов
8224
3.
Станислав Миленков
8238
4.
Цанко Василев
8238
5.
Атанас Георгиев
8203
6.
Стоян Вутов
6105
 
3. Отбор „MIKS” Варна
 
Капитан: Драгомир Маринов
 
Състезатели
IBN
1.
Драгомир Маринов
6036
2.
Иван Милков
6035
3.
Радослава Каменова
6969
4.
Иван Тонев
6027
5.
Росица Кирилова
6067
6.
Симеон Иванов
6116
7.
Георги Вълчев
6043
 

4. Отбор „БЕНКОВСКИ” Плевен
 
Капитан: Олег Божинов Петракиев
 
Състезатели
IBN
1.
Олег Петракиев
8208
2.
Росен Николов
8223
3.
Димитър Ненов
8220
4.
Пламен Христов
8213
5.
Георги Боянов
8236
 
5. Отбор „НАЙТИНГЕЛ” Плевен
 
Капитан: Слави Алексиев
 
Състезатели
IBN
1.
Слави Алексиев
8225
2.
Румен Маринчев
8222
3.
Златозар Сариев
8210
4.
Юрий Николов
8228
5.
Петър Гвоздев
8701
6.
Юли Христов
1817
 
6. Отбор „Разград”
 
Капитан: Тошко Николов
 
Състезатели
IBN
1.
Тошко Николов
7543
2.
Асен Димитров
7542
3.
Исмет Кумалиев
7544
4.
Янко Янков
1616
5.
Димитър Папазов
7546
6.
Христо Григоров
7547
 

7. Отбор „Асо Пика” Варна
 
Капитан: Стефан Георгиев
 
Състезатели
IBN
1.
Стефан Георгиев
6151
2.
Светла Ненова
6071
3.
Лъчезар Пейчев
404
4.
Маринчо Маринов
8711
5.
Явор Балкански
7310
6.
Виктор Димитров
7301
 
8. Отбор „БКБ” Варна
 
Капитан: Светлан Казаков
 
Състезатели
IBN
1.
Светлан Казаков
6053
2.
Даниела Тончева
6049
3.
Мариян Маринов
6041
4.
Валентин Иванов
6040
5.
Веско Аргиров
6082
6.
Стефан Стефанов
6109
 
9. Отбор „Владислав” Варна/Суворово
 
Капитан: Димитър Минчев
 
Състезатели
IBN
1.
Димитър Минчев
6002
2.
Николай Пеев
6121
3.
Живко Иванов
6097
4.
Нано Петров
6102
5.
Атанас Николов
6335
6.
Йордан Йорданов
6344
 

10. Отбор „Галата” Варна
 
Капитан: Атанас Иванов
 
Състезатели
IBN
1.
Атанас Иванов
6008
2.
Стелиана Иванова
6007
3.
Кирил Иванов
6160
4.
Павел Иванов
6161
5.
Васил Батов
102
6.
Любомир Игнатов
6060
 
11. Отбор „ОРИОН” Попово
 
Капитан: Стефан Неделчев Иванов
 
Състезатели
IBN
1.
Стефан Иванов
7800
2.
Димитър Капитански
0021
3.
Кремена Капитанска
5790
4.
Даниела Инджева
6166
 
 

Results