Bulgarian Bridge Federation

DP Smеsеni dvoiki 2017 - 2-ra sеsiya

11.03.2017 / 08:00 - 11.03.2017 / 08:00, Sofia
Първенство, Смесен двойков 0 /Pair
0 0 /1

2017-03-10  Държавно първенство смесени двойки 2017 - Session 2

Начало на 3 сесия - 10:00!

Игри            Лични резултати

16 tables, 32 pairs. Number of boards: 20. Average: 300. Tiebreak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Pair  Score     %  Tie  Name                                           M-ID    Club                

   1    10    372  62.0       Даниела Григорова - Георги Ралев            2007 0448  Сф - Бс             
   2    33    366  61.0       Цветана Налбатска - Тодор Костадинов        3005 3007  КСБ Радков          
   3     4    350  58.3       Велина Костова - Слави Алексиев             0038 8225  Сф - Пл             
   4    23    348  58.0       Цонка Иванова - Андрей Петренко             0125 0169  Сф                  
   5     3    340  56.7  2    Михаела Николова - Радослав Чипанов         0124 0119  Сф                  

   6    30    340  56.7  0    Гергана Тенева - Теню Тенев                 0757 4224  КСБ Радков          
   7    37    338  56.3       Дорина Иванова - Асен Кръчмарски            0044 5761  Сф - Бс             
   8     8    335  55.8       Камелия Рашкова - Рашко Рашков              0785 1388  Сф                  
   9     1    334  55.7       Миряна Митовска - Георги Караколев          0036 0005  Сф                  
  10     2    330  55.0       Радка Филкова - Методи Наумов               0057 0097  Сф                  

  11    38    326  54.3       Марина Койчева - Тодор Тихолов              0142 3087  КСБ Радков          
  12    34    319  53.2       Елена Михова - Владимир Михов               1202 1023  Сф - K1             
  13    21    317  52.8       Валя Янева - Светлин Манов                  1163 1063  СК Липов цвят       
  14    31    316  52.7       Стефка Върбанова - Александър Александров   8000 0303  ВТр - Сф            
  15     6    313  52.2       Моника Демирева - Георги Първанов           4945 4949  Дмгр                

  16     7    301  50.2       Капка Виденова - Владислав Славов           1805 1811  Пк                  
  17    12    297  49.5       Мариана Рибарска - Антон Антонов            0030 2006  Сф                  
  18    22    293  48.8       Надежда Джуванова - Ангел Ванчев            3773 3737  Пд - Бридж +        
  19    39    292  48.7       Дора Неделчева - Златко Неделчев            0035 0008  Сф                  
  20     5    291  48.5       Милена Стефанова - Иван Величков            4015 4002  СтЗ                 

  21    40    286  47.7       Стела Алексиева - Хуан Иков                 0330 1983  Сф                  
  22    24    283  47.2       Биляна Господарска - Тошко Василев          3075 7543  БК Пловдив - Рзгр   
  23    26    282  47.0       Микаела Георгиева - Румен Лазаров           1504 1499  Сф                  
  24    35    279  46.5       Пенка Бичева - Борил Добродолски            0121 0013  Сф                  
  25    32    272  45.3       Християна Димитрова - Николай Янински       0740 2324  Сл - КСБ Радков     

  26    29    265  44.2       Рая Ганчева - Димитър Матакиев              0639 0133  Сф                  
  27    36    263  43.8       Илиана Христова - Климентин Николчев        0626 0151  Сф                  
  28     9    262  43.7       Генка Александрова - Христо Атанасов        3190 3185  Мар - Пд            
  29    11    246  41.0       Евгения Рачева - Петър Даракчиев            8250 3001  Левски - Вила Юстина
  30    27    237  39.5       Елица Чешитева - Борис Василев              1017 2412  Сф                  

  31    28    235  39.2       Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов  0628 1205  Сф                  
  32    25    172  28.7       Лия Костова - Живко Драганов                0750 4044  Сф - СтЗ            


1      A5            
North  K97           
None   953           
       98763         
1064          KJ93   
AQJ10         8432   
Q87           AK     
AQ2           KJ5    
       Q872          
       65            
       J10642        
       104           

4N E -430            
       C  D  H  S  N
N      4  5  3  3  3 
S      3  :  :  :  : 
E      9  8 10  9 10 
W      :  :  : 10  : 


 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 31  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Стефка Върбанова - Александър Александров       4H   E   =  DJ   -420      21  9
A  2  12 38  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  3N   E  +1  D3   -430       8 22
A  3  39 32  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Християна Димитрова - Николай Янински           6H   E  -2  D2   100       29  1
A  4  34 33  Елена Михова - Владимир Михов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов               4H   W   =  D3   -420      21  9
A  5  40 36  Стела Алексиева - Хуан Иков - Илиана Христова - Климентин Николчев                 4N   E   =  DJ   -430       8 22
A  6  37 35  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Пенка Бичева - Борил Добродолски                3N   E  +1  H6   -430       8 22
B  1   1 21  Миряна Митовска - Георги Караколев - Валя Янева - Светлин Манов                    3N   E  +1  D4   -430       8 22
B  2  23  2  Цонка Иванова - Андрей Петренко - Радка Филкова - Методи Наумов                    3N   E  +1  D3   -430       8 22
B  3  25  3  Лия Костова - Живко Драганов - Михаела Николова - Радослав Чипанов                 6H   E  -2  C3   100       29  1
B  4   4 27  Велина Костова - Слави Алексиев - Елица Чешитева - Борис Василев                   4H   W   =  SA   -420      21  9
B  5   5 29  Милена Стефанова - Иван Величков - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                  4H   E   =  H3   -420      21  9
B  6   6 22  Моника Демирева - Георги Първанов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев               3N   E  +1  D2   -430       8 22
B  7  24  7  Биляна Господарска - Тошко Василев - Капка Виденова - Владислав Славов             3N   E  +1  DJ   -430       8 22
B  8   8 26  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Микаела Георгиева - Румен Лазаров                 5H   E  -1  DJ   50        26  4
B  9   9 28  Генка Александрова - Христо Атанасов - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов  3N   E  +1  H6   -430       8 22
B 10  10 30  Даниела Григорова - Георги Ралев - Гергана Тенева - Теню Тенев                     3N   E  +1  D6   -430       8 22




2      A8542         
East   Q1032         
N-S    J6            
       94            
KJ            1073   
AK7           95     
A9873         K1054  
KJ6           AQ52   
       Q96           
       J864          
       Q2            
       10873         

6N E -990            
       C  D  H  S  N
NS     1  1  5  5  1 
EW    12 12  8  8 12 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 31  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Стефка Върбанова - Александър Александров       3N   W  +4  S2   -520       5 25
A  2  12 38  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  3N   W  +3  H2   -490      15 15
A  3  39 32  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Християна Димитрова - Николай Янински           3N   E  +2  H5   -460      24  6
A  4  34 33  Елена Михова - Владимир Михов - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов               3N   W  +3  S3   -490      15 15
A  5  40 36  Стела Алексиева - Хуан Иков - Илиана Христова - Климентин Николчев                 4D   W  +2  H2   -170      30  0
A  6  37 35  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Пенка Бичева - Борил Добродолски                3N   W  +2  H4   -460      24  6
B  1   1 21  Миряна Митовска - Георги Караколев - Валя Янева - Светлин Манов                    5D   E  +1  H4   -420      28  2
B  2  23  2  Цонка Иванова - Андрей Петренко - Радка Филкова - Методи Наумов                    3N   W  +3  S4   -490      15 15
B  3  25  3  Лия Костова - Живко Драганов - Михаела Николова - Радослав Чипанов                 6D   E   =  C3   -920       0 30
B  4   4 27  Велина Костова - Слави Алексиев - Елица Чешитева - Борис Василев                   3N   W  +4  S2   -520       5 25
B  5   5 29  Милена Стефанова - Иван Величков - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                  4N   W  +2  H3   -490      15 15
B  6   6 22  Моника Демирева - Георги Първанов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев               3N   E  +2  H2   -460      24  6
B  7  24  7  Биляна Господарска - Тошко Василев - Капка Виденова - Владислав Славов             3N   W  +3  H2   -490      15 15
B  8   8 26  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Микаела Георгиева - Румен Лазаров                 3N   W  +4  S6   -520       5 25
B  9   9 28  Генка Александрова - Христо Атанасов - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов  3N   W  +4  S9   -520       5 25
B 10  10 30  Даниела Григорова - Георги Ралев - Гергана Тенева - Теню Тенев                     3N   W  +3  S6   -490      15 15




3      K42           
South  10954         
E-W    K10           
       K1095         
AJ103         Q76    
J87           KQ3    
J42           Q73    
432           AQ76   
       985           
       A62           
       A9865         
       J8            

1N W -90             
       C  D  H  S  N
NS     6  6  7  6  6 
EW     7  6  6  7  7 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 32  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Християна Димитрова - Николай Янински           1N   E   =  D5   -90       19 11
A  2  39 12  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Мариана Рибарска - Антон Антонов                1N   E  +1  D2   -120       6 24
A  3  40 33  Стела Алексиева - Хуан Иков - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                 2D   N  -2  S7   -100      13 17
A  4  35 34  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Елена Михова - Владимир Михов                   1N   E  +1  D5   -120       6 24
A  5  31 37  Стефка Върбанова - Александър Александров - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски       1N   E   =  D6   -90       19 11
A  6  38 36  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Илиана Христова - Климентин Николчев              2D   N  -1  S6   -50       24  6
B  1   1 30  Миряна Митовска - Георги Караколев - Гергана Тенева - Теню Тенев                   1N   E  +1  D6   -120       6 24
B  2   2 22  Радка Филкова - Методи Наумов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев                   1N   E  +2  D6   -150       0 30
B  3  24  3  Биляна Господарска - Тошко Василев - Михаела Николова - Радослав Чипанов           2N   E  -1  D7   100       28  2
B  4  26  4  Микаела Георгиева - Румен Лазаров - Велина Костова - Слави Алексиев                1N   E   =  D6   -90       19 11
B  5   5 28  Милена Стефанова - Иван Величков - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов      2Dx  N  -1  HQ   -100      13 17
B  6  21  6  Валя Янева - Светлин Манов - Моника Демирева - Георги Първанов                     1N   E  -1  D6   100       28  2
B  7   7 23  Капка Виденова - Владислав Славов - Цонка Иванова - Андрей Петренко                1N   E   =  D6   -90       19 11
B  8  25  8  Лия Костова - Живко Драганов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                      1N   E  +1  C3   -120       6 24
B  9   9 27  Генка Александрова - Христо Атанасов - Елица Чешитева - Борис Василев              1N   E  -1  D6   100       28  2
B 10  10 29  Даниела Григорова - Георги Ралев - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                  1N   E  +1  D6   -120       6 24




4      102           
West   J63           
All    Q9632         
       K75           
KQ8           A7543  
AQ982         K74    
J8            AK75   
J96           A      
       J96           
       105           
       104           
       Q108432       

7N W -2220           
       C  D  H  S  N
NS     5  2  0  0  0 
EW     8 10 13 13 13 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 32  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Християна Димитрова - Николай Янински           2H   W  +5  D2   -260      28  2
A  2  39 12  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Мариана Рибарска - Антон Антонов                6H   W  +1  S2   -1460     18 12
A  3  40 33  Стела Алексиева - Хуан Иков - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов                 7S   E   =  H10  -2210      5 25
A  4  35 34  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Елена Михова - Владимир Михов                   7H   W   =  D3   -2210      5 25
A  5  31 37  Стефка Върбанова - Александър Александров - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски       7H   W   =  C2   -2210      5 25
A  6  38 36  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Илиана Христова - Климентин Николчев              6H   E  +1  D3   -1460     18 12
B  1   1 30  Миряна Митовска - Георги Караколев - Гергана Тенева - Теню Тенев                   7H   W   =  D5   -2210      5 25
B  2   2 22  Радка Филкова - Методи Наумов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев                   6S   E  +1  C4   -1460     18 12
B  3  24  3  Биляна Господарска - Тошко Василев - Михаела Николова - Радослав Чипанов           6H   E  +1  S10  -1460     18 12
B  4  26  4  Микаела Георгиева - Румен Лазаров - Велина Костова - Слави Алексиев                6H   W  +1  S10  -1460     18 12
B  5   5 28  Милена Стефанова - Иван Величков - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов      5H   E  +2  H3   -710      26  4
B  6  21  6  Валя Янева - Светлин Манов - Моника Демирева - Георги Първанов                     7S   E   =  S6   -2210      5 25
B  7   7 23  Капка Виденова - Владислав Славов - Цонка Иванова - Андрей Петренко                6H   W  +1  C7   -1460     18 12
B  8  25  8  Лия Костова - Живко Драганов - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                      7H   E   =  H3   -2210      5 25
B  9   9 27  Генка Александрова - Христо Атанасов - Елица Чешитева - Борис Василев              6S   E  +1  C2   -1460     18 12
B 10  10 29  Даниела Григорова - Георги Ралев - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                  3D   E  +2  C7   -150      30  0




5      K10           
North  AK1032        
N-S    97            
       AJ102         
Q             AJ9542 
7             QJ     
A5432         Q1086  
KQ9873        5      
       8763          
       98654         
       KJ            
       64            

4D E -130            
       C  D  H  S  N
NS     5  3  9  5  7 
EW     8 10  4  8  5 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 33  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            5Dx  E  -2  H3   300       29  1
A  2  12 40  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Стела Алексиева - Хуан Иков                     3H   N   =  HQ   140       19 11
A  3  31 34  Стефка Върбанова - Александър Александров - Елена Михова - Владимир Михов          4Hx  N  -1  HQ   -200       3 27
A  4  36 35  Илиана Христова - Климентин Николчев - Пенка Бичева - Борил Добродолски            5Dx  E  -1  H3   100       13 17
A  5  32 38  Християна Димитрова - Николай Янински - Марина Койчева - Тодор Тихолов             5D   E  -3  C6   150       24  6
A  6  39 37  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                3H   N   =  C2   140       19 11
B  1   1 29  Миряна Митовска - Георги Караколев - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                2S   E   =  H5   -110       8 22
B  2   2 21  Радка Филкова - Методи Наумов - Валя Янева - Светлин Манов                         5Hx  N  -1  DQ   -200       3 27
B  3   3 23  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Цонка Иванова - Андрей Петренко              4C   W  -4  HA   200       26  4
B  4  25  4  Лия Костова - Живко Драганов - Велина Костова - Слави Алексиев                     4Hx  S  -2  C3   -500       0 30
B  5  27  5  Елица Чешитева - Борис Василев - Милена Стефанова - Иван Величков                  3H   N   =  C4   140       19 11
B  6   6 30  Моника Демирева - Георги Първанов - Гергана Тенева - Теню Тенев                    3D   E  +1  H9   -130       6 24
B  7  22  7  Надежда Джуванова - Ангел Ванчев - Капка Виденова - Владислав Славов               4Sx  E  -2  H8   300       29  1
B  8   8 24  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Биляна Господарска - Тошко Василев                3H   N   =  S6   140       19 11
B  9  26  9  Микаела Георгиева - Румен Лазаров - Генка Александрова - Христо Атанасов           4H   N  -1  C6   -100      10 20
B 10  10 28  Даниела Григорова - Георги Ралев - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов      3C   W  -2  HK   100       13 17




6      K5            
East   97            
E-W    Q7532         
       KJ72          
1096          Q7432  
Q42           AJ3    
AJ106         94     
Q104          853    
       AJ8           
       K10865        
       K8            
       A96           

4H S 420             
       C  D  H  S  N
NS    11 10 10  8  9 
EW     2  3  3  4  4 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 33  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            2N   N  -1  S2   -50        3 27
A  2  12 40  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Стела Алексиева - Хуан Иков                     3N   S  +1  HJ   430       24  6
A  3  31 34  Стефка Върбанова - Александър Александров - Елена Михова - Владимир Михов          3N   S  +1  S10  430       24  6
A  4  36 35  Илиана Христова - Климентин Николчев - Пенка Бичева - Борил Добродолски            3N   N  +1  S3   430       24  6
A  5  32 38  Християна Димитрова - Николай Янински - Марина Койчева - Тодор Тихолов             3N   S  -1  S10  -50        3 27
A  6  39 37  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                2N   N  +1  S2   150       11 19
B  1   1 29  Миряна Митовска - Георги Караколев - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                3N   S   =  S10  400       17 13
B  2   2 21  Радка Филкова - Методи Наумов - Валя Янева - Светлин Манов                         3N   N  +2  S3   460       30  0
B  3   3 23  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Цонка Иванова - Андрей Петренко              3N   S  -1  S10  -50        3 27
B  4  25  4  Лия Костова - Живко Драганов - Велина Костова - Слави Алексиев                     3N   N  -1  S3   -50        3 27
B  5  27  5  Елица Чешитева - Борис Василев - Милена Стефанова - Иван Величков                  1N   N  +3  S3   180       14 16
B  6   6 30  Моника Демирева - Георги Първанов - Гергана Тенева - Теню Тенев                    3N   S   =  S10  400       17 13
B  7  22  7  Надежда Джуванова - Ангел Ванчев - Капка Виденова - Владислав Славов               2H   S  +1  C4   140        8 22
B  8   8 24  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Биляна Господарска - Тошко Василев                2N   N  +1  S6   150       11 19
B  9  26  9  Микаела Георгиева - Румен Лазаров - Генка Александрова - Христо Атанасов           3N   N  +1  S3   430       24  6
B 10  10 28  Даниела Григорова - Георги Ралев - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов      3N   N  +1  S7   430       24  6




7      732           
South  AJ86          
All    KJ843         
       8             
J1054         KQ98   
74            KQ953  
1096          52     
J742          65     
       A6            
       102           
       AQ7           
       AKQ1093       

6D S 1370            
       C  D  H  S  N
NS    11 12  9  7 10 
EW     1  1  4  5  1 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 34  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Елена Михова - Владимир Михов                   5D   N  +1  HK   620        8 22
A  2  31 12  Стефка Върбанова - Александър Александров - Мариана Рибарска - Антон Антонов       6D   N  -1  SK   -100       6 24
A  3  32 35  Християна Димитрова - Николай Янински - Пенка Бичева - Борил Добродолски           7Dx  S  -1  D10  -200       3 27
A  4  37 36  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Илиана Христова - Климентин Николчев            6C   S   =  SJ   1370      25  5
A  5  33 39  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Дора Неделчева - Златко Неделчев            3N   S  +1  S4   630       13 17
A  6  40 38  Стела Алексиева - Хуан Иков - Марина Койчева - Тодор Тихолов                       6D   N   =  HK   1370      25  5
B  1   1 28  Миряна Митовска - Георги Караколев - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов    6D   N  +1  C5   1390      30  0
B  2   2 30  Радка Филкова - Методи Наумов - Гергана Тенева - Теню Тенев                        3N   S  +3  D10  690       19 11
B  3   3 22  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев             6D   N   =  SK   1370      25  5
B  4   4 24  Велина Костова - Слави Алексиев - Биляна Господарска - Тошко Василев               6D   N   =  SK   1370      25  5
B  5  26  5  Микаела Георгиева - Румен Лазаров - Милена Стефанова - Иван Величков               3N   N  +3  HK   690       19 11
B  6   6 29  Моника Демирева - Георги Първанов - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                 3N   S  +1  S3   630       13 17
B  7   7 21  Капка Виденова - Владислав Славов - Валя Янева - Светлин Манов                     7N   N  -3  SK   -300       0 30
B  8  23  8  Цонка Иванова - Андрей Петренко - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                   3N   N  +1  SJ   630       13 17
B  9   9 25  Генка Александрова - Христо Атанасов - Лия Костова - Живко Драганов                3N   S  +1  S2   630       13 17
B 10  27 10  Елица Чешитева - Борис Василев - Даниела Григорова - Георги Ралев                  7D   N  -2  SK   -200       3 27




8      986           
West   K85           
None   A52           
       J765          
AKQJ53        1042   
74            Q1063  
Q108          J74    
K8            Q109   
       7             
       AJ92          
       K963          
       A432          

4C N 130             
       C  D  H  S  N
NS    10  8  8  5  7 
EW     3  5  5  8  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 34  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Елена Михова - Владимир Михов                   2S   W   =  S2   -110      11 19
A  2  31 12  Стефка Върбанова - Александър Александров - Мариана Рибарска - Антон Антонов       1N   W  +2  C6   -150       0 30
A  3  32 35  Християна Димитрова - Николай Янински - Пенка Бичева - Борил Добродолски           4S   E  -2  H5   100       30  0
A  4  37 36  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Илиана Христова - Климентин Николчев            1N   W  -1  S8   50        24  6
A  5  33 39  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Дора Неделчева - Златко Неделчев            2S   W  +1  C5   -140       3 27
A  6  40 38  Стела Алексиева - Хуан Иков - Марина Койчева - Тодор Тихолов                       3S   W  -1  S9   50        24  6
B  1   1 28  Миряна Митовска - Георги Караколев - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов    3C   N  -1  S10  -50       18 12
B  2   2 30  Радка Филкова - Методи Наумов - Гергана Тенева - Теню Тенев                        3S   E  -1  H2   50        24  6
B  3   3 22  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев             3S   W   =  S9   -140       3 27
B  4   4 24  Велина Костова - Слави Алексиев - Биляна Господарска - Тошко Василев               2S   W   =  S6   -110      11 19
B  5  26  5  Микаела Георгиева - Румен Лазаров - Милена Стефанова - Иван Величков               2S   W   =  S6   -110      11 19
B  6   6 29  Моника Демирева - Георги Първанов - Рая Ганчева - Димитър Матакиев                 3N   E  -1  H2   50        24  6
B  7   7 21  Капка Виденова - Владислав Славов - Валя Янева - Светлин Манов                     2S   W   =  H5   -110      11 19
B  8  23  8  Цонка Иванова - Андрей Петренко - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                   2S   W   =  S9   -110      11 19
B  9   9 25  Генка Александрова - Христо Атанасов - Лия Костова - Живко Драганов                4S   W  -1  C8   50        24  6
B 10  27 10  Елица Чешитева - Борис Василев - Даниела Григорова - Георги Ралев                  2S   W   =  S7   -110      11 19




9      AJ986         
North  QJ4           
E-W    Q10           
       1097          
Q74           K103   
6             AK852  
9872          53     
QJ864         A53    
       52            
       10973         
       AKJ64         
       K2            

2D N 90              
       C  D  H  S  N
NS     5  8  7  7  7 
EW     8  4  6  6  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 35  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Пенка Бичева - Борил Добродолски                2S   N  -1  HK   -50       13 17
A  2  12 32  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Християна Димитрова - Николай Янински           2S   N  -1  HA   -50       13 17
A  3  33 36  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Илиана Христова - Климентин Николчев        2S   N  -1  HA   -50       13 17
A  4  38 37  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                  3N   N   =  HA   400       30  0
A  5  34 40  Елена Михова - Владимир Михов - Стела Алексиева - Хуан Иков                        2S   W  -2  C10  200       27  3
A  6  31 39  Стефка Върбанова - Александър Александров - Дора Неделчева - Златко Неделчев       2S   W  -2  C10  200       27  3
B  1   1 27  Миряна Митовска - Георги Караколев - Елица Чешитева - Борис Василев                2S   N   =  HK   110       24  6
B  2  29  2  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Радка Филкова - Методи Наумов                     3N   N  -1  H3   -50       13 17
B  3   3 21  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Валя Янева - Светлин Манов                   2N   S  -1  C6   -50       13 17
B  4   4 23  Велина Костова - Слави Алексиев - Цонка Иванова - Андрей Петренко                  2S   N  -2  HK   -100       2 28
B  5   5 25  Милена Стефанова - Иван Величков - Лия Костова - Живко Драганов                    2S   N  -1  H3   -50       13 17
B  6  28  6  Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов - Моника Демирева - Георги Първанов     2S   N  -2  HA   -100       2 28
B  7   7 30  Капка Виденова - Владислав Славов - Гергана Тенева - Теню Тенев                    2S   N  -1  HK   -50       13 17
B  8   8 22  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев                  3C   W  -1  DQ   100       22  8
B  9  24  9  Биляна Господарска - Тошко Василев - Генка Александрова - Христо Атанасов          3N   N  -1  D5   -50       13 17
B 10  10 26  Даниела Григорова - Георги Ралев - Микаела Георгиева - Румен Лазаров               2S   S  -2  H6   -100       2 28




10     Q86           
East   J75           
All    J982          
       965           
J73           K1054  
AK106         32     
AQ5           K104   
KJ10          Q432   
       A92           
       Q984          
       763           
       A87           

4S E -620            
       C  D  H  S  N
NS     3  3  4  3  4 
EW    10  9  9 10  9 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 35  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Пенка Бичева - Борил Добродолски                3N   W  +2  D8   -660       1 29
A  2  12 32  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Християна Димитрова - Николай Янински           3N   E   =  D2   -600      22  8
A  3  33 36  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Илиана Христова - Климентин Николчев        3N   W   =  D2   -600      22  8
A  4  38 37  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                  3N   W  +1  D2   -630       8 22
A  5  34 40  Елена Михова - Владимир Михов - Стела Алексиева - Хуан Иков                        3N   W  +2  D9   -660       1 29
A  6  31 39  Стефка Върбанова - Александър Александров - Дора Неделчева - Златко Неделчев       3N   E   =  H5   -600      22  8
B  1   1 27  Миряна Митовска - Георги Караколев - Елица Чешитева - Борис Василев                3N   W   =  D9   -600      22  8
B  2  29  2  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Радка Филкова - Методи Наумов                     3N   W  +1  D2   -630       8 22
B  3   3 21  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Валя Янева - Светлин Манов                   3N   E   =  H4   -600      22  8
B  4   4 23  Велина Костова - Слави Алексиев - Цонка Иванова - Андрей Петренко                  3N   W  +1  C5   -630       8 22
B  5   5 25  Милена Стефанова - Иван Величков - Лия Костова - Живко Драганов                    3N   W   =  H3   -600      22  8
B  6  28  6  Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов - Моника Демирева - Георги Първанов     3N   W  +1  D9   -630       8 22
B  7   7 30  Капка Виденова - Владислав Славов - Гергана Тенева - Теню Тенев                    3N   W  +1  D2   -630       8 22
B  8   8 22  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев                  3N   E   =  H4   -600      22  8
B  9  24  9  Биляна Господарска - Тошко Василев - Генка Александрова - Христо Атанасов          3N   E   =  D7   -600      22  8
B 10  10 26  Даниела Григорова - Георги Ралев - Микаела Георгиева - Румен Лазаров               3N   W   =  C6   -600      22  8




11     K962          
South  4             
None   AJ10653       
       Q4            
J753          4      
QJ            AK10973
8             K972   
J108753       K9     
       AQ108         
       8652          
       Q4            
       A62           

3S S 140             
       C  D  H  S  N
N      5 10  5  9  6 
S      :  :  4  :  : 
EW     7  3  8  3  6 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 36  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Илиана Христова - Климентин Николчев            4Sx  N  -3  HA   -500       2 28
A  2  33 12  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Мариана Рибарска - Антон Антонов            3S   S  +2  HQ   200       22  8
A  3  34 37  Елена Михова - Владимир Михов - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                   4S   N  -2  HA   -100      15 15
A  4  39 38  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  3S   N  -2  HA   -100      15 15
A  5  35 31  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Стефка Върбанова - Александър Александров       4S   N  -1  HA   -50       20 10
A  6  32 40  Християна Димитрова - Николай Янински - Стела Алексиева - Хуан Иков                4S   N  -3  HA   -150       8 22
B  1   1 26  Миряна Митовска - Георги Караколев - Микаела Георгиева - Румен Лазаров             4S   N   =  HK   420       28  2
B  2   2 28  Радка Филкова - Методи Наумов - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов         4Hx  W  -2  D2   300       24  6
B  3  30  3  Гергана Тенева - Теню Тенев - Михаела Николова - Радослав Чипанов                  4S   N  -3  HK   -150       8 22
B  4   4 22  Велина Костова - Слави Алексиев - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев                 4S   N   =  CK   420       28  2
B  5   5 24  Милена Стефанова - Иван Величков - Биляна Господарска - Тошко Василев              4S   N   =  H3   420       28  2
B  6  27  6  Елица Чешитева - Борис Василев - Моника Демирева - Георги Първанов                 4S   N  -2  HK   -100      15 15
B  7  29  7  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Капка Виденова - Владислав Славов                 4S   N  -2  HK   -100      15 15
B  8   8 21  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Валя Янева - Светлин Манов                        4S   S  -3  HQ   -150       8 22
B  9   9 23  Генка Александрова - Христо Атанасов - Цонка Иванова - Андрей Петренко             4S   N  -4  HK   -200       4 26
B 10  25 10  Лия Костова - Живко Драганов - Даниела Григорова - Георги Ралев                    2Hx  E  +1  C3   -570       0 30




12     K963          
West   J62           
N-S    AKJ           
       AK5           
J42           AQ85   
AQ3           1087   
Q96           875    
9763          QJ2    
       107           
       K954          
       10432         
       1084          

2Nx W 100            
       C  D  H  S  N
NS     6  8  8  7  6 
E      6  5  5  6  6 
W      :  :  :  :  7 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 36  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Илиана Христова - Климентин Николчев            2S   E  -1  H5   50        14 16
A  2  33 12  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Мариана Рибарска - Антон Антонов            2N   N   =  D8   120       27  3
A  3  34 37  Елена Михова - Владимир Михов - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                   1N   N  -1  S5   -100       7 23
A  4  39 38  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  1N   N  -1  CK   -100       7 23
A  5  35 31  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Стефка Върбанова - Александър Александров       3N   N  -3  CJ   -300       0 30
A  6  32 40  Християна Димитрова - Николай Янински - Стела Алексиева - Хуан Иков                1N   N   =  S5   90        21  9
B  1   1 26  Миряна Митовска - Георги Караколев - Микаела Георгиева - Румен Лазаров             1N   N  +1  S5   120       27  3
B  2   2 28  Радка Филкова - Методи Наумов - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов         1C   N   =  D7   70        17 13
B  3  30  3  Гергана Тенева - Теню Тенев - Михаела Николова - Радослав Чипанов                  1C   N   =  H7   70        17 13
B  4   4 22  Велина Костова - Слави Алексиев - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев                 1N   N  +1  H8   120       27  3
B  5   5 24  Милена Стефанова - Иван Величков - Биляна Господарска - Тошко Василев              1N   N   =  H3   90        21  9
B  6  27  6  Елица Чешитева - Борис Василев - Моника Демирева - Георги Първанов                 1N   N  -1  H8   -100       7 23
B  7  29  7  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Капка Виденова - Владислав Славов                 1N   N  +1  H8   120       27  3
B  8   8 21  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Валя Янева - Светлин Манов                        1N   N  -1  D7   -100       7 23
B  9   9 23  Генка Александрова - Христо Атанасов - Цонка Иванова - Андрей Петренко             2N   N  -1  H8   -100       7 23
B 10  25 10  Лия Костова - Живко Драганов - Даниела Григорова - Георги Ралев                    1C   S  -1  C3   -100       7 23




13     K53           
North  K7            
All    KQJ9          
       Q1042         
AQ982         764    
J62           AQ1098 
1064          873    
J7            K8     
       J10           
       543           
       A52           
       A9653         

3D N 110             
       C  D  H  S  N
NS     9  9  5  5  6 
EW     4  4  8  8  7 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 37  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                2N   N  -4  S3   -400       0 30
A  2  12 34  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Елена Михова - Владимир Михов                   3N   N  -2  HQ   -200       3 27
A  3  35 38  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  2N   N  +1  DA   150       19 11
A  4  40 39  Стела Алексиева - Хуан Иков - Дора Неделчева - Златко Неделчев                     1N   S  +3  S4   180       26  4
A  5  36 32  Илиана Христова - Климентин Николчев - Християна Димитрова - Николай Янински       5C   N  -1  HA   -100       9 21
A  6  33 31  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Стефка Върбанова - Александър Александров   1N   S  +3  S8   180       26  4
B  1   1 25  Миряна Митовска - Георги Караколев - Лия Костова - Живко Драганов                  2N   N  -1  H10  -100       9 21
B  2  27  2  Елица Чешитева - Борис Василев - Радка Филкова - Методи Наумов                     2N   N  +2  HQ   180       26  4
B  3   3 29  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Рая Ганчева - Димитър Матакиев               2H   E  -1  SJ   100       13 17
B  4  21  4  Валя Янева - Светлин Манов - Велина Костова - Слави Алексиев                       3N   N  -2  H4   -200       3 27
B  5   5 23  Милена Стефанова - Иван Величков - Цонка Иванова - Андрей Петренко                 2H   E   =  H3   -110       6 24
B  6   6 26  Моника Демирева - Георги Първанов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров              3H   E  -1  CA   100       13 17
B  7  28  7  Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов - Капка Виденова - Владислав Славов     1N   S  +2  S2   150       19 11
B  8  30  8  Гергана Тенева - Теню Тенев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                       3C   S   =  H2   110       16 14
B  9   9 22  Генка Александрова - Христо Атанасов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев            1N   S  +3  S8   180       26  4
B 10  10 24  Даниела Григорова - Георги Ралев - Биляна Господарска - Тошко Василев              1N   S  +3  S9   180       26  4




14     Q8            
East   1097652       
None   AJ64          
       7             
3            K1097652
AQ43          ---    
983           75     
AJ864         K1093  
       AJ4           
       KJ8           
       KQ102         
       Q52           

4Hx S -100           
       C  D  H  S  N
N      2  9  9  4  6 
S      :  8  :  3  : 
EW    10  3  4  8  7 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 37  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Дорина Иванова - Асен Кръчмарски                4H   S  -1  S3   -50       15 15
A  2  12 34  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Елена Михова - Владимир Михов                   5Hx  N  -1  S2   -100       7 23
A  3  35 38  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  3N   S  -1  S5   -50       15 15
A  4  40 39  Стела Алексиева - Хуан Иков - Дора Неделчева - Златко Неделчев                     4Hx  N  -1  S10  -100       7 23
A  5  36 32  Илиана Христова - Климентин Николчев - Християна Димитрова - Николай Янински       5Hx  N  -1  S10  -100       7 23
A  6  33 31  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Стефка Върбанова - Александър Александров   4Sx  E  -2  HJ   300       23  7
B  1   1 25  Миряна Митовска - Георги Караколев - Лия Костова - Живко Драганов                  4H   N  -1  S3   -50       15 15
B  2  27  2  Елица Чешитева - Борис Василев - Радка Филкова - Методи Наумов                     3N   S  -3  S3   -150       2 28
B  3   3 29  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Рая Ганчева - Димитър Матакиев               4H   N   =  S3   420       27  3
B  4  21  4  Валя Янева - Светлин Манов - Велина Костова - Слави Алексиев                       4Sx  E  -1  DK   100       20 10
B  5   5 23  Милена Стефанова - Иван Величков - Цонка Иванова - Андрей Петренко                 4Sx  E   =  HA   -590       0 30
B  6   6 26  Моника Демирева - Георги Първанов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров              4Hx  N   =  S6   590       30  0
B  7  28  7  Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов - Капка Виденова - Владислав Славов     4Hx  N  -1  S10  -100       7 23
B  8  30  8  Гергана Тенева - Теню Тенев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                       4H   S  -1  S3   -50       15 15
B  9   9 22  Генка Александрова - Христо Атанасов - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев            4Sx  E  -2  DQ   300       23  7
B 10  10 24  Даниела Григорова - Георги Ралев - Биляна Господарска - Тошко Василев              4H   N   =  S4   420       27  3




15     J6            
South  98            
N-S    763           
       AK10764       
A72           10983  
KQJ2          A3     
KJ82          AQ104  
83            Q92    
       KQ54          
       107654        
       95            
       J5            

4N W -430            
       C  D  H  S  N
NS     6  3  5  4  3 
EW     7 10  8  8 10 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 38  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  3N   W  +1  C3   -430      11 19
A  2  35 12  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Мариана Рибарска - Антон Антонов                3N   E  +1  CJ   -430      11 19
A  3  36 39  Илиана Христова - Климентин Николчев - Дора Неделчева - Златко Неделчев            3N   W  +1  CK   -430      11 19
A  4  31 40  Стефка Върбанова - Александър Александров - Стела Алексиева - Хуан Иков            3N   W   =  C7   -400      24  6
A  5  37 33  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            3N   E  +1  CJ   -430      11 19
A  6  34 32  Елена Михова - Владимир Михов - Християна Димитрова - Николай Янински              3N   E  +1  CJ   -430      11 19
B  1   1 24  Миряна Митовска - Георги Караколев - Биляна Господарска - Тошко Василев            3N   E  +1  CJ   -430      11 19
B  2   2 26  Радка Филкова - Методи Наумов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров                  3N   E  +1  CK   -430      11 19
B  3  28  3  Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов - Михаела Николова - Радослав Чипанов   3N   E  +1  CJ   -430      11 19
B  4   4 30  Велина Костова - Слави Алексиев - Гергана Тенева - Теню Тенев                      3N   W  +1  C5   -430      11 19
B  5  22  5  Надежда Джуванова - Ангел Ванчев - Милена Стефанова - Иван Величков                3N   W  +1  C7   -430      11 19
B  6   6 25  Моника Демирева - Георги Първанов - Лия Костова - Живко Драганов                   3N   W  +1  C4   -430      11 19
B  7   7 27  Капка Виденова - Владислав Славов - Елица Чешитева - Борис Василев                 3N   W  -2  C7   100       28  2
B  8  29  8  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                    3N   E  +1  CJ   -430      11 19
B  9  21  9  Валя Янева - Светлин Манов - Генка Александрова - Христо Атанасов                  3N   W  -2  C6   100       28  2
B 10  10 23  Даниела Григорова - Георги Ралев - Цонка Иванова - Андрей Петренко                 3N   W  -2  C7   100       28  2




16     K1074         
West   J102          
E-W    Q             
       QJ743         
985           J32    
973           AK86   
95432         K108   
86            A92    
       AQ6           
       Q54           
       AJ76          
       K105          

4S N 420             
       C  D  H  S  N
NS    10  7  8 10  9 
EW     3  6  5  3  3 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 38  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Марина Койчева - Тодор Тихолов                  2S   N  +1  HA   140        7 23
A  2  35 12  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Мариана Рибарска - Антон Антонов                3Dx  W  -3  SQ   800       28  2
A  3  36 39  Илиана Христова - Климентин Николчев - Дора Неделчева - Златко Неделчев            2Hx  E  -1  H2   200       12 18
A  4  31 40  Стефка Върбанова - Александър Александров - Стела Алексиева - Хуан Иков            3N   S  +2  S9   460       20 10
A  5  37 33  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            1N   E  -2  D6   200       12 18
A  6  34 32  Елена Михова - Владимир Михов - Християна Димитрова - Николай Янински              3S   S   =  H4   140        7 23
B  1   1 24  Миряна Митовска - Георги Караколев - Биляна Господарска - Тошко Василев            2C   E  -5  C2   500       24  6
B  2   2 26  Радка Филкова - Методи Наумов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров                  1N   W  -1  D7   100        0 30
B  3  28  3  Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов - Михаела Николова - Радослав Чипанов   2C   S  +2  HA   130        3 27
B  4   4 30  Велина Костова - Слави Алексиев - Гергана Тенева - Теню Тенев                      2Dx  E  -2  CQ   500       24  6
B  5  22  5  Надежда Джуванова - Ангел Ванчев - Милена Стефанова - Иван Величков                2Dx  E  -2  HJ   500       24  6
B  6   6 25  Моника Демирева - Георги Първанов - Лия Костова - Живко Драганов                   3Hx  E  -4  DA   1100      30  0
B  7   7 27  Капка Виденова - Владислав Славов - Елица Чешитева - Борис Василев                 2H   E  -3  CK   300       17 13
B  8  29  8  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Камелия Рашкова - Рашко Рашков                    3C   N  +1  H9   130        3 27
B  9  21  9  Валя Янева - Светлин Манов - Генка Александрова - Христо Атанасов                  1N   W  -2  D6   200       12 18
B 10  10 23  Даниела Григорова - Георги Ралев - Цонка Иванова - Андрей Петренко                 1N   W  -3  H6   300       17 13




17     J93           
North  K832          
None   K             
       K9872         
765           1082   
J94           AQ105  
AJ54          98763  
A53           6      
       AKQ4          
       76            
       Q102          
       QJ104         

4Cx N -100           
       C  D  H  S  N
NS     9  4  5  7  5 
EW     4  9  7  4  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 39  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Дора Неделчева - Златко Неделчев                3N   N  -5  D2   -250       1 29
A  2  12 36  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Илиана Христова - Климентин Николчев            2N   S  -4  D3   -200       6 24
A  3  37 40  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Стела Алексиева - Хуан Иков                     2S   N   =  D5   110       19 11
A  4  32 31  Християна Димитрова - Николай Янински - Стефка Върбанова - Александър Александров  3N   N  -2  D5   -100      13 17
A  5  38 34  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Елена Михова - Владимир Михов                     1N   N  -1  D8   -50       16 14
A  6  35 33  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            3N   N  -4  H9   -200       6 24
B  1   1 23  Миряна Митовска - Георги Караколев - Цонка Иванова - Андрей Петренко               3N   S   =  D3   400       26  4
B  2   2 25  Радка Филкова - Методи Наумов - Лия Костова - Живко Драганов                       3N   S  +1  D6   430       29  1
B  3   3 27  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Елица Чешитева - Борис Василев               3N   N  -3  D7   -150      10 20
B  4  29  4  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Велина Костова - Слави Алексиев                   3N   S  -4  D5   -200       6 24
B  5   5 21  Милена Стефанова - Иван Величков - Валя Янева - Светлин Манов                      3N   N  -2  D3   -100      13 17
B  6   6 24  Моника Демирева - Георги Първанов - Биляна Господарска - Тошко Василев             3N   S  -5  D3   -250       1 29
B  7   7 26  Капка Виденова - Владислав Славов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров              3S   S  +1  S5   170       22  8
B  8   8 28  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов        1N   N  +3  D3   180       24  6
B  9  30  9  Гергана Тенева - Теню Тенев - Генка Александрова - Христо Атанасов                 2C   S  +1  H9   110       19 11
B 10  22 10  Надежда Джуванова - Ангел Ванчев - Даниела Григорова - Георги Ралев                3N   S  +1  C5   430       29  1




18     A32           
East   KQ52          
N-S    84            
       A1076         
Q765          KJ4    
4             A1087  
AJ953         KQ1062 
842           5      
       1098          
       J963          
       7             
       KQJ93         

5D E -400            
       C  D  H  S  N
NS     7  2  8  4  6 
EW     4 11  4  8  6 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 39  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Дора Неделчева - Златко Неделчев                2H   S  +1  S5   140       30  0
A  2  12 36  Мариана Рибарска - Антон Антонов - Илиана Христова - Климентин Николчев            3D   E  +2  C3   -150      21  9
A  3  37 40  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Стела Алексиева - Хуан Иков                     3D   E  +2  CK   -150      21  9
A  4  32 31  Християна Димитрова - Николай Янински - Стефка Върбанова - Александър Александров  6H   S  -2  DA   -200      11 19
A  5  38 34  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Елена Михова - Владимир Михов                     2S   W  +1  D5   -140      28  2
A  6  35 33  Пенка Бичева - Борил Добродолски - Цветана Налбатска - Тодор Костадинов            5Dx  E   =  CK   -550       0 30
B  1   1 23  Миряна Митовска - Георги Караколев - Цонка Иванова - Андрей Петренко               5D   E   =  CK   -400       5 25
B  2   2 25  Радка Филкова - Методи Наумов - Лия Костова - Живко Драганов                       3D   E  +2  CK   -150      21  9
B  3   3 27  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Елица Чешитева - Борис Василев               2D   E  +3  CK   -150      21  9
B  4  29  4  Рая Ганчева - Димитър Матакиев - Велина Костова - Слави Алексиев                   2H   S  -2  S6   -200      11 19
B  5   5 21  Милена Стефанова - Иван Величков - Валя Янева - Светлин Манов                      3N   N  -2  H3   -200      11 19
B  6   6 24  Моника Демирева - Георги Първанов - Биляна Господарска - Тошко Василев             4C   S  -2  H2   -200      11 19
B  7   7 26  Капка Виденова - Владислав Славов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров              4Hx  S  -2  S5   -500       2 28
B  8   8 28  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов        5D   E   =  CK   -400       5 25
B  9  30  9  Гергана Тенева - Теню Тенев - Генка Александрова - Христо Атанасов                 3D   E  +2  CK   -150      21  9
B 10  22 10  Надежда Джуванова - Ангел Ванчев - Даниела Григорова - Георги Ралев                2D   E  +3  CQ   -150      21  9




19     107           
South  AJ932         
E-W    95            
       J876          
AJ32          K865   
Q105          K76    
K63           A104   
AQ2           1095   
       Q94           
       84            
       QJ872         
       K43           

4N W -630            
       C  D  H  S  N
NS     4  5  5  3  3 
E      8  8  8 10  9 
W      :  :  :  : 10 



 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 40  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Стела Алексиева - Хуан Иков                     3N   W  +1  H2   -630       9 21
A  2  37 12  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Мариана Рибарска - Антон Антонов                3N   W  +1  H2   -630       9 21
A  3  38 31  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Стефка Върбанова - Александър Александров         3N   W  +1  C6   -630       9 21
A  4  33 32  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Християна Димитрова - Николай Янински       4S   W  -1  D5   100       26  4
A  5  39 35  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Пенка Бичева - Борил Добродолски                3N   W  +1  H2   -630       9 21
A  6  36 34  Илиана Христова - Климентин Николчев - Елена Михова - Владимир Михов               3N   W  +1  H3   -630       9 21
B  1   1 22  Миряна Митовска - Георги Караколев - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев              3N   W  +1  H3   -630       9 21
B  2  24  2  Биляна Господарска - Тошко Василев - Радка Филкова - Методи Наумов                 3N   W  +1  H3   -630       9 21
B  3   3 26  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров            4S   W  -1  D9   100       26  4
B  4   4 28  Велина Костова - Слави Алексиев - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов       3N   W  +1  H2   -630       9 21
B  5  30  5  Гергана Тенева - Теню Тенев - Милена Стефанова - Иван Величков                     4S   W  -1  D9   100       26  4
B  6  23  6  Цонка Иванова - Андрей Петренко - Моника Демирева - Георги Първанов                3N   W   =  H2   -600      20 10
B  7   7 25  Капка Виденова - Владислав Славов - Лия Костова - Живко Драганов                   4S   W  -1  C6   100       26  4
B  8   8 27  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Елица Чешитева - Борис Василев                    4S   W  -1  D9   100       26  4
B  9   9 29  Генка Александрова - Христо Атанасов - Рая Ганчева - Димитър Матакиев              3N   W  +1  HJ   -630       9 21
B 10  21 10  Валя Янева - Светлин Манов - Даниела Григорова - Георги Ралев                      3N   W  +1  H6   -630       9 21




20     KJ1053        
West   95            
All    AQ105         
       85            
97            84     
AKQJ8762      10     
K4            87632  
Q             KJ1063 
       AQ62          
       43            
       J9            
       A9742         

4S N 620             
       C  D  H  S  N
NS     7  7  5 10  5 
EW     4  5  8  1  3 




 Tbl   Pair  Name                                                                               Contr       Ld   Result    Score
A  1  11 40  Евгения Рачева - Петър Даракчиев - Стела Алексиева - Хуан Иков                     4Hx  W  -2  S2   500       19 11
A  2  37 12  Дорина Иванова - Асен Кръчмарски - Мариана Рибарска - Антон Антонов                5H   W  -3  S2   300       14 16
A  3  38 31  Марина Койчева - Тодор Тихолов - Стефка Върбанова - Александър Александров         4H   E  -2  SJ   200        6 24
A  4  33 32  Цветана Налбатска - Тодор Костадинов - Християна Димитрова - Николай Янински       4H   W  -2  S10  200        6 24
A  5  39 35  Дора Неделчева - Златко Неделчев - Пенка Бичева - Борил Добродолски                4H   W  -2  S2   200        6 24
A  6  36 34  Илиана Христова - Климентин Николчев - Елена Михова - Владимир Михов               4S   N   =  H10  620       25  5
B  1   1 22  Миряна Митовска - Георги Караколев - Надежда Джуванова - Ангел Ванчев              5H   W  -3  SJ   300       14 16
B  2  24  2  Биляна Господарска - Тошко Василев - Радка Филкова - Методи Наумов                 4S   N   =  H10  620       25  5
B  3   3 26  Михаела Николова - Радослав Чипанов - Микаела Георгиева - Румен Лазаров            4S   N   =  H10  620       25  5
B  4   4 28  Велина Костова - Слави Алексиев - Василка Елизер-Хаимова - Красимир Симеонов       5Hx  E  -2  SJ   500       19 11
B  5  30  5  Гергана Тенева - Теню Тенев - Милена Стефанова - Иван Величков                     5H   W  -3  SJ   300       14 16
B  6  23  6  Цонка Иванова - Андрей Петренко - Моника Демирева - Георги Първанов                5Hx  W  -3  SJ   800       30  0
B  7   7 25  Капка Виденова - Владислав Славов - Лия Костова - Живко Драганов                   4S   N   =  H10  620       25  5
B  8   8 27  Камелия Рашкова - Рашко Рашков - Елица Чешитева - Борис Василев                    4H   W  -1  C8   100        0 30
B  9   9 29  Генка Александрова - Христо Атанасов - Рая Ганчева - Димитър Матакиев              4H   W  -2  SJ   200        6 24
B 10  21 10  Валя Янева - Светлин Манов - Даниела Григорова - Георги Ралев                      4H   W  -2  S6   200        6 24

Results