Bulgarian Bridge Federation

Polusеzon "Prolеt" - grupa V iztok

18.03.2022 / 12:30 - 20.03.2022 / 16:00,
Национален, Отборен 0 /Team
0 0 /1

2022-03-18  ДОП 2022 - група В изток - пролетен полусезон

 

11 teams. Number of rounds: 9.

Rank  Team   Score  Name          Roster                                                          

   1     8  113.42  Албена        Капитански - Капитански - Иванов - Иванов - Георгиев - Георгиева
   2     7  109.09  АЕЦ 1         Бочев - Лазаров - Енчев - Атанасор                              
   3     5  108.30  Версай        Рачева - Енчев - Мяхов - Евтимов                                
   4     9   97.18  Боби          Иванова - Петренко - Георгиев - Дунев                           
   5    11   93.50  Перелик       Радойков - Стефанов - Neagu - Grigoriu - Stirbu - Petrescu      

   6     3   88.35  Херос         Гетов - Николов - Иванов - Маринов                              
   7    10   87.61  АВЕСТА        Александров - Георгиев - Йорданов - Цавков                      
   8     4   87.04  Димитровград  Койнов - Лесов - Шабан - Петров - Първанов - Великов            
   9     2   80.93  Найтингел     Алексиев - Николов - Върбанов - Гвоздев - Маринчев              
  10     1   73.42  New Bridge    Кръчмарски - Иванова - Антонов - Андреев - Въжаров - Господинов 

  11     6   69.16  АЕЦ 2         Василев - Валериев - Ролански - Пешев                           

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Албена        7  АЕЦ 1         15-45     3.27 16.73
 2   5  Версай        10 АВЕСТА        59-23    17.59  2.41
 3   9  Боби          3  Херос         45-31    13.75  6.25
 4   11 Перелик       2  Найтингел     49-25    15.74  4.26
 5   4  Димитровград  6  АЕЦ 2         50-28    15.38  4.62
 6   1  New Bridge    -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Албена        10 АВЕСТА        77- 7    20.00  0.00
 2   9  Боби          7  АЕЦ 1         18-37     5.20 14.80
 3   5  Версай        11 Перелик       43-26    14.39  5.61
 4   3  Херос         4  Димитровград  34-13    15.19  4.81
 5   2  Найтингел     6  АЕЦ 2         29-28    10.31  9.69
 6   1  New Bridge    -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   10 АВЕСТА        8  Албена         0-31     3.12 16.88
 2   9  Боби          7  АЕЦ 1         20-25     8.52 11.48
 3   11 Перелик       5  Версай        24-38     6.25 13.75
 4   4  Димитровград  2  Найтингел     29-46     5.61 14.39
 5   3  Херос         1  New Bridge    42-15    16.26  3.74
 6   6  АЕЦ 2         -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Албена        10 АВЕСТА        13-51     2.15 17.85
 2   9  Боби          7  АЕЦ 1         28-33     8.52 11.48
 3   4  Димитровград  11 Перелик       31-40     7.45 12.55
 4   5  Версай        3  Херос         25-17    12.29  7.71
 5   1  New Bridge    2  Найтингел     38-54     5.82 14.18
 6   6  АЕЦ 2         -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Албена        11 Перелик       52-28    15.74  4.26
 2   10 АВЕСТА        5  Версай        55-24    16.88  3.12
 3   9  Боби          3  Херос         41-10    16.88  3.12
 4   7  АЕЦ 1         1  New Bridge    51-19    17.03  2.97
 5   4  Димитровград  6  АЕЦ 2         83-15    20.00  0.00
 6   2  Найтингел     -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Албена        11 Перелик       26-25    10.31  9.69
 2   9  Боби          10 АВЕСТА        44-53     7.45 12.55
 3   1  New Bridge    5  Версай        20-56     2.41 17.59
 4   4  Димитровград  3  Херос         28-51     4.44 15.56
 5   7  АЕЦ 1         2  Найтингел     38-22    14.18  5.82
 6   6  АЕЦ 2         -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Албена        1  New Bridge    36-27    12.55  7.45
 2   11 Перелик       5  Версай        51-33    14.60  5.40
 3   10 АВЕСТА        4  Димитровград  35-28    12.03  7.97
 4   9  Боби          7  АЕЦ 1         54-29    15.92  4.08
 5   6  АЕЦ 2         3  Херос         27-43     5.82 14.18
 6   2  Найтингел     -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   5  Версай        8  Албена        31-50     5.20 14.80
 2   1  New Bridge    10 АВЕСТА        35-28    12.03  7.97
 3   4  Димитровград  11 Перелик       22-32     7.20 12.80
 4   3  Херос         9  Боби          24-48     4.26 15.74
 5   2  Найтингел     7  АЕЦ 1         23-55     2.97 17.03
 6   6  АЕЦ 2         -- --                     12.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   1  New Bridge    2  Найтингел     46-26    15.00  5.00
 2   3  Херос         4  Димитровград   8-24     5.82 14.18
 3   5  Версай        6  АЕЦ 2         63-15    18.97  1.03
 4   7  АЕЦ 1         8  Албена        20-57     2.28 17.72
 5   9  Боби          10 АВЕСТА        25-44     5.20 14.80
 6   11 Перелик       -- --                     12.00

Results