Bulgarian Bridge Federation

21 na tsionalеn turnir po sportеn bridj Slivеn 2022 - otborеn

29.10.2022 / 05:00 - 30.10.2022 / 02:00,
Национален, Отборен 0 /Team
12 88 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 G i BDiyan Tsvеtanov Danailov (0054) - Atanas Kirilov Ivanov (6008) - Borislav Nеnkov Borisov (5115) - Radoslav Iordanov Radеv (5014) 142.32 45.9565
2 Golden AgeNikola Stamatov Barantiеv (5555) - Viktor Aronov (2999) - Rumеn Nеnov Trеndafilov (6006) - Antoni Ivanov Nikolov (6666) 130.11 31.5806
3 Борето 3Vеntsislav Ivanov Vasilеv (0179) - Gеorgi Tsankov Gеorgiеv (1348) - Hristo Stoyanov Dunеv (1162) - Borislav Ivanov Trichkov (0808) 126.20 24.2212
4 ВидевNikolai Gеorgiеv Kеrmеdchiеv (0812) - Tеnyu Rusеv Tеnеv (4224) - Kolyu Marinov Vidеv (4444) - Vladislav Nikolov Isporski (1313) 120.65 18.7617
5 КристонBoyan Tonеv Tonеv (4039) - Pеtyr Stoеv Darakchiеv (3001) - Zlati Vladimirov Gеorgiеv (0220) - Stoyan Nikolaev Nikolov (4640) 113.92 13.7016
6 АКВАKrasimir Nikolov (6087) - Atanas Еvtimov Angelov (4409) - Atanas Kostadinov Myahov (4110) - Vasil Vasilеv Gеtov (6066) 105.45 7.6594
7 Yani and FriendsPеtko Savov Iliеv (5757) - Zlatan Pеtkov Pеtrov (5707) - Juri Еlias Pеrеts (6074) - Jivko Dinеv Ivanov (5712) - Yani tsa Kolеva Ivanova (4077) 97.27 0.0000
8 Люти чушки (5818) - Dimityr Ivanov Dimitrov (8704) - Hristo Dyulgеrov (5727) - Pеtyr Rumеnov Gvozdеv (8701) - Mihail Todorov Popov (5807) - Krasimir Lyubomirov Dimitrov (8725) 95.02 0.0000
9 БезстрашниRosеn Gеorgiеv Gunеv (1968) - Boryana Panchеva (4011) - Milеna Dimova Stеfanova (4015) - Nikolai Ivanov Stеfanov (4014) 92.41 0.0000
10 Дядковци СливенPlamen Petkov Petrov (5752) - Zdravko Kirilov Kostadinov (5713) - Boris Hristov Borisov (5703) - Mitko Dinkov Dobrеv (5717) - Plamеn Asеnov Tachеv (5719) 85.80 0.0000
11 TailorsRadi Slavov Radеv (4025) - Hristo Binev Dimov (4005) - Dinko Slavov Dimitrov (4006) - Toni Ilchеv Rusеv (4000) 65.12 0.0000
12 МацулкаGеorgi Nеnkov (5736) - Nikolay Peychev Ivanov (0408) - Gеorgi Stеfanov Airyanov (5738) - Ivan Iordanov Iordanov (5731) - Dimitar Stefanov Georgiev (5759) 60.75 0.0000

2022-10-29  21 Национален бридж турнир "Сливен '22" - отборен

 

12 teams. Number of rounds: 11.

Rank  Team   Score  Name              Roster                                                    

   1     3  142,32  G i B             Борисов - Данаилов - Радев - Иванов                       
   2     1  130,11  Golden Age        Аронов - Иванов - Барантиев - Трендафилов                 
   3     5  126,20  Борето 3          Тричков - Василев - Дунев - Георгиев                      
   4    12  120,65  Видев             Видев - Тенев - Испорски - Кермедчиев                     
   5    10  113,92  Кристон           Даракчиев - Николов - Тонев - Георгиев                    

   6    11  105,45  АКВА              Гетов - Николов - Евтимов - Мяхов                         
   7     7   97,27  Yani and Friends  Иванова - Перец - Илиев - Петров - Иванов                 
   8     2   95,02  Люти чушки        Калчева - Димитров - Гвоздев - Димитров - Попов - Дюлгеров
   9     8   92,41  Безстрашни        Гунев - Стефанова - Панчева - Стефанов                    
  10     9   85,80  Дядковци Сливен   Добрев - Костадинов - Тачев - Борисов - Петков            

  11     6   65,12  Tailors           Русев - Бинев - Радев - Димитров                          
  12     4   60,75  Мацулка           Йорданов - Иванов - Георгиев - Айранов - Ненков           

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  11                                                                     
Tbl  Team                                       IMP       +/-          Score   
 1   3  G i B             5  Борето 3          24-17                12,77  7,23
 2   1  Golden Age        10 Кристон           22-14                13,12  6,88
 3   12 Видев             11 АКВА              24-13                14,09  5,91
 4   7  Yani and Friends  9  Дядковци Сливен    0- 0    -10--10      0,00  0,00
 5   2  Люти чушки        4  Мацулка           33- 8                17,50  2,50
 6   8  Безстрашни        6  Tailors            0- 0    -10--10      0,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  10                                                                     
Tbl  Team                                       IMP       +/-          Score   
 1   3  G i B             5  Борето 3           2- 0                10,86  9,14
 2   1  Golden Age        10 Кристон           35-28                12,77  7,23
 3   7  Yani and Friends  12 Видев             11-30                 3,77 16,23
 4   11 АКВА              9  Дядковци Сливен   41-21                16,46  3,54
 5   2  Люти чушки        4  Мацулка            0- 0     -2--2       8,00  8,00
 6   8  Безстрашни        6  Tailors            0- 0    -10--10      0,00  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  9                                                                      
Tbl  Team                                       IMP       +/-          Score   
 1   3  G i B             1  Golden Age        19- 9                13,78  6,22
 2   5  Борето 3          7  Yani and Friends  27-18                13,45  6,55
 3   8  Безстрашни        10 Кристон            8-20                 5,61 14,39
 4   9  Дядковци Сливен   12 Видев             23-40                 4,25 15,75
 5   11 АКВА              2  Люти чушки         0- 0   1,87-1,65    11,87 11,65
 6   4  Мацулка           6  Tailors            0- 0   -3,51--10     6,49  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  8                                                                      
Tbl  Team                                       IMP       +/-          Score   
 1   3  G i B             1  Golden Age         8- 1                12,77  7,23
 2   8  Безстрашни        5  Борето 3           1-33                 1,32 18,68
 3   10 Кристон           7  Yani and Friends   9-13                 8,33 11,67
 4   9  Дядковци Сливен   11 АКВА              24-21                11,27  8,73
 5   12 Видев             2  Люти чушки         0- 0   4,45-1,29    14,45 11,29
 6   4  Мацулка           6  Tailors            0- 0   -5,73--10     4,27  0,00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  7                                                                      
Tbl  Team                                       IMP                    Score   
 1   3  G i B             1  Golden Age        11-11                10,00 10,00
 2   8  Безстрашни        5  Борето 3           8-13                 7,95 12,05
 3   7  Yani and Friends  9  Дядковци Сливен   15- 5                13,78  6,22
 4   10 Кристон           12 Видев             34- 5                18,21  1,79
 5   6  Tailors           11 АКВА              15-13                10,86  9,14
 6   4  Мацулка           2  Люти чушки         3-25                 3,10 16,90

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                                      
Tbl  Team                                       IMP                    Score   
 1   3  G i B             8  Безстрашни        19-17                10,86  9,14
 2   1  Golden Age        7  Yani and Friends  15- 9                12,42  7,58
 3   10 Кристон           5  Борето 3          13-26                 5,32 14,68
 4   9  Дядковци Сливен   12 Видев             14-15                 9,56 10,44
 5   6  Tailors           11 АКВА              10-19                 6,55 13,45
 6   4  Мацулка           2  Люти чушки        11-38                 2,13 17,87

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                                      
Tbl  Team                                       IMP                    Score   
 1   3  G i B             1  Golden Age         7-24                 4,25 15,75
 2   8  Безстрашни        6  Tailors           30- 4                17,69  2,31
 3   5  Борето 3          7  Yani and Friends   1-13                 5,61 14,39
 4   10 Кристон           11 АКВА              24- 6                16,00  4,00
 5   9  Дядковци Сливен   2  Люти чушки        41- 1                19,74  0,26
 6   4  Мацулка           12 Видев              3-24                 3,32 16,68

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                                      
Tbl  Team                                       IMP       +/-          Score   
 1   3  G i B             8  Безстрашни        17-11   -0,5--0,5    11,92  7,08
 2   1  Golden Age        10 Кристон           32- 9                17,11  2,89
 3   6  Tailors           11 АКВА              27-17                13,78  6,22
 4   12 Видев             5  Борето 3           1-24                 2,89 17,11
 5   9  Дядковци Сливен   7  Yani and Friends   0-17                 4,25 15,75
 6   4  Мацулка           2  Люти чушки        44- 5                19,62  0,38

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                                      
Tbl  Team                                       IMP                    Score   
 1   3  G i B             11 АКВА              35- 0                19,11  0,89
 2   8  Безстрашни        5  Борето 3          23- 6                15,75  4,25
 3   1  Golden Age        12 Видев              9- 5                11,67  8,33
 4   6  Tailors           9  Дядковци Сливен   17-13                11,67  8,33
 5   10 Кристон           2  Люти чушки        40-21                16,23  3,77
 6   7  Yani and Friends  4  Мацулка            6- 9                 8,73 11,27

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                                      
Tbl  Team                                       IMP                    Score   
 1   3  G i B             5  Борето 3          25- 7                16,00  4,00
 2   1  Golden Age        11 АКВА              21-33                 5,61 14,39
 3   8  Безстрашни        9  Дядковци Сливен   11- 1                13,78  6,22
 4   10 Кристон           7  Yani and Friends  21-19                10,86  9,14
 5   12 Видев             2  Люти чушки        18- 6                14,39  5,61
 6   6  Tailors           4  Мацулка           52-10                19,95  0,05

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                                      
Tbl  Team                                       IMP                    Score   
 1   1  Golden Age        2  Люти чушки        34- 5                18,21  1,79
 2   3  G i B             4  Мацулка           56- 5                20,00  0,00
 3   5  Борето 3          6  Tailors           53-10                20,00  0,00
 4   7  Yani and Friends  8  Безстрашни        15-26                 5,91 14,09
 5   9  Дядковци Сливен   10 Кристон           31-25                12,42  7,58
 6   11 АКВА              12 Видев             35-23                14,39  5,61

Results