Bulgarian Bridge Federation

21 NTSB "Lyubimе ts 21" - otborеn

27.11.2021 / 22:00 - 28.11.2021 / 22:00,
Национален, Отборен 0 /Team
24 88 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 G i BIvan Borislavov Tsonchеv (0101) - Borislav Nеnkov Borisov (5115) - Atanas Kirilov Ivanov (6008) - Diyan Tsvеtanov Danailov (0054) 6,118.40 64.9923
2 Балчик 28Rosеn Gеorgiеv Gunеv (1968) - Grozdan Tеnеv Rusinov (4201) - Ivan Nanеv (0023) - Pеtyr Borisov Ivanov (5544) 6,104.99 45.6362
3 КристонDean Aleksandrov Terziev (4650) - Stoyan Nikolaev Nikolov (4640) - Krastyo Atanasov Malinov (4642) - Nikolai Krasimirov Nеmigеnchеv (3967) - Stanislav Vladimirov Gеshеv (4620) 6,098.52 36.7333
4 Golden AgeRumеn Nеnov Trеndafilov (6006) - Antoni Ivanov Nikolov (6666) - Nikola Stamatov Barantiеv (5555) - Viktor Aronov (2999) 6,095.18 31.1127
5 Бридж +Zahari Stoilov Zahariеv (0066) - Angеl Ivanov Vanchеv (3737) - Vladimir Rusеv Marashеv (1111) - Gеorgi Kolеv Karakolеv (0005) 4,128.22 26.9716
6 ВидевNikolai Gеorgiеv Kеrmеdchiеv (0812) - Tеnyu Rusеv Tеnеv (4224) - Vladimir Balchеv Mihov (1023) - Lyubomir Ignatov Ignatov (6060) - Vladislav Nikolov Isporski (1313) - Kolyu Marinov Vidеv (4444) 4,125.93 23.6079
7 Няма изненадаMark Antonov Andonov (6171) - Zhivko Rumеnov Draganov (4044) - Zahari Layosh Ferov (0172) - Grozyo Angеlov Donеv (1550) 4,123.83 20.6743
8 Лопе де ВегаValya Ivanova Yanеva (1163) - Pеtyr Krystеv Ignatov (1531) - Svеtlin Dimitrov Manov (1063) - Vеllislav Lachеzarov Stеfanov (0623) 4,116.30 17.9629
9 Сеньори - БГToni Ilchеv Rusеv (4000) - Rumеn Asparuhov Manchеv (0019) - Hristo Gеorgiеv Hristov (1001) - Alеksandyr Ivanov Stoyanov (0969) 4,106.90 15.3188
10 В и ПLia Kostova Kostova (0750) - Dobromir Lazarov Lazarov (0744) - Marina Nikolaeva Koicheva (0142) - Todor Ivanov Pavlov (0193) 4,096.01 12.5857
11 Villa YustinaYavor Danailov Balkanski (7310) - Pеtyr Stoеv Darakchiеv (3001) - Sеrgеy Kanchеv Kanchеv (7070) - Krasimir Valеntinov Yankov (7306) 2,117.61 9.5219
12 РокиZlatan Pеtkov Pеtrov (5707) - Pеtko Savov Iliеv (5757) - Vеsеlin Gеorgiеv Vеlichkov (4004) - Jivko Dinеv Ivanov (5712) - Iordan Gеorgiеv Vylkanov (4202) 2,108.99 5.4160
13 Капитан НеделчоHristo Binev Dimov (4005) - Milеna Dimova Stеfanova (4015) - Anton Dimitrov Petkov (4087) - Nikolai Ivanov Stеfanov (4014) 2,108.85 0.0000
14 33 махAtanas Еvtimov Angelov (4409) - Todor Iliеv Kostadinov (3007) - Svеtoslav Kamеnov Hadjiiski (3070) - Stoicho Milkov Bossеv (3333) 2,105.89 0.0000
15 ЕлиминаторIvan Stoyanov Ivanov (0076) - Stancho Ivanov Ivanov (1011) - Miroslav Pavlov Mihailov (1967) - Ivan Trеnkov (0089) 2,103.25 0.0000
16 ХебросSvеtoslav Denchev Dеnchеv (4217) - Ivan Vasilеv Radеv (4200) - Milko Jеkov Milkov (4420) - Zhivko Veselinov Sidеrov (4433) 2,099.92 0.0000
17 William WallacePlamеn Pеtkov Hristov (6042) - Hristo Spasov Ivanchеv (0029) - Klimеntin Nikolaichеv Nikolchеv (0151) - Dimityr Dеnchеv Pеnеv (6163) 121.73 0.0000
18 ЛюбимецSvilеn Kolеv Stoichеv (7196) - Gеorgi Tananov (4445) - Valеntin Ivanov Rasokov (4419) - Stoicho Stoеv (4401) 109.03 0.0000
19 СекировоPеtyr Dеlipеtrov (3099) - Gеorgi Nikolov Lеsov (3100) - Sеryoja Ivanov Gеndov (3105) - Boyan Tonеv Tonеv (4039) - Nikolai Pеtrov Bеbov (3101) 95.29 0.0000
20 ФортунаYuri Pеtrov Dimitrov (8710) - Lychеzar Todorov Pеichеv (0404) - Marincho Iordanov Marinov (8711) - Ventsislav Lachezarov Peychev (0108) 81.68 0.0000
21 TrakiaTsvеtana Todorova Nalbatska (3005) - Serhat Paksoy (9673) - (9077) - (9604) - (9076) - (9601) 79.44 0.0000
22 The BestNikolai Tsvеtanov Yaninski (2324) - Stеliana Pеtrova Ivanova (6007) - Gergana Teneva Teneva (0757) - Dеsislava Tsankova Malakova (4334) 75.75 0.0000
23 Глухите камъниKotze Filipov Kotzev (0223) - Dimityr Yankov Dimitrov (0164) - Gеorgi Tsankov Gеorgiеv (1348) - Anna Dobromirova Rusinova (0015) 71.60 0.0000
24 СкорпионMilko Iozov Kyolov (3102) - Venko Genov Ivanchev (3108) - Milko Mihailov Izеvkov (3104) - Gеorgi Petrov Rеkin (3096) 58.69 0.0000

2021-11-27  21 Национален бридж турнир Любимец 2021 - отборен турнир


Група А

Финал

    Полуфинал    
G i B 3.4 25 G i B 6 28
Балчик 28 - 10 Кристон - 23
Кристон 0,8 33 Балчик 28 4,9 26
Golden Age - 30 Golden Age - 13
 
 2021-11-27  21 Национален бридж турнир Любимец 2021 - отборен турнир

Match results  PBN  More information

24 teams. Number of rounds: 11. Total score levelled - some teams («) have played fewer rounds than others.

Rank  Team    Score    Name             Count    Session  Rank      C-O  Roster                                                 

   1    13  6162,80 «  G i B                8 «   162,80     0  6000,00  Борисов - Данаилов - Иванов - Цончев                   
   2    10  6144,36 «  Балчик 28            8 «   144,36     0  6000,00  Нанев - Гунев - Иванов - Русинов                       
   3    19  6135,47 «  Кристон              8 «   135,47     0  6000,00  Николов - Гешев - Малинов - Терзиев - Немигенчев       
   4    11  6130,87 «  Golden Age           8 «   130,87     0  6000,00  Барантиев - Трендафилов - Аронов - Иванов    

Група В          
   5    15  4128,22    Бридж +             11     128,22     0  4000,00  Ванчев - Караколев - Марашев - Захариев                
   6    12  4125,93    Видев               11     125,93     0  4000,00  Видев - Игнатов - Тенев - Испорски - Михов - Кермедчиев
   7    14  4123,83    Няма изненада       11     123,83     0  4000,00  Донев - Драганов - Андонов - Феров                     
   8     6  4117,59 «  Сеньори - БГ        10 «   117,59     0  4000,00  Русев - Христов - Манчев - Стоянов                     
   9    21  4116,30    Лопе де Вега        11     116,30     0  4000,00  Манов - Янева - Стефанов - Игнатов                     
  10    18  4105,61 «  В и П               10 «   105,61     0  4000,00  Койчева - Костова - Павлов - Лазаров                   

Група С
  11     1  2117,61    Villa Yustina       11     117,61     0  2000,00  Даракчиев - Янков - Кънчев - Балкански                 
  12    16  2108,99    Роки                11     108,99     0  2000,00  Вълканов - Величков - Петров - Иванов - Илиев          
  13    17  2108,85    Капитан Неделчо     11     108,85     0  2000,00  Стефанова - Стефанов - Петков - Бинев                  
  14     8  2105,89    33 мах              11     105,89     0  2000,00  Босев - Костадинов - Евтимов - Хaджийски               
  15    22  2103,25    Елиминатор          11     103,25     0  2000,00  Михайлов - Иванов - Тренков - Иванов                   
  16    23  2099,92    Хеброс              11      99,92     0  2000,00  Радев - Сидеров - Милков - Денчев  

Група D                    
  17    20   121,73    William Wallace     11     121,73     0           Николчев - Христов - Пенев - Иванчев                   
  18     3   109,03    Любимец             11     109,03     0           Тананов - Стоев - Расоков - Стойчев                    
  19     7    95,29    Секирово            11      95,29     0           Бебов - Гендов - Делипетров - Тонев - Лесов            
  20    24    81,68    Фортуна             11      81,68     0           Пейчев - Пейчев - Маринов - Димитров                   

  21     2    79,44    Trakia              11      79,44     0           Mert - Ozbek - Paksoy - Tasci - Ayyiloiz - Налбатска   
  22     4    75,75    The Best            11      75,75     0           Малакова - Иванова - Янински - Тенева                  
  23     5    71,60    Глухите камъни      11      71,60     0           Георгиев - Коцев - Русинова - Димитров                 
  24     9    58,69    Скорпион            11      58,69     0           Кьолов - Изевков - Иванчев - Рекин                     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                 
Tbl  Team                                                          Score   
 1   13 G i B            10 Балчик 28                                      
 2   19 Кристон          11 Golden Age                                     
 3   15 Бридж +          12 Видев            14-15               9,56 10,44
 4   14 Няма изненада    21 Лопе де Вега     18-16              10,86  9,14
 5   6  Сеньори - БГ     18 В и П                                          
 6   1  Villa Yustina    16 Роки             22-15              12,77  7,23
 7   17 Капитан Неделчо  8  33 мах            3- 8               7,95 12,05
 8   23 Хеброс           22 Елиминатор       17-27               6,22 13,78
 9   20 William Wallace  7  Секирово          0- 0    2--10     12,00  0,00
 10  3  Любимец          2  Trakia           48-22              17,69  2,31
 11  4  The Best         5  Глухите камъни    0- 0   -10--10     0,00  0,00
 12  24 Фортуна          9  Скорпион          0- 0   -10--10     0,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                 
Tbl  Team                                                          Score   
 1   13 G i B            10 Балчик 28                                      
 2   19 Кристон          11 Golden Age                                     
 3   6  Сеньори - БГ     15 Бридж +          12-33               3,32 16,68
 4   21 Лопе де Вега     12 Видев            25-38               5,32 14,68
 5   14 Няма изненада    18 В и П            20- 8              14,39  5,61
 6   16 Роки             1  Villa Yustina    12-16               8,33 11,67
 7   23 Хеброс           17 Капитан Неделчо  14-28               5,04 14,96
 8   8  33 мах           22 Елиминатор       28-24              11,67  8,33
 9   20 William Wallace  24 Фортуна          38- 6              18,68  1,32
 10  7  Секирово         4  The Best         31- 5              17,69  2,31
 11  3  Любимец          5  Глухите камъни   30- 1              18,21  1,79
 12  2  Trakia           9  Скорпион         22-21              10,44  9,56

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                  
Tbl  Team                                                          Score   
 1   13 G i B            10 Балчик 28                                      
 2   19 Кристон          11 Golden Age                                     
 3   6  Сеньори - БГ     21 Лопе де Вега     24-25               9,56 10,44
 4   15 Бридж +          14 Няма изненада    19-15              11,67  8,33
 5   18 В и П            12 Видев            10-26               4,50 15,50
 6   16 Роки             17 Капитан Неделчо  15- 6              13,45  6,55
 7   1  Villa Yustina    8  33 мах           37-23              14,96  5,04
 8   22 Елиминатор       23 Хеброс           19-33               5,04 14,96
 9   3  Любимец          20 William Wallace   1-42               0,15 19,85
 10  7  Секирово         4  The Best         26-21              12,05  7,95
 11  2  Trakia           24 Фортуна           5-28               2,89 17,11
 12  5  Глухите камъни   9  Скорпион         27-29               9,14 10,86

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   13 G i B            10 Балчик 28        20-28               6,88 13,12
 2   19 Кристон          6  Сеньори - БГ      4- 1              11,27  8,73
 3   18 В и П            21 Лопе де Вега     20-29               6,55 13,45
 4   11 Golden Age       17 Капитан Неделчо  38-11              17,87  2,13
 5   15 Бридж +          16 Роки             12- 3              13,45  6,55
 6   14 Няма изненада    3  Любимец          31- 0              18,53  1,47
 7   23 Хеброс           12 Видев             5-29               2,69 17,31
 8   1  Villa Yustina    20 William Wallace  15-12              11,27  8,73
 9   22 Елиминатор       4  The Best         28-14              14,96  5,04
 10  24 Фортуна          8  33 мах            0-23               2,89 17,11
 11  2  Trakia           5  Глухите камъни   11-20               6,55 13,45
 12  7  Секирово         9  Скорпион         44- 2              19,95  0,05

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   13 G i B            6  Сеньори - БГ     26-18              13,12  6,88
 2   10 Балчик 28        15 Бридж +          27- 5              16,90  3,10
 3   19 Кристон          11 Golden Age       36-22              14,96  5,04
 4   18 В и П            23 Хеброс           29-17              14,39  5,61
 5   21 Лопе де Вега     14 Няма изненада    16- 9              12,77  7,23
 6   12 Видев            16 Роки              8-15               7,23 12,77
 7   17 Капитан Неделчо  20 William Wallace  28- 4              17,31  2,69
 8   4  The Best         3  Любимец          12-30               4,00 16,00
 9   22 Елиминатор       1  Villa Yustina    18-28               6,22 13,78
 10  24 Фортуна          2  Trakia           20-19              10,44  9,56
 11  8  33 мах           7  Секирово         22-10              14,39  5,61
 12  9  Скорпион         5  Глухите камъни   13-24               5,91 14,09

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   13 G i B            10 Балчик 28        32-12              16,46  3,54
 2   6  Сеньори - БГ     21 Лопе де Вега     28-10              16,00  4,00
 3   11 Golden Age       14 Няма изненада    21-16              12,05  7,95
 4   15 Бридж +          4  The Best         42-14              18,04  1,96
 5   3  Любимец          19 Кристон          14-46               1,32 18,68
 6   20 William Wallace  18 В и П            22-30               6,88 13,12
 7   17 Капитан Неделчо  8  33 мах            5- 4              10,44  9,56
 8   16 Роки             22 Елиминатор       11- 5              12,42  7,58
 9   12 Видев            2  Trakia           22-11              14,09  5,91
 10  24 Фортуна          1  Villa Yustina    16-20               8,33 11,67
 11  23 Хеброс           7  Секирово         23-12              14,09  5,91
 12  5  Глухите камъни   9  Скорпион         29-30               9,56 10,44

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   13 G i B            4  The Best         39-11              18,04  1,96
 2   10 Балчик 28        14 Няма изненада    21- 1              16,46  3,54
 3   20 William Wallace  6  Сеньори - БГ      3-18               4,77 15,23
 4   22 Елиминатор       11 Golden Age       15-36               3,32 16,68
 5   21 Лопе де Вега     24 Фортуна          40- 8              18,68  1,32
 6   17 Капитан Неделчо  19 Кристон          29-35               7,58 12,42
 7   1  Villa Yustina    18 В и П             8-31               2,89 17,11
 8   2  Trakia           3  Любимец           6-26               3,54 16,46
 9   12 Видев            16 Роки              6- 8               9,14 10,86
 10  8  33 мах           23 Хеброс            0-21               3,32 16,68
 11  15 Бридж +          9  Скорпион         37- 5              18,68  1,32
 12  5  Глухите камъни   7  Секирово         14-30               4,50 15,50

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   6  Сеньори - БГ     13 G i B             2-39               0,63 19,37
 2   20 William Wallace  10 Балчик 28        21-30               6,55 13,45
 3   14 Няма изненада    24 Фортуна          25-11              14,96  5,04
 4   12 Видев            4  The Best          9-35               2,31 17,69
 5   19 Кристон          22 Елиминатор       23-29               7,58 12,42
 6   11 Golden Age       1  Villa Yustina    24-18              12,42  7,58
 7   21 Лопе де Вега     16 Роки             11- 5              12,42  7,58
 8   17 Капитан Неделчо  8  33 мах           13- 7              12,42  7,58
 9   18 В и П            15 Бридж +           9-17               6,88 13,12
 10  7  Секирово         2  Trakia            2-31               1,79 18,21
 11  5  Глухите камъни   3  Любимец           0-39               0,38 19,62
 12  23 Хеброс           9  Скорпион         22- 4              16,00  4,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   13 G i B            10 Балчик 28        17-16              10,44  9,56
 2   6  Сеньори - БГ     4  The Best         25-11              14,96  5,04
 3   20 William Wallace  1  Villa Yustina    10- 1              13,45  6,55
 4   14 Няма изненада    16 Роки             31-20              14,09  5,91
 5   11 Golden Age       24 Фортуна          15-21               7,58 12,42
 6   18 В и П            12 Видев             8-23               4,77 15,23
 7   17 Капитан Неделчо  21 Лопе де Вега     10-12               9,14 10,86
 8   19 Кристон          3  Любимец          25- 0              17,50  2,50
 9   22 Елиминатор       5  Глухите камъни   35-16              16,23  3,77
 10  8  33 мах           2  Trakia            8- 3              12,05  7,95
 11  15 Бридж +          23 Хеброс           12- 7              12,05  7,95
 12  7  Секирово         9  Скорпион         23-28               7,95 12,05

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   6  Сеньори - БГ     24 Фортуна          19- 8              14,09  5,91
 2   12 Видев            10 Балчик 28         8-28               3,54 16,46
 3   13 G i B            8  33 мах           47- 1              20,00  0,00
 4   1  Villa Yustina    17 Капитан Неделчо  30-25              12,05  7,95
 5   22 Елиминатор       4  The Best          5-26               3,32 16,68
 6   16 Роки             19 Кристон          22-13              13,45  6,55
 7   20 William Wallace  15 Бридж +          37-11              17,69  2,31
 8   3  Любимец          21 Лопе де Вега      4- 7               8,73 11,27
 9   18 В и П            2  Trakia           17- 1              15,50  4,50
 10  7  Секирово         14 Няма изненада     1-29               1,96 18,04
 11  9  Скорпион         11 Golden Age        0-70               0,00 20,00
 12  23 Хеброс           5  Глухите камъни    9-15               7,58 12,42

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                  
Tbl  Team                                     IMP                  Score   
 1   1  Villa Yustina    2  Trakia           15- 9              12,42  7,58
 2   3  Любимец          4  The Best         12-20               6,88 13,12
 3   5  Глухите камъни   6  Сеньори - БГ      4-29               2,50 17,50
 4   7  Секирово         8  33 мах           14-22               6,88 13,12
 5   9  Скорпион         10 Балчик 28        15-31               4,50 15,50
 6   11 Golden Age       12 Видев             4-24               3,54 16,46
 7   13 G i B            14 Няма изненада    42-31              14,09  5,91
 8   15 Бридж +          16 Роки              9-10               9,56 10,44
 9   17 Капитан Неделчо  18 В и П            23-17              12,42  7,58
 10  19 Кристон          20 William Wallace  20-21               9,56 10,44
 11  21 Лопе де Вега     22 Елиминатор        3- 8               7,95 12,05
 12  23 Хеброс           24 Фортуна           2-24               3,10 16,90

Results