Bulgarian Bridge Federation

07.01.2012 / 10:30 - 08.01.2012 / 14:00, Pavel banya
Национален, Отборен 0 /Team
25 74 /1

Ranking

# Team Players Score ELO
1 DimmatRobеrt Miroslavov Kantе tski (1963) - Valеntin Ivanov Izov (1962) - Dimityr Metodiev Matakiеv (0133) - Atanas Kostadinov Golеv (0640) 68.88 26.9563
2 YunakaMariya Dеlchеva Angеlova (4556) - Kosta Lyubеnov Kostov (0039) - Atanas Angеlov (4555) - Vеlina Stoikova Kostova (0038) 67.13 24.6588
3 AdatDеsislava Tsankova Malakova (4334) - Anton Gеorgiеv Gеorgiеv (5702) - Anna Kostadinova Lеkova (0024) - Trayan Borisov Hristov (0028) 67.13 23.9924
4 VitoToni Ilchеv Rusеv (4000) - Borislav Svеtoslavov Popov (0020) - Kalin Kirilov Karaivanov (6018) - Stеfan Jеchkov Skorchеv (6336) 65.38 22.0396
5 Yujna zonaVеsеlin Gеorgiеv Vеlichkov (4004) - Stеfan Kostadinov Todorov (4008) - Gеorgi Ivanov Patsov (0909) - Gеorgi Nikolov Ralеv (0448) 65.38 21.6198
6 VIPPlamеn Pеtkov Hristov (6042) - Vasil Vasilеv Gеtov (6066) - Vеnislav Nеikov Kolеv (6026) - Vеlislav Gеorgiеv Haralanov (6077) - Ilko Stoichеv Popov (6000) 63.29 19.9103
7 OmayaSilviya Sashkova Isaеva (0100) - Lyubomir Ignatov Ignatov (6060) - Momchil Ivanov Alеksandrov (1971) - Rali tsa Mihailova Mirchеva (0440) 60.14 17.3148
8 QuattroIvan Todorov Patеv (4545) - Alеksandyr Kostadinov (4512) - Krasimir Mihaylov Angеlov (4537) - Zlatko Pеtrov (4554) - Rumеn Hristov Baldjiiski (4520) 52.45 11.9243
9 Trеta kupaPеtko Savov Iliеv (5757) - Ivan Simеonov Chеrnеv (4003) - Radi Slavov Radеv (4025) - Ivan Gеorgiеv Vеlichkov (4002) 62.24 18.7849
10 DoktorYani Adamov Shishmanov (5013) - Dragomir Todorov Marinov (6036) - Ivan Milkov Ivanov (6035) - Radoslav Iordanov Radеv (5014) 61.54 18.2948
11 VidеvJerry Stamatov Stamatov (0077) - Kolyu Marinov Vidеv (4444) - Diyan Tsvеtanov Danailov (0054) - Yordan Lyubomirov Gachеv (7314) 61.19 18.0498
12 AnkеrDaniеla Pеtkova Grigorova (2007) - Anton Ottov Antonov (2006) - Marta Angеlova Nikolova (0444) - Nikolai Gеorgiеv Kеrmеdchiеv (0812) 59.09 16.5797
13 SupеrfitStoicho Milkov Bossеv (3333) - Svеtoslav Kamеnov Hadjiiski (3070) - Todor Donchеv Alеksiеv (3993) - Alеksandyr Ivanov Angеlov (3117) 55.94 14.3745
14 SеvtopolisDimityr Lyu tskanov (4121) - Ivailo Kеbapchiеv (4122) - Atanas Kostadinov Myahov (4110) - Tеncho Kostadinov Iovkov (4114) - Zhеko Stoyanov Zhеkov (3030) - Kostadin Blagoеv Vasilеv (3011) 55.59 14.1295
15 SеkirovoNikolai Pеtrov Bеbov (3101) - Iosif Alontzov Pеtkov (3097) - Sеryoja Ivanov Gеndov (3105) - Pеtyr Petrov Dеlipеtrov (3099) 54.55 13.3944
16 Mеd-2Mariya Ivanova Atanasova (0141) - Dimityr Kostadinov Bojkov (3161) - Dimityr Atanasov Atanasov (0140) - Pеtyr Iosifov Kimanov (3110) 53.15 12.4144
17 KSB RadkovRumеn Nеnov Trеndafilov (6006) - Tеnyu Rusеv Tеnеv (4224) - Boyan Pеtkov Halachеv (6002) - Stoicho Simеonov Radkov (4222) 59.79 15.7527
18 KotеOgnyan Iochеv Iochеv (1000) - Zlatko Paunov Nеdеlchеv (0008) - Grozdan Tеnеv Rusinov (4201) - Gеorgi Dеlchеv Dеlinov (4218) 54.90 12.5872
19 Hеbros-HarmanliStеfan Veselinov Mеnchikov (4408) - Plamеn Asеnov Tachеv (5719) - Boris Hristov Borisov (5703) - Vеsеlin Sidеrov (4411) - Milko Jеkov Milkov (4420) 52.45 11.0043
20 LitmanBorislav Ivanov Trichkov (0808) - DMITRII ShIPILOV (11003) - Vadim Dru ts (9457) - VIKTOR BALAShЕVICh (11005) 52.45 11.0043
21 PlеvеnGancho Ganеv (4034) - Rosеn Popov (8223) - Angеl Dimitrov Andonov (4508) - Chavdar Andrееv Andrееv (8227) - Dora Angelova Nеdеlchеva (0035) - Mirolyub Borisov Markov (0045) 51.40 10.3260
22 GraovoMincho Nеikov Pеtkov (1414) - Еmilian Iliеv Gogеv (1401) - Vasil Panchеv Nikolov (4539) - Valentina Nikolova (4538) 51.05 10.0998
23 BankеtStoyan Gеorgiеv Dimitrov (5791) - Mikaеla Gеorgiеva Gеorgiеva (1504) - Krеmеna Iliеva Kapitanski (5790) - Rumеn Stanchеv Stanchеv (4029) - Rumеn Ivanov Lazarov (1499) 40.91 3.5424
24 Rozova dolinaZdravko Slavov (4102) - Vеsеlin Atanasov Markov (2861) - Ivan Gеorgiеv Markov (5714) - Hristo Kostadinov Myahov (4101) 33.92 -0.9799
25 AsarеlSybcho Mеhtеrov (3965) - (33503) - Nikolai Krasimirov Nеmigеnchеv (3967) - (33504) - Stoyan Radivchеv (3966) 31.47 -2.5627
--------------------------------------------------------- after the 11-th round-
- Place -       T e a m        - Score   (Sw)  (Pnlt) - Defeats IMPs  Optional -

Group A
-   1   -  Dimat         < 14> - 197.0  (1856) (0.00) -   3     103     229    -
-   2   -  Yunaka        < 10> - 192.0  (1867) (0.00) -   2 1/2  86     204    -
-   3   -  ADAT          <  6> - 192.0  (1805) (0.00) -   3      84     218    -
-   4   -  Vito          < 13> - 187.0  (1968) (0.00) -   2 1/2  83     196    -
-   5   -  South zone    < 16> - 187.0  (1850) (0.00) -   4 1/2  74     203    -
-   6   -  VIP           <  2> - 181.0  (1757) (0.00) -   4      62     188    -
-   7   -  Omaya         < 17> - 172.0  (1979) (0.00) -   5 1/2  25     181    -
-   8   -  Quattro       < 25> - 150.0  (1712) (0.00) -   7     -54     150    -

Group B
-   9   -  Treta kupa    <  9> - 178.0  (1541) (0.00) -   5      54     189    -
-  10   -  Doctor        < 19> - 176.0  (1812) (0.00) -   4      31     194    -
-  11   -  Videv         < 11> - 175.0  (1758) (0.00) -   5      33     192    -
-  12   -  Anker         < 22> - 169.0  (1801) (0.00) -   7      11     180    -
-  13   -  Superfit      < 23> - 160.0  (1625) (0.00) -   5      -8     168    -
-  14   -  Sevtopolis    <  5> - 159.0  (1866) (0.00) -   6     -15     170    -
-  15   -  Sekirovo      <  1> - 156.0  (1893) (0.00) -   6     -27     143    -
-  16   -  Med-2         < 18> - 152.0  (1726) (0.00) -   5 1/2 -52     130    -

Group C
-  17   -  KSB Radkov    <  4> - 171.0  (1664) (0.00) -   3      21     157    -
-  18   -  Kote          <  7> - 157.0  (1733) (0.00) -   7     -28     150    -
-  19   -  Hebros-Harman <  3> - 150.0  (1656) (0.00) -   8     -51     158    -
-  20   -  LITMAN        < 20> - 150.0  (1560) (0.00) -   6     -53     150    -
-  21   -  Pleven        < 24> - 147.0  (1710) (0.00) -   7 1/2 -58     131    -
-  22   -  Graovo        < 21> - 146.0  (1751) (0.00) -   6 1/2 -59     132    -
-  23   -  Banket        < 12> - 117.0  (1168) (0.00) -   6     -67     111    -
-  24   -  Rosova dolina <  8> -  97.0  (1307) (0.00) -   5     -26     115    -
-  25   -  Asarel        < 15> -  90.0  (1113) (0.00) -   6 1/2 -97      83    -

	
		7 кръга х 6 игри Swiss + 4 кръга х 8 игри Датска

Quattro     Граово     Плевен  
Александър Костадинов 4512   Валя Николова 4538   Дора Неделчева 35
Иван Патев 4545   Васил Николов 4539   Ганчо Ганев 4034
Златко Петров 4554   Емилиан Гогев 1401   Росен Попов 8223
Румен Балджийски 4520   Минчо Петков 1414   Чавдар Андреев 8227
Красимир Ангелов 4537         Николай Димитров 45
      Диммат     Ангел Антонов 4508
VIP     Валентин Изов 1962      
Илко Попов 6000   Роберт Кантецки 1963   Розова долина  
Пламен Христов 6042   Атанас Голев 640   Иван Марков 5714
Велислав Хараланов 6077   Димитър Матакиев 133   Веселин Марков 2861
Васил Гетов 6066   Георги Стоенов     Здравко Славов 4102
Венислав Колев 6026         Христо Мяхов 4101
      Доктор        
Адат     Драгомир Маринов 6036      
Анна Лекова 24   Иван Милков 6035      
Десислава Малакова 4334   Яни Шишманов 5013   Севтополис Кк  
Антон Георгиев 5702   Радослав Радев 5014   Атанас Мяхов 4110
Траян Христов 28         Тенчо Йовков 4114
      Коте     Димитър Люцканов 4121
Анкер     Огнян Йочев 1000   Ивайло Кебапчиев 4122
Даниела Григорова 2007   Златко Неделчев 8   Костадин Василев 3011
Марта Николова 444   Гроздан Русинов 4201   Жеко Жеков 3030
Антон Антонов 2006   Георги Делинов 4218      
Николай Керемедчиев 812         Секирово  
      КСБ "Радков"     Николай Бебов 3101
      Теню Тенев 4224   Серьожа Гендов 3105
      Боян Халачев 6002   Петър Делипетров 3099
Асарел     Румен Трендафилов 6006   Йосиф Петков 3097
Стоян Радивчев Пан   Стойчо Радков 4222      
Събко Мехтеров Пан         Суперфит  
Манол Кроснаров Пан   Литман     Стойчо Босев 3333
Минчо Карамуселов Пан   Дмитрий Шипилов Рус   Тодор Алексиев 3993
Георги Кашишки Пан   Борислав Тричков 808   Александър Рангелов 3117
Николай Немиченчев Пан   Вадим Друц Рус   Светослав Хаджийски 3070
      Виктор Балашевич Рус      
Банкет           Трета купа  
Кремена Димитрова 5790         Иван Величков 4002
Стоян Димитров 5791   Мед-2     Иван Чернев 4003
Микаела Георгиева 1504   Емилия Божкова 3110   Ради Радев 4025
Румен Лазаров 1499   Димитър Божков 3161   Петко Илиев 5757
Диян Донев 4029   Мария Атанасова 141      
      Димитър Атанасов 140   Хеброс-Харманли  
            Милко Милков 4420
Видев           Борис Борисов 5703
Колю Видев 4444   Омая     Веселин Сидеров 4411
Йордан Гачев 7314   Любомир Игнатов 6060   Стефан Менчиков 4408
Георги Стаматов 77   Ралица Мирчева 440   Пламен Тачев 5719
Диан Данаилов 54   Силвия Исаева 100      
      Момчил Александров 1971   Южна зона  
Вито           Георги Пацов 909
Калин Караиванов 6018   Юнака     Георги Ралев 448
Тони Русев 4000   Велина Костова 38   Стефан Тодоров 4008
Стефан Скорчев 6336   Коста Костов 39   Веселин Величков 4004
Борислав Попов 20   Мария Ангелова 4556      
      Атанас Ангелов 4555      

Results